Skocz do zawartości
Forum

Wynik badania Beta HCG


Rekomendowane odpowiedzi

Martwią mnie jeszcze te objawy przed pierwszym wynikiem (biały śluz dający uczucie nawilzenia, czestomocz, duży apetyt, zmiany nastroju, drażnią mnie zapachy dymu papierosowego co się nie zdarzało wcześniej i teraz jeszcze poczucie jakby większych piersi) i sam pierwszy wynik. Skąd mogło się wziąć te 6,16?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, mam problem, wczoraj wykonalam badanie beta HCG, dzis wynik odebralam i bylo 962 mIU/ml.
Ostatnia miesiaczke mialam 3.08.17r., wychodzi na to ze dzisiaj jest 3,5- 4 tydzien?? (nie wiem jak to liczyc).
Bardzo sie martwie, ze ten wynik jest za wysoki do tygodnia ciazy, moze wy dziewczyny zaoszczedzicie mi nerwow i naswietlicie jak to widzicie, na dniach ide do lekarza wiec tak szybko sie nie dowiem, moze ktas z was miala podobna sytuacje, strasznie sie martwie, to jest moje pierwsze dziecko, prosze o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witajcie Koleżanki.
Uf...Od czego tu zacząć.
Z mężem staramy się o bobaska od jakiegoś czasu.
Kontroluje dni płodne - i modle każdego dnia.

Czasem staje się to nie do wytrzymania bo myśl o potomstwie momentami przysłania inne ważne priorytety.
Ale myślę ,że niektóre z Was - zrozumieją.

Dzisiaj powinnam dostać miesiączkę.
Skoro tu piszę - to się domyślacie -że jej nie dostałam.

Nie mogłam wytrzymać...I już 3 dni temu zrobiłam test.
- Jedna kreseczka .
Trochę płaczu.
Ale i światełko w tunelu ( przecież to za wcześnie ! )
Dziś poszłam właśnie na Bete .
Jutro mam dostać wyniki.

Czekam jak na zbawienie.

Jeszcze cały wieczór, noc i jutrzejszy poranek...

A wyniki dopiero koło 14;00.

Proszę i Wy trzymajcie kciuki !

Odnośnik do komentarza

Hej, 29.08mialam miesiaczke, 11/12.09 byla owulacja. 12.09wieczorem bylam u ginekologa ktory potwierdzil ze w jajniku byl juz tylko plyn w zatoce douglasa, 15/16 bardzo zle sie czulam, mocne bole glowy, wymioty, mdloci caly dzien, ciagle parcie na kał, dzis 18.09,czyli 21 dnia cylku od miesiączki zrobilam beta hcg wynik <0,100 czy mozliwe jest ze za wczesnie i jest jeszcze szansa?? Pozdrawiam i dziękuję za informacje!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, czy moja beta po 96h jest Ok? 14.09 - 1193 mIU/ml dziś 18.09. 5300 mIU/ml. Nie wiem kiedy była owulacja, będąc na monitorowaniu cyklu nie było widać owulacji, więc już chyba było po i już wtedy raczej się coś zadziało :) Ostania miesiączka 09.08.201

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...