9 miesięcy, ciąża

Test NIFTY - wasze opinie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kaisa1979

kaisa1979

Super wyniki! Bardzo się cieszę!
Mam nadzieje, że niebawem również będę miała do przekazania dobre wieści. Pozdrawiam!

63728 kaisa1979 Kobieta, 40 lat, Warszawa
MadziaK83

MadziaK83

Sylwia super gratuluję zdrowego chłopca :)
A my przeczytalismy o dziewczynie która po teście podwójnym miała ryzyko ZD 1:19000 i urodziła chore dziecko! W środę jadę pobrać krew na Sanco!

--

https://www.suwaczki.com/tickers/zud3dqk3ra77mvet.png
https://www.suwaczki.com/tickers/dqprj44jr7rdz2pr.png

52759 madziak83 Kobieta, 36 lat, Kraków
Sylwia 1979

Sylwia 1979

Dziewczyny bardzo się cieszę i trzymam mocno kciuki za wszystkie oczekujące na wyniki.
Madzia, właśnie ze względu na szereg niepewności, nie ryzykowalam. Uważam, że suma spora, ale to były bardzo dobrze wydane pieniądze. Cieszę się, że wkrótce na pewno pochwalisz się dobrymi wynikami. Wiesz moje 40 lat niektórych przeraża i robią wielkie oczy sądząc, że mój stan to wpadka a nie świadoma decyzja. Syn i mąż bardzo uradowani, wybierają imiona :)))

63785 sylwia-1979 Kobieta, 40 lat, Warszawa
Sylwia 1979

Sylwia 1979

Kasiu, trzymam za Ciebie mocno kciuki i głęboko wierzę, że Twoje wyniki będą równie dobre! Śpij spokojnie :)))

Sylwia 1979

Sylwia 1979

Kasiu, trzymam bardzo mocno kciuki za Twoje wyniki i wierzę, że będą równie dobre Wiem, że łatwo się radzi, ale głowa do góry, będzie dobrze.
Śpij dobrze :)))

kaisa1979

kaisa1979

Dziękuję za ciepłe słowa Sylwia :* Jesteśmy w tym samym wieku, więc doskonale rozumiem o czym piszesz.
Odzywam się po odebraniu wyników!

kaisa1979

kaisa1979

Zauważyłam, że wczoraj „gość” wstawił link do strony lekarki/stowarzyszenia z Danii opisującej przypadki matek, ktore mimo pozytywnych wyników testów typu NIPT urodziły się chore dzieci (chodzi głównie o ZD). Myśle, że kobiety wypowiadające się na tym forum maja świadomość, że ww testy nie są testami diagnostycznymi, dlatego nie opierają się wyłącznie na ich wyniku, a innych (usg prenatalne, test z krwi pappa, a w razie konieczności - jeśli wymienione badania wyszły źle i lekarz zalecił badanie inwazyjne - amniopunkcja).
Ale dziękuję, bo wierzę, że ów autor zrobił to w dobrej wierze.

Sylwia 1979

Sylwia 1979

Kasiu1979, oczywiście mam świadomość, źr testy nie są diagnostyczne. Moje USG w 12 tygodniu było jak najbardziej dobre. NT 1.5, kość nosowa widoczna, przepływy ok. W zasadzie lekarz informował mnie, że amnio przysługuje mi z racji wieku., ale nie było medycznych wskazań do jej wykonania. Pappa, sprawa drugorzędna. Wiem, że wprowadźic potrafi duży niepokój więc odpuściłam. Ryzyko jest zawsze, jednak mój specjalista USG juz w 12 tym tyg. zasugerował, że widzi raczej "siusiaczka" i sugerował nie malować pokoju w różowe flamingi :)) jak widać miał rację :) Jak byłam w pierwszej ciąży 18 lat temu to byłam bardzo nieswiadoma. Niestety a może stety siła internetu i informacji w obecnych czasach jest ogromna.
Trzymajcie się ciepło, słonko za oknem! :)