Skocz do zawartości
Forum

Clexane acard


Gość lalka232

Rekomendowane odpowiedzi

Dorisss bardzo mi przykro ..
dobrze ze wzięłaś to znieczulenie ogólne. Dużo sily Tobie życzę. Musisz wierzyć ze sie uda, tak jak dla mnie,i nie jednej na tym forum.

Co do encortonu tez po 3 stracie prosiłam lekarza o niego. Przypomnę ze leczyłam sie w Białostockiej klinice. Dr.twierdził ze nie, bo nie udowodniono ze pomaga. A i u mnie nie bylo wskazań. Po dziesiątkach badan moich i męża. Dr.stwierdził ze próbujemy nadal, ze czasem tak jest ze zdrowa kobieta, zdrowy mężczyzna i coś nie dobrego się dzieje przy podziale komórek, ze ciążę są pewnie z wadami i obumierają. Wtedy już na Maksa wzięliśmy się za siebie. Juz o tym pisałam. Mąż mimo dobrych wyników nasienia zaczął suplementować:ProMen, Wit.D 2 tys.jednostek, kwas foliowy. Ja : Ubichinol (polecam z Keneki) Wit.D, kwas foliowy(non stop przez 5 lat) OmegaMed Optima. Codziennie garść mieszanki orzechów (szczególnie nerkowce, brazylijskie) koktajle warzywne i owocowe i duzoooo ruchu. Jestem obecnie w 28 tygodniu a córcia baluje w brzuchu aż miło . Oczywiście nadal clexane i akard.

Odnośnik do komentarza

Stardust dziękuję.
Wyszłam po 14 więc święta w domu. Zabieg miałam grubo po północy, bo wiadomo cc ważniejsze. No ale coz. Jedna położna stwierdziła , że i tak już nam nic nie pomoże....
Wam dziewczyny również życzę siły i wytrwałości w nowym roku i żeby był jeszcze lepszy niż ten mijający.
Ściskam Was mocno wszystkie :-*

Odnośnik do komentarza
Gość stardust1

Dorisss
Stardust dziękuję.
Wyszłam po 14 więc święta w domu. Zabieg miałam grubo po północy, bo wiadomo cc ważniejsze. No ale coz. Jedna położna stwierdziła , że i tak już nam nic nie pomoże....
Wam dziewczyny również życzę siły i wytrwałości w nowym roku i żeby
był jeszcze lepszy niż ten mijający.
Ściskam Was mocno wszystkie :-*

nie chcę komentować tej Pani hihihi buziol

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny, wszystkiego najlepszego w nowym roku.
Melduje, że jesteśmy po pierwszym usg(miałam go 30.12 czyli 5t3d) dzidziuś jest w dobrym miejscu i ma całe 1,4mm. Jeszcze nie słyszałam serduszka, za tydzień kolejne usg. Leki mam brać tak jak do tej pory i dużo odpoczywać. Lekarz pytał czy chce iść na zwolnienie. Na razie mam urlop a potem musimy przemyśleć. Chciałam powiedzieć Wam, że jesteśmy o krok dalej niż w poprzedniej ciąży.

14.06.2019- 38tc Lenka
08.07.2016- 32tc Piotruś
05.01.2015- 6tc Aniołek

Odnośnik do komentarza

Mi ginekolog kazal brac clexan od owulacji i pomimo ze mam mutacje Mthfr i 5 poronien za mna to hematolog stwierdzil ze to glupota i nie chciala przepisać refundowanego :-( stwierdziła ze dopoki nie bede w ciazy conajmniej 8 tygodniu to mi nie przepisze refundowanego:-( a ginekolog stwierdzil ze bez clexanu nie ma szans...tak lekarze sa sklonni do pomocy:-(

Odnośnik do komentarza
Gość Dominikaaaa

Dziewczyny, clexane na ryczałt nie od dobrej woli lekarza zależy, tylko od wskazań w ustawie refundacyjnej. Musicie w necie posprawdzać czy w Waszych przypadkach refundacja obowiązuje ( ja niestety płaciłam pełne kwoty) A wypisać go na ryczałt może tylko lekarz specjalista.

Odnośnik do komentarza

Witaj Kinga1306. Dwie pierwsze ciążę stracone bez acardu. Dopiero zaczęłam brać przed trzecia ciąża, trzy miesiące przed zajściem. Niestety też stracona. Ale z tego co mi wiadomo od lekarza nie zaszkodzi brać wcześniej ale nie można brać do końca ciąży. Między 30 a 35 tc lekarze każą odstawić lek, bo przez niego można wcześniej urodzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...