Skocz do zawartości
Forum

Pierwsza ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny :) Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom :)
dołączam do Was :) w czwartek rozpoczął mi się 18 tydzień. Jest to moja pierwsza ciąża. Mam problem i strasznie się martwię :( Dwa tygodnie temu lekarz stwierdził u mnie niewydolność szyjki macicy. W tym czasie moja szyjka miała 3,2 cm. Kazał mi leżeć, dostałam luteinę i pokazać się tydzień później, jeżeli nic się nie poprawi to musi założyć pessar. Niestety nic się nie poprawiło a wręcz przeciwnie ;( moja szyjka ma teraz 2,6 cm. Założony mam pessar i staram się leżeć. Czy któraś z Was jest w podobnym przypadku ?

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim mamuśkom ! :)

Widzę, że już sporo nas się tu zebrało. ;)
Jako,że to ja założyłam ten wątek, proszę o nie kłócenie się tutaj, gdyż jak wiadomo, stres szkodzi, w dodatku w ciąży. ;)

Wszystkim przyszłym mamusiom życzę, by jak najlepiej przetrwały swe ciąże, oraz doczekały się zdrowego maluszka :)

Ja już jestem obecnie w 13 tygodniu, nadal męczą mnie mdłości, zgaga, ból głowy, senność mnie łapie często, ale powoli przyzwyczajam się do obecnego stanu. ;) Grunt, że wszystko odbywa się prawidłowo, ;)

Pozdrawiam wszystkie przyszłe, jak i te obecne mamusie i gratuluję Wam ! :)

Odnośnik do komentarza

Drogie Panie!
Bardzo proszę o poświęcenie mi chwilę czasu i pomoc w staniu się Magistrem :):):)

Jestem studentką fizjoterapii i prowadzę badania ankietowe mające na celu sprawdzić wpływ aktywności fizycznej oraz zajęć Szkoły Rodzenia, jeśli brała Pani w nich udział na poziom stresu u ciężarnych. Ankieta jest anonimowa i rozwiązanie jej zajmuje około 10 min. Jeżeli w aktualnej ciąży nie uczestniczyła Pani w zajęciach SR, nie musi Pani odpowiadać na pytania od 15 do 24, będzie krócej:)

Link do ankiety: http://www.ankietaplus.pl/s/70814ATM

Pozdrawiam i życzę dużo radości z maluchów!

Odnośnik do komentarza

Ja jestem w 22 tyg ciąży i jestem mega szczesliwa ! ;) moj Narzeczony o mnie dba I robi co tylko moze by nic mi nie zabraklo ;) każdej takiego faceta życzę kochane :* a ciaze przechodze dosc dobrze choc do 9 tyg mialam mdlosci i wymioty , bóle głowy i zębów ze ledwo moglam wytrzymac. Ale przeszlo. Teraz kręgosłup boli przy większym wysilku i nogi ale to z powodu rosnacego brzuszka ;) trochę tez w tylek poszlo i piersi ale to wiadomo :)) nie narzekam na nic ciesze sie z mojego stanu. Dodam ze pracuje jeszcze i robie prawo jazdy. Jestem aktywna a za miesiąc planuje wiekszy odpoczynek i nowe mieszkanie co wiąże sie z urzadzaniem pokoiku dla naszego malenstwa ;) mega szczescie :**

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...