9 miesięcy, ciąża

Test NIFTY - wasze opinie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

marlena87

marlena87

Dominika 9501 ja mam detektor i jestem z niego zadowolona. Jak coś mnie nie pokoi to sobie włączam i słucham bicie serduszka córki. Polecam!!!

61835 marlena87 Kobieta, 32 lata, Biały Bór
~Dominika9501

~Dominika9501

Ja też mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Jestem też bardziej zdenerwowana przez tą sytuacje z koleżanką. A też straciliśmy dzidzie 6 lat temu w 24tc. Tyle, że to było spowodowane infekcja dróg rodnych i moczowych co doprowadziło do malowodzia a lekarka nie zauważyła w porę dopiero na polowkowych.
Jednak wierzę, że będzie wszystko dobrze.
A ten detektor właśnie będę zamawiać.
Narazie ciężkie 6 dni przed nami.

Szarka

Szarka

Ja idę po skończeniu 19 tyg. Na początku 20. I zaraz potem też na echo serca.

65017 szarka Kobieta, 29 lat, Warszawa
~Dominik90

~Dominik90

Szarka u nas było NT 3.1 mm. Panorama ok, PAPa też nie najgorsza. Usg polowkowe i echo ok. Oczywiście że czasem się martwię ale pamiętaj że mając idealne badania od początku ryzyko też jest. Nie jesteśmy w stanie ani my ani medycyna wszystkiego przewidzieć. Mam nadzieję że będzie dobrze i muszę się tego trzymać jeszcze 18 tyg przed nami :)

Szarka

Szarka

Jej! Bardzo się cieszę, że u Was kolejne badania już były prawidłowe :) też na takie liczę. I faktycznie jeśli to się ułoży, to potem już trzeba zachować zdrowy rozsądek :) trzymam kciuki za pomyślne kolejne 18 tygodni!

65017 szarka Kobieta, 29 lat, Warszawa
Szoti

Szoti

Cześć! Nie zaglądałam na Wasze forum pół roku, bo bałam się, że przeczytam coś co wywoła mój niepokój. We wrześniu miałam USG genetyczne - wszystko ok, ale NT 2,6 co przy moim wieku powodowało ryzyko ZD 1:112. Z testów pappa trochę zmalało, ale umierałam ze strachu. Test Sanco wyszedł prawidłowy i to mnie trochę uspokoiło, ale gdzieś tam z tyłu głowy miałam czarne myśli. Na szczęście wszystko skończyło się świetnie i koło mnie leży teraz śliczny, zdrowy siedmiotygodniowy chłopczyk. Teraz trzymam kciuki za każdą z Was!

61685 szoti Kobieta, 34 lata, Częstochowa