Skocz do zawartości
Forum

Lekarz prowadzący ciążę - Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Kochane,poszukuje lekarza prowadzącego ciążę na nfz,w tej chwili trafiłam na konwalia co tylko straszy a to początek ciąży
Jestem zestresowany,podanym mam plamienia i musze lezec. Chciałabym jakiegoś zaufanego. Wyzwaniem do przychodni przyszpitalnych ale tam jakaś paranoja,terminy koszmarne. Może coś wiecie? Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość karolcia0509

Przychodnia przy Pl.Starynkiewicza.Wszyscy lekarze sa bardzo mili,kompetentni i szczegółowi.Moją ciąże prowadzi pani dr.Madej ale u innych lekarzy też jest miło.Wiem bo 2 razy trafiłam na zastępstwo.

Odnośnik do komentarza
Gość antolinka

Ja tylko w pierwszej ciąży miałam lekarza na nfz z powołania. W drugiej to był kompletny niedouk i o mało co nie zrobił krzywdy mojemu dziecku swoją niewiedzą. Jeśli zależy ci na zdrowiu dziecka idź prywatnie. nie musisz co chwilę płacić za wizytę, możesz ze spokojem wykupić pakiet medyczny np z http://poznaj.omsignum.pl/JYA24738956 Kosztuje od 65 do 300 złotych w zależności od pakietu.

Odnośnik do komentarza

Też polecam Starynkiewicza ! Ja również jestem prowadzona przez Dr Madej Annę:) Z pracy mam zapewnioną opiekę w enel-medzie i przez pierwsze 4 miesiące chodziłam tam do różnych lekarzy (Ci najlepsi zazwyczaj są tak oblegani, że wizyta graniczyła z cudem) i nie umywają się do Starynkiewicza. Od pierwszych minut wizyty widać kolosalną przepaść. Zdecydowanie na ciążę polecam Starynkiewicza.

Odnośnik do komentarza

Ja polecam przychodnię na Smolnej. Po przeprowadzce do Warszawy do mojego chłopaka (teraz męża) szukałam długo dobrego ginekologa. W rodzinnym mieście miałam zaufanego, który dobrze dobrał mi antykoncepcję, ale w Warszawie już ją odstawiłam, bo chcieliśmy postarać się o dziecko. No i w nowej pracy popytałam koleżanek o jakiś namiar. Poleciły mi dr Gierczyńską http://www.medica2000.com.pl/dr-anna-gierczynska/ Jak udało nam się zajść w ciążę to wzorowo ją poprowadziła. Jest bardzo ciepłą, miłą osobą, która otacza swoje pacjentki niesamowitą opieką.

Odnośnik do komentarza
Gość ludiwcca

W Centrum med. Rehabilis przyjmuje fajny gin- doktor Berbeka. Prowadziłam u niego moją pierwszą ciążę, robił mi Usg, teraz jestem w trakcie drugiej i też do niego chodzę :-) miły i konkretny lekarz, aha przeprowadza też testy Pappa, wiec nie trzeba latać ze wszystkim od lekarza do lekarza :-)

Odnośnik do komentarza

Dużo nam pomogli lekarze w City Clinic jak się z partnerem o dziecko staraliśmy, wcześniej to nas odsyłano bez sensu od jednego lekarza do drugiego i tak pół Warszawy zjeździliśmy tracąc czas pieniądze i nerwy. Dopiero w CC byli w stanie celnie zdiagnozować gdzie tkwi problem.

Odnośnik do komentarza
Gość lenka345

Dziewczyny polecam centrum medyczne Enel. Po pierwsze pracują tam dobrzy lekarze, specjalizujący sie w prowadzeniu ciąż ( nawet tych zagrożonych). Poza tym mają tam dobry i specjalistyczny sprzęt.
Daję tutaj kontakt:
https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/przychodnie-i-placowki/placowki-partnerskie/

Zorientujcie się równeiż jak wygląda sprawa z ich ubezpieczeniem. Dzięki temu wizyty i badania są za darmo.

Odnośnik do komentarza
Gość rannntaa

Zadowolona jestem z obsługi w MediCenter (medicenter.pl), mają w zasadzie lekarzy z każdej specjalizacji, a w każdym razie ja się jeszcze nie spotkałam z sytuacją, żebym nie mogła się do kogoś dostać itp. Krótki czas oczekiwania, sympatyczne pielęgniarki i obsługa.

Odnośnik do komentarza

Do lekarza prowadzącego ciążę trzeba mieć zaufanie, jeśli takiego przyszła mama nie ma to specjalistę można przecież zmienić. Najlepiej na początku ciąży. Warto wiedzieć także, że od 10 tygodnia ciąży można wykonać test nifty warszawa. To badanie prenatalne jest nieinwazyjne, o wysokiej czułości, pozwala sprawdzić zdrowie dziecka pod kątem np. trisomii 21.

Odnośnik do komentarza

Doktor Poręcka w Renort. Świetny lekarz. Jeśli tylko ma sensowne terminy, to warto. Na miejscu mają wszystko, co istotne, a przede wszystkim dobre podejście do pacjentów. Nie odsyłają bez ustalenia, co się dzieje. I tak to powinno wyglądać. Poza tym organizacja - nigdy nie musiałam tam czekać na wizytę - wchodzi się na godzinę. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...