Skocz do zawartości
Forum

Ekspertki odpowiadają na pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Gość IceSkater

Jestem lyzwiarka i rolkarka figurowa, dla ktorej przed ciaza 100km na rolkach za jednym zamachem to byla pestka. Pracuje zreszta w tym zawodzie jako instruktor.
Co tu ukrywac.. Wpadlam z narzeczonym nie bedac totalnie mentalnie przygotowana na te ciaze, mialo byc po slubie ale nie wyszlo :/ Jestem na samym poczatku, czuje sie rewelacyjnie na szczęście, jestem wulkanem energii, rozwija sie super. Maleństwo sluzy a nawet bardzo, ale... dobijaja wieczne zakazy z zewnatrz na doslownie wszystko. I to od mojej gin tez, niestety trafilam na mega restrykcyjna babeczke.
Wg niej zadnego sportu, zadnego pocenia bo ukrwienie ma teraz isc w lozysko a nie w miesnie, straszy mnie ze przez treningi moje dziecko bedzie np mniej inteligentne. Pracowac jako instruktor nie, bo ktos mnie moze potracic albo upadne O.o tymczasem na to ryzyko jest o wiele mniejsze niz podczas gnania na autobus i hamowania jadac nim, bo w rolkach czy lyzwach czuje sie stabilniej niz w butach.
Moja gin zalecila mi spacery albo basen ale tak zeby odpoczywac po 2 basenach (gdzie ja po bitej godzinie bez przerw nie czuje zmeczenia O.o). Jestem zalamana.
Nie moge sobie pozwolic na niepracowanie finansowo, a brak sportu i wypocenia sie raz na jakis czas doprowadza mnie do depresji. A z drugiej strony nie chce zrobic krzywdy malenstwu, nie wybaczylabym tego sobie. Jak to rozwiazac? Moja gin jest przewrazliwiona czy ma racje? Potrzebuje jakiegos zlotego srodka...

Odnośnik do komentarza

123 najlepiej zrob test z krwi beta hcg. Nie trzeba byc na czczo a wynik z laboratorium powinien w zależności gdzie jest badanie robione w ciagu kilku godzin. Po 48 godz. Warto zrobic powtorne badanie aby sie upewnic czy wszystko przebiega dobrze. Prywatnie ok. 30 zl sie placi. Ja tak place w alabie. Diagnostyka ma chyba po 28 zl badanie.

http://www.suwaczek.pl/cache/00c25871e7.png]Czekamy na Ciebie Maleństwo.[/url]

Odnośnik do komentarza

Witam, słuchajcie mam mały problem. Współżyjąc z partnerem zabezpiecza się on, jest pewien że do niczego dojsć nie mogło tzn, żeby guma pękła czy się zsunęła, . Okres miewałam 28-35 dni nie był regularny. Ostatni okres miałam w lutym 13, do chwili obecnej nie mam.,spóżnia mi się 7 dni zrobiłąm 4 testy i każdy negatywny.. co mam tym myśleć? w końcu chyba by na którymś teście juz coś wyszło..
Czy możliwe że stres czy antybiotyk by tak przeciągnął okres? bo jestem z jakiś tydzień po antybiotykach i po przeprowadzce.

Odnośnik do komentarza

mam pytanie, 21 marca miałam okres, 26 marca wspolzylam pełny stosunek - w tym czasie już nie miałam miesiączki z obserwacji był dzień niepłodny, następnie 10 dni po współżyciu miałam owulację, akurat dzien przed miałam owulację miałam wizytę u ginekologa powiedział, że w prawym jajniki jest piękny pęcherzyk. Test zrobiłam 7 dni po owulacji wyszedł negatywny, następny okres powinnam dostać 19 kwietnia a nie dostałam... Jakies prawdopodobieństwo jest ciąży ? Dodam że w tym czasie byłam przeziębiona(katar, kaszel)

Odnośnik do komentarza
Gość 123456789

Witam,

W poniedziałek wspolzylam z chłopakiem. Biorę tabletki antykoncepcyjne. Wzięłam tabletkę z poniedziałku na wtorek, z wtorku na środę jednak przez kolejne dwie doby nie przyjęłam tabletki. Czy mogę być w ciąży?noe przyjęłam tabletek z początku drugiego rzędu

Odnośnik do komentarza
Gość kobranocka

Witam, chciałabym się poradzić Was kobitki. Oczywiście wybiorę się o lekarza w najbliższym czasie, ale również chciałabym bardzo zaczerpnąć wcześniej z Waszego doświadczenia. Więc do rzeczy. Z partnerem nie zabezpieczamy się. Moje miesiączki były bardzo regularne. Nie mniej jednak gdy okres się spóźniał jeden dzień zrobiłam test, ponieważ wcześniej czułam drobne mdłości, także chciałam się upewnić. Test wyszedł dziwnie, ale raczej negatywny. Była jedna kreska, a w miejscu gdzie powinna być druga pojawiła się tylko maleńka kropka. Dzień później było minimalne krwawienie, ale to może na jeden tampon i okres przepadł. Nie ma go od 4 dni. Czy myślicie, że to może być ciąża? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość agatka2017

Witam, jestem pół roku po poronieniu - puste jajo płodowe, a teraz udało się i we wczesnej ciąży. Wczoraj byłam u lekarza i miałam robione USG dopochwowe, po którym do wieczora utrzymywało się lekki plamienie.
Czy jest taka możliwość, że USG wywołało plamienie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...