9 miesięcy, ciąża

Clexane acard

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~lala232

~lala232

Leaan to dobra cena, pewnie ze najlepsza bylaby refundacyjna ale musiałabyś mieć udokumentowany zespól i dwie straty za sobą, lekarze muszą mieć podkładkę..ja za 10 zastrzyków clexane place ponad 100 zł, wychodzi jakoś 12 zl za zastrzyk. Nigdzie taniej nie znalazłam :-( ale podobnie jak Tulipka poniosę każda cenę !!
Tulipko czekam na wieści po wizycie u genetyka. Leaan ja na kariotypy które robilam prywatnie bez skierowania czekałam ok 7 tyg.

~lala232

~lala232

Leaan ja tez stosuje magneb6 i witaminę D. Jestes juz w 9 tyg czyli usg tzw.serduszkowe za Tobą czyli można uznać ze clexane zadzialal :-) ?

tulipka

tulipka wpis edytowany

lala232 to jakiś czarny czwartek... okazało się że pindulinka podala nam złą godzine... lekarz przyjmował do 14 a nie od 14!! powiedziano nam 14-18, więc elegancko się udaliśmy po 15 na co paniunia w rejestracji oznajmiła, że lekarz wyszedł i wpisał, że się nie stawiliśmy!!! Załamka :( Jutro od rana będę tarabanić do zakładu genetyki, żeby wyznaczyli nowy termin i to juzzzzz bo ja musze miec te wyniki. Jestem pewna ze to oni popelnili bład, na domiar tego dziś przyjmował w ogole inny lekarz niż ten co mi podali... alternatywy 4!!!

--

http://www.suwaczki.com/tickers/ckai43r8tzdaa0qh.png

42906 tulipka Kobieta, 33 lata, xxx
~leaan

~leaan

Ja dziś odebralam wynik kariotypu (wysłali mi listem poleconym). Wszystko ok wyszlo. Widzialam już bijące serduszko kruszynki. Ciesze sie, ale ostrożnie z radoscia. Clexane przepisała mi ginekolog do ktorej chodze na prywatne wizyty. Natomiast lekarz gin w przychodni....był przeciwnikiem... na razie robie sobie zastrzyki. Pani dr, która zaleciła wspomniała, ze do 12 tygodnia będę je musiała robić.

~leaan

~leaan

Myślę, ze clexane pomógł. 2 stycznia echa zarodka jeszcze nie bylo a juz 9 stycznia tak :-). Mam bardzo stresującą prace wiec bardzo boje sie o tego maluszka co sie rozwija :-(

~leaan

~leaan

Lala232 gdzie mieszkasz, ze tak drogo płacisz? Ja mam znajomą mgr w aptece i powiedziala ze cena okolo 60 pln jest cena urzedową. Ale Ty bardzo drogo płacisz :-(

mamunia5

mamunia5

A gdzie wy płacicie za clexane 60 zl ???? Ja bylam w 4 warszawskich aptekach i W KAŻDEJ usłyszałam że cena urzędowa to 114 zl za 10 ampułkostrzykawek 0,40 - bo taka dawkę biore.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k0n0qg66u.png

43001 mamunia5 Kobieta, 12 lat, Warszawa
~leaan

~leaan

Ja napisałam, ze clexane 20mg. Moja znajoma przyjmowala 40 mg...i troche jej zostalo moge sie dowiedziec, czy by taniej nie odstąpila...

~lala232

~lala232

Ja tez mam dawkę 0,40, porozmawiam z lekarzem o fraxi zawsze to taniej ;-)
Tulipka to prawdziwe alternatywy ;-) o matko to razu jak się dodzwonisz krzycz że wprowadzono Cię w błąd i nie zamierzasz przypłacać stratą ciąży przez zły dzień panciuni, może zorganizują od razu.

~lala232

~lala232

Leaan ja też mam stresująca pracę i dlatego od razu jestem na L4 może tez powinnaś, dla swojego dobra.