Skocz do zawartości
Forum

Wynik badania Beta HCG


Rekomendowane odpowiedzi

Hej mamusie. Mam pt. Dziś byłam u ginekologa ciąża 5tydz i 3dni. Pęcherzyk ok widoczny wielkość bdb. Byłam z powodu lekkich plamien brazowych. Nie częstych i mocnych ale jednak są. Dostałam leki na podtrzymanie. Kolejna wizyta 29.04. miała któraś z was tak? Czy po lekach plamienia ustały?

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie robiłam bete 23 kwietnia wyszedł wynik 488.78 po 10 dniach miałam plamienie czerwone jak 1 dzień okres ale ustalo zrobiłam będę i wyszło 1500 . Czy to.poronienie bo wydaje mi się że różnica jest 10 dni i ten drugi wynik jest zbyt mały 

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie dziś zrobiłam bete wynik 1899 który to tydzień?? Dodam że test pozytywny ale na usg lekarz pęcherzyka ciążowego nie widzi podejrzewam że zaszłam w ciążę 15 marca czy to za wcześnie żeby było coś widać na usg??

Odnośnik do komentarza
W dniu 3/4/2020 o 7:25 PM, Gość Monika87 napisał:

Witam mam pytanie dziś zrobiłam bete wynik 1899 który to tydzień?? Dodam że test pozytywny ale na usg lekarz pęcherzyka ciążowego nie widzi podejrzewam że zaszłam w ciążę 15 marca czy to za wcześnie żeby było coś widać na usg??

Każde laboratorium może mieć swoje "widełki", na pewno masz napisane je na kartce z wynikiem.
Jeśli przyjąć takie ogólne to wychodzi 4-5 tc. Na tym etapie gin może jeszcze nie widzieć na usg pęcherzyka.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Madziunia_ napisał:

Cześć Dziewczyny!

Jestem tu całkiem nowa. Jutro mam wizytę u lekarza, ale już zaczęłam panikować.

Robiłam betaHCG 31.03. - było 263, potem 02.04. - 951 (taki duży przyrost???), a dziś było 2150.

Co to może oznaczać? Czy na pewno takie wahania przyrostu są w porządku?

Cześć, nie panikuj, bo wszystko jest ok :). Wynik beta hcg masz jak najbardziej prawidłowy, przyrasta on dwukrotnie co 48 h 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...