9 miesięcy, ciąża

Test NIFTY - wasze opinie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

pilou

pilou

KasiaKatowice pięknie :) teraz ciesz się ciążą !!!
Ja chciałam się pochwalić też dobrymi newsami, jestem po ostatnich prenatalnych i też wszystko dobrze wyszło, ale znowu był stres przed i ryczałam jak bóbr podczas badania. Jeszcze 2 miesiące i rodzę, pozdrawiam was i trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamy, będzie dobrze.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73opsfoihy.png

61905 pilou Kobieta, 38 lat, Katowice
kaisa1979

kaisa1979

PS Czy dobrze zauważyłam, że czekałaś krócej niż prognozowane 10 dni?

63728 kaisa1979 Kobieta, 40 lat, Warszawa
~KasiaKatowice

~KasiaKatowice

kaisa1979
PS Czy dobrze zauważyłam, że czekałaś krócej niż prognozowane 10 dni?

Tak. Wynik miałam mieć 18.04.

:) :)

Sylwia 1979

Sylwia 1979

Kasia Katowice, brawo! Cieszę się razem z Tobą :)) Moj wynik też już jest, dostałam telefon godzinę temu, wybieram się na Pragę po wynik.. Mam duszę na ramieniu. Oczywiście napisze co i jak wieczorkiem. Na szczęście weekend był bardzo aktywny, dużo się działo i nie miałam czasu na zamartwianie. Dobrze jest muc poczytać i wymienić informacje z kimś kto jest aktualnie w takiej samej sytuacji. Fajnie, że jesteście. Życzę Wam dobrego dnia!
Pozdrawiam

63785 sylwia-1979 Kobieta, 40 lat, Warszawa
kaisa1979

kaisa1979

Sylwia, czekamy na dobre wiadomości, bo na pewno takie będą!
KasiaKatowice, proszę napisz jeszcze, czy liczyłaś dni od dnia pobrania krwi, czy dnia otrzymania info sms z linkiem? U mnie była to różnica dwóch dni (krew pobrana 8.04 a 10.04 info, że dokumenty dotarły do Katowic). Nie wiem czym mam się sugerować :/

63728 kaisa1979 Kobieta, 40 lat, Warszawa
~Prymaza

~Prymaza

Wiecie dziewczyny, w takich testach to rządzi pieniądz, nie ma co analizować. Robiłąm Sanco bo był szybko i miałam blisko, jakby było Nifty zrobiłabym Nifty :) cieszę się, że wyniki są prawidłowe, a z ubezpieczeniem to nie wiem, pewnie rzadko im wychodzą wyniki fałszywie prawidłowe...jak już to pewnie gdzieś na początku drogi istnienia testów i dlatego nie ubezpieczają. Nifty to już grubsza zabawa, bo na cały swiat, przemiał większy itd, może dlatego się zabezpieczają. Swoją drogą ciekawe czy komuś jakos na czasie wyszedł wynik prawidłowy, a nim się nie okazał...

~KasiaKatowice

~KasiaKatowice

kaisa1979
Sylwia, czekamy na dobre wiadomości, bo na pewno takie będą!
KasiaKatowice, proszę napisz jeszcze, czy liczyłaś dni od dnia pobrania krwi, czy dnia otrzymania info sms z linkiem? U mnie była to różnica dwóch dni (krew pobrana 8.04 a 10.04 info, że dokumenty dotarły do Katowic). Nie wiem czym mam się sugerować :/

Krew oddałam w czwartek koło południa. W piątek dostałam maila z linkiem i potwierdzeniem, że rozpoczęła się procedura, etc. Liczę od piątku.