Skocz do zawartości
Forum

Ciąża i poród po konizacji szyjki macicy...


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolaols

Cześć dziewczyny nie wiem czy jeszcze tu zaglądacie.. bardzo długa ta konwersacja i nie mogę się doczytać A chciałam zapytać jak wasze szyjki skręcaly się w trakcie ciazy?

Obecnie jestem w 20 tc i szyjka zamknieta ale skrócona do 2,1 cm. Narazie leżenie i 3x1 duphaston.

Jest źle czy w miarę?

Odnośnik do komentarza

Witaj Karolaols, niestety ja Ci w temacie nie pomogę, ale też mam nadzieję, że ktoś tutaj zajrzy, bo mam swoje pytanie.

 

Dziewczyny, jak Wasze wyniki przy kontrolach? Ja miałam zabieg konizacji w lutym 2019, później kontrola co 3 miesiące -2x, później po pół roku i teraz miałam iść w kwietniu, ale wiadomo jak było. W końcu dotarłam w sierpniu i dzisiaj dostałam, że wyniki są do weryfikacji - na opisie znów grupa IIIb - czy zabieg konizacji można powtarzać czy nie ma takiej możliwości?

Dodam, że od początku roku staramy się o dzidzię, ale nic nam z tego nie wyszło i teraz jeszcze ten wynik :(. W poniedziałek mam wizytę, ale chciałam zapytać  w międzyczasie o Wasze doświadczenia

Odnośnik do komentarza

Hej może któraś z was jest w stanie mi pomóc w sprawie konizcji. Przygotowywałam się do ciąży ale wyszła konizcja.... ja miałam długo plamienia po wizycie kontrolnej krwawienie które ustało po jednym dniu i znowu lekkie plamienia. Mówiono mi że po miesiączce mogę zacząć współżycie więc tak zorbilam dwa dni było czysto no i po stosunku znowu różowy śluz pomyślałam że może to jakieś resztki miesiączki. Przerwy 3 dni czysto i nowa próba ale znowu śluz podbarwiony krwią. Przez jeden dzień więc znowu spróbowałam po 2 dniach ale sytuacja się powtarza. Poczekam teraz do wizyty ale zastanawiam się czy to normalne jest i czy w ten sposób nic złego nie zrobiłam?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...