9 miesięcy, ciąża

Test NIFTY - wasze opinie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Sylwia 1979

Sylwia 1979

Wiola, Ameba moje gratulacje!!! Cieszę się z Wami! Wielka radość w Waszych domach!
Pozdrawiam

--

https://www.suwaczki.com/tickers/nzjddqk37tn4stw8.png

63785 sylwia-1979 Kobieta, 40 lat, Warszawa
~Wiola295

~Wiola295

ameba
Właśnie miałam telefon z genomedu!!!
Zdrowy chłopak!!!
Jestem taka szczęśliwa!!!
Dziękuję dziewczyny za wsparcie :*

Dostaliście info z genomedu? Ja wczoraj dzwoniłam to nic mi nie powiedzieli tylko, że wynik został przesłany do placówki

ameba

ameba

Wiola ja tam właśnie oddawałam krew u źródła ;) i zaznaczyłam że proszę o telefon z informacją a jutro mam czekać na kuriera z wynikiem :)
Myślałam że wyniki będą dopiero jutro a tu taka niespodzianka po 3 dniach!!!

64815 ameba Kobieta, 36 lat, Pruszków
ameba

ameba

Wczoraj miałam też wizytę u ginekolożki która w poprzedniej ciąży robiła mi połówkowe i trochę popytałam jak to jest z tym nieszczęsnym fałdem karkowym i:
jest to miękki marker choroby genetycznej np ZD taka ostatnia szansa żeby go wyłapać w usg
ale aby zmierzyć go poprawnie musi być spełnionych kilka rzeczy i nie jest to łatwe
w moim przypadku przyczepiła się do dokładności tego pomiaru (ale bałam się zapytać w którą stronę :)
Ogólnie zapamiętałam tylko tyle że raczej się go nie wykonuje a przynajmniej nie po 20tc i wszystko powinno być dobrze co potwierdziło SANCO
Szkoda że nie zrobiłam sobie tego testu w I trymestrze oszczędziłoby mi to tyyylu nerwów
To już nie istotne ;)

~Wiola295

~Wiola295

Znowu ucielo mojego posta :
Ameba
Nie ma co rozliczać NT na czynniki pierwsze

~Wiola295

~Wiola295

ameba
Wczoraj miałam też wizytę u ginekolożki która w poprzedniej ciąży robiła mi połówkowe i trochę popytałam jak to jest z tym nieszczęsnym fałdem karkowym i:
jest to miękki marker choroby genetycznej np ZD taka ostatnia szansa żeby go wyłapać w usg
ale aby zmierzyć go poprawnie musi być spełnionych kilka rzeczy i nie jest to łatwe
w moim przypadku przyczepiła się do dokładności tego pomiaru (ale bałam się zapytać w którą stronę :)
Ogólnie zapamiętałam tylko tyle że raczej się go nie wykonuje a przynajmniej nie po 20tc i wszystko powinno być dobrze co potwierdziło SANCO
Szkoda że nie zrobiłam sobie tego testu w I trymestrze oszczędziłoby mi to tyyylu nerwów
To już nie istotne ;)

Nie wiem co się dzieje, ciągle ucina moje wypowiedzi :
Ameba
Nie ma co rozliczać NT na czynniki pierwsze

Sylwia 1979

Sylwia 1979

Wiola, nie wstawiaj emotikonek bo wtedy ucina post. Przerobiłam to własnej skórze i dzieki informacji od dziewczyn, już jest ok.
Pozdrawiam

--

https://www.suwaczki.com/tickers/nzjddqk37tn4stw8.png

63785 sylwia-1979 Kobieta, 40 lat, Warszawa
ameba

ameba

Tak zostawiłam ten temat za sobą:)
Dziś po raz pierwszy się wyspałam a śniadanie nie smakowało jak tektura :D
Wiolatak naprawdę to tu każda dziewczyna rozkładała swoje wyniki na czynniki pierwsze stąd te nerwy :/
Ale babie nie przetłumaczysz i tak znajdzie pretekst do zmartwień;)