9 miesięcy, ciąża

Lekarz prowadzący ciążę warszawa

moni40

moni40

Kochane,poszukuje lekarza prowadzącego ciążę na nfz,w tej chwili trafiłam na konwalia co tylko straszy a to początek ciąży
Jestem zestresowany,podanym mam plamienia i musze lezec. Chciałabym jakiegoś zaufanego. Wyzwaniem do przychodni przyszpitalnych ale tam jakaś paranoja,terminy koszmarne. Może coś wiecie? Dziękuję i pozdrawiam

43664 moni40 Kobieta, 44 lata, warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

moni40

moni40

Odnośnie lekarza to tak,mam panią doktor ale czy jestem zadowolona? Nie wiem....ona za wiele nie mówi ale odpowiada przynajmniej spokojnie na pytania, następna wizyta 23 marca wtedy się zorientuje co powie bo będę miała więcej wyników i wogole więcej pewnie pytań.

43664 moni40 Kobieta, 44 lata, warszawa
~karolcia0509

~karolcia0509

Przychodnia przy Pl.Starynkiewicza.Wszyscy lekarze sa bardzo mili,kompetentni i szczegółowi.Moją ciąże prowadzi pani dr.Madej ale u innych lekarzy też jest miło.Wiem bo 2 razy trafiłam na zastępstwo.

akola

akola

Przy Starynkiewicza polecam dr. Wojtka Dziadeckiego. Świetny fachowiec.

45063 akola Kobieta, 30 lat, Warszawa
~antolinka

~antolinka

Ja tylko w pierwszej ciąży miałam lekarza na nfz z powołania. W drugiej to był kompletny niedouk i o mało co nie zrobił krzywdy mojemu dziecku swoją niewiedzą. Jeśli zależy ci na zdrowiu dziecka idź prywatnie. nie musisz co chwilę płacić za wizytę, możesz ze spokojem wykupić pakiet medyczny np z http://poznaj.omsignum.pl/JYA24738956 Kosztuje od 65 do 300 złotych w zależności od pakietu.

vella

vella

Też polecam Starynkiewicza ! Ja również jestem prowadzona przez Dr Madej Annę:) Z pracy mam zapewnioną opiekę w enel-medzie i przez pierwsze 4 miesiące chodziłam tam do różnych lekarzy (Ci najlepsi zazwyczaj są tak oblegani, że wizyta graniczyła z cudem) i nie umywają się do Starynkiewicza. Od pierwszych minut wizyty widać kolosalną przepaść. Zdecydowanie na ciążę polecam Starynkiewicza.

45256 vella Kobieta, 34 lata, mazowsze
Onana

Onana

Ja polecam przychodnię na Smolnej. Po przeprowadzce do Warszawy do mojego chłopaka (teraz męża) szukałam długo dobrego ginekologa. W rodzinnym mieście miałam zaufanego, który dobrze dobrał mi antykoncepcję, ale w Warszawie już ją odstawiłam, bo chcieliśmy postarać się o dziecko. No i w nowej pracy popytałam koleżanek o jakiś namiar. Poleciły mi dr Gierczyńską http://www.medica2000.com.pl/dr-anna-gierczynska/ Jak udało nam się zajść w ciążę to wzorowo ją poprowadziła. Jest bardzo ciepłą, miłą osobą, która otacza swoje pacjentki niesamowitą opieką.

53455 onana Kobieta, 29 lat, Warszawa
~ludiwcca

~ludiwcca

W Centrum med. Rehabilis przyjmuje fajny gin- doktor Berbeka. Prowadziłam u niego moją pierwszą ciążę, robił mi Usg, teraz jestem w trakcie drugiej i też do niego chodzę :-) miły i konkretny lekarz, aha przeprowadza też testy Pappa, wiec nie trzeba latać ze wszystkim od lekarza do lekarza :-)

~Ankakk

~Ankakk

Dużo nam pomogli lekarze w City Clinic jak się z partnerem o dziecko staraliśmy, wcześniej to nas odsyłano bez sensu od jednego lekarza do drugiego i tak pół Warszawy zjeździliśmy tracąc czas pieniądze i nerwy. Dopiero w CC byli w stanie celnie zdiagnozować gdzie tkwi problem.

~Dossie

~Dossie

Dr Grzybowski jak dla mnie jest jednym z lepszych lekarzy! i szczerze go polecam, jak cały Boramed! klinika przyjazna, profesjonalna no i wszystko można zrobić na miejscu!