Skocz do zawartości
Forum

Clexane acard


Gość lalka232

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie jakie badania miałyście na wykrycie trombofili..? Ja mialam jedynie czynnik Leiden V i nie wiem czy to wystarczające badanie (mój wynik ujemny) na wykluczenie trombofilii..sama nie wiem jakie jeszcze moge zrobić badania..Kardiotypy zrobione są prawidłowe, zespół antyfosfolidowy ujemny..na tocznia również ujemny..może wy mi coś podpowiecie..co jeszcze można wykonać..nie chce kolejnego poronienia..obawiam się ze z każdym kolejnym będzie mi coraz ciężej na psychice..

Odnośnik do komentarza

Hej KarB346
Ja robiłam pakiet genetyczny po poronieniu tu jest link do strony (kosztował 330 zł)
http://www.testdna.pl/pakiet-badan-po-poronieniu/
Jak mutacje pozytywne -to też zbadać poziom homocysteiny żeby wiedzieć czy kwas foliowy się wchłania taki syntetyczny.
Warto jeszcze zrobić zespół antyfosfolipidowy.
No i musisz znaleźć lekarza który Ci przypisze wszystkie leki i poprowadzi ciążę.
Są dziewczyny którym udaje się na clexane tylko i acardzie a są takie że próba na tych lekach się nie udaje i po włączeniu encortonu działa i mają swoje dzidzie.
Czasem jest tak że milion badań porobionych i wszystko wychodzi ok ponieważ niektóre choroby uaktywniają się tylko i wyłącznie w ciąży i wtedy lekarze w ciemno dają ten zestaw i z sukcesem.
Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Hej KarB346
Ja robiłam pakiet genetyczny po poronieniu tu jest link do strony (kosztował 330 zł)
http://www.testdna.pl/pakiet-badan-po-poronieniu/
Jak mutacje pozytywne -to też zbadać poziom homocysteiny żeby wiedzieć czy kwas foliowy się wchłania taki syntetyczny.
Warto jeszcze zrobić zespół antyfosfolipidowy.
No i musisz znaleźć lekarza który Ci przypisze wszystkie leki i poprowadzi ciążę.
Są dziewczyny którym udaje się na clexane tylko i acardzie a są takie że próba na tych lekach się nie udaje i po włączeniu encortonu działa i mają swoje dzidzie.
Czasem jest tak że milion badań porobionych i wszystko wychodzi ok ponieważ niektóre choroby uaktywniają się tylko i wyłącznie w ciąży i wtedy lekarze w ciemno dają ten zestaw i z sukcesem.
Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Cześć! Szybka relacja po badaniu polowkowym - Bąbel waży 520 g, ma wykształcone prawidłowo wszystkie narządy, tylko jest bardzo wstydliwy, bo nie pokazał nam płci, niestety. Ale jest zdrowy i to dla nas najwazniejsze. Robił slodkie minki i machał rączką :)
Przepływy w tetnicach prawidłowe, ilość wód plodowych w normie, łożysko na tylnej ścianie wysoko. Same dobre informacje :)
A jak Twoje genetyczne?

Odnośnik do komentarza
Gość Monika t

Witam Was dziewczyny
Aniolkowa mamo bardzo sie ciesze ze u Ciebie same dobre wiadomości :)
Ja doczekalam sie dwoch kresek na teście :) od paru dni na clexanie ale jakas bardzo niespokojna jestem w poprzednich ciazach od początku wymiotowalam a teraz nic strasznie sie boje ze znowu cos jest nie tak w sobote robilam bete i wynik 332,9 powtorzylam we wtorek i 985,10 wiec przyrasta ale i tak nie moge sie uspokoic :(

Odnośnik do komentarza
Gość Misia 19.07

Witam, melduje sie ze po 9 miesiacach pojawila sie dlugo oczekiwana kruszynka cala i zdrowa. Nie bylo latwo ale z pomoca Sw.Rity Udalo sie.!!! Trzy poronienia i czwarta ciaza cala na clexane 0,4, encorton, Femibion, acard, vigantoletten, duphaston, luteina. Lista lekow przerazajaca, ale dziala. Mam nadzieje ze moj przypadek doda wszystkim przyszlym mama nadzieji i wiary ze warto walczyc.

Odnośnik do komentarza

Hej..dziewczyny dzięki za odpowiedz..może jeszcze zacznę szukać problemu w tych mutacjach genu..bo nie wszystkie mam zrobione. Na lekarzy nie mam co liczyć bo u nas w Rzeszowie to nawet nie ma dobrego genetyka..co prawda jest jedna pani ale tak naprawdę to typowy genetyk pediatra..tak że raczej za dużo nie pomoże..Na ginekologa dobrego trafić to też problem..ale może jakoś się uda..narazie się nie podaje będę walczyć..

Odnośnik do komentarza
Gość Misia 19.07

Wszystkie Badania genetyczne jakie sa mozliwe mialam zrobione na nfz warto poszukac dobrego ginekologa i z nim wspolpracowac. Te badania naleza nam sie za darmo po niepowodzeniach ciazy. Nalezy byc roszczeniowym i zadac skierowania.

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny

*MISIA Cieszę się bardzo Gratuluje Dzidziusia- przywracasz wiarę że i nam się uda :)

* Aniołkowa Mamo cieszę się ze i wspaniałych wyników badań super!!!

* Monika nie przejmuj się u mnie mdłości pojawiły się dopiero w 6 tygodniu tak lekko a rozkręciło na dobre w 7.
Poza tym każda ciąża inna , a na objawy inne jak ból piersi itd też nie przywiązuj uwagi nie analizuj bo jednego dnia więcej drugiego mniej i zwariujesz od tego.
Skup się na tym że beta przyrasta i USG i to co powie lekarz. Trzymam kciuki !

* KarB346 Poszukaj na forach popytaj gdzie tam u was jest lekarz który prowadzi takie przypadki i da Ci leki i jakoś przeprowadzi . Sama nie rób badań bo to jak szukanie igły w stogu siana po ciemku po za tym nic z tych badań jak nie masz dobrego mądrego i doświadczonego lekarza , który ma jakiś plan.
I tak jak pisałam wcześniej czasem wszystkie badania wychodzą ok bo niektóre choroby tylko podczas ciąży się uaktywniają i lekarze w ciemno te leki dają i udaje się.
Powodzenia !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...