Skocz do zawartości
Forum

Clexane acard


Gość lalka232

Rekomendowane odpowiedzi

Doriss wcale nie trudno znaleźć tętno. Max to 10 sekund naprawdę:-) dzidziuś przecież na początku jest niziutko praktycznie nad samym spojeniem i tam od razu przyglądałam detektor :-) Uratował mi zdrowie psychiczne.
Teraz czekam na badanie usg tzw.trzecie genetycznie w 30tc z duszą na ramieniu bo w 22 Tc w echo serca wyszła(anomalia) nie prawidłowa tętnica podobojczykowa tzw.Arsa.
Pozdrawiam Was i życzę samych dobrych wiadomości:-)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Z maleństwem wszystko dobrze. Serduszko pięknie bije, było widać ruchy. Żeby już tak zostało. Ma 2,81 cm :) Według om termin porodu jest wyznaczony na 9.07.16. Kolejna wizyta za dwa tyg. Już się nie mogę doczekać. Oczywiście leki jakie były to zostały. Będzie więcej siniaków po clexane ale co tam, wytrzymam wszystko.Dostałam liste badań do zrobienia. W następny pon wizyta u endokrynologa. Mam nadzieję ze TSH będzie w normie.
Dalej mam trzymać dietę dla cukrzyków. Pomiary wychodzą w normie no ale trzeba się pilnować. Może uda się uniknąć insuliny.
Misia jak się czujesz?

Odnośnik do komentarza
Gość Misia 19.07

To wspaniałe wiadomości o by tak dalej :-) U Mnie wszystko dobrze, czasem zapominam że jestem w Ciąży, Zaczynam 9 tydzień i coraz bardziej zaczyna ogarniać mnie strach. Marzę o tym żeby skończył się pierwszy trymestr. Mam nadzieję że zestaw leków zdziała cuda, i w końcu się uda. Czekam już z nie cierpliwością na kolejną wizytę jeszcze 10 dni.:-)

Odnośnik do komentarza
Gość Misia 19.07

Moje bolące piersi najbardziej odczuwam wieczorem, wtedy chyba jest największe stężenie hormonów. Czy macie dziewczyny jakieś zachcianki....? Ja jak narazie nie mam żadnych zachcianek, ale straszne zatrzymała mi się woda w organizmie, czuje się jak balon i przybyło mi już 2kg. Nie wiem czy to dobrze.... Bo za parę miesięcy będę wyglądała jak słoń.

Odnośnik do komentarza

Ja to bym jadła wszystko ale przez dietę muszę uważać. Jem 6 posiłków dziennie. Nie słodko i nie tłusto. A piersi fakt wieczorem najbardziej jak się stanik ściągnie ale jak się w dzień dotkne albo mąż przytuli to oj odczuwam a że małych nie mam to ból spory ;-)
Ja chyba jeszcze nic nie przytyłam. Na następnej wizycie muszę stanąć na wagę...

Odnośnik do komentarza
Gość Misia 19.07

Chyba też muszę uważać na to co jem i ile jem.Wcześniej byłam na diecie odchudzającej a teraz nadrabiam.... Co nie jest dla mnie najlepsze. Dziewczyny Jak U Was z zastrzyki, macie siniaki?Mam takie wrażenie że u mnie siniaki są już mniejsze, albo porostu nauczyłam się już robić zastrzyki.

Odnośnik do komentarza

Ehh sinaki temat rzeka :-) ja robię zastrzyki łącznie od 31 maja( do ivf) a od 29 czerwca clexane. To juz 7 miesiąc..były siniaki,krwiaki i uczulenie na gaziki. Teraz te miejsca psikam octeniseptem. I pojawiły sie zrosty niestety, a nie mogę sie przekonać żeby przenieść sie na uda. A teraz w związku z dużymi cukrami na czczo, mam insulinę nocna wiec uda i tak zajęte;-)
Zachcianek nie mam ale pojadłabym bez ograniczeń owoców albo wielkie ciacho z kremem albo schaboszczaka smażonego na tłuszczyku;-)
Czasem zjem pączka czy rogalika przed czy w trakcie spaceru i wtedy cukry ok :-)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, bylam w poradni na Karowej i dostalam skierowanie do szpitala na badania w 1 i 2 fazie cyklu. Niestety pewnie dopiero pod koniec stycznia trafie bo najblizszy okres przypada w swieta wiec noe wezma mnie na 3 dni na sylwka do szpitala:-( a czas mi sie dluzy i odliczam kazdy dzien:-( wiem ze napewno bede brala clexan 0,6 bo teraz bralam 0,4 i nie pomoglo:-(

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) może powiem tak w wielkim skrócie jak to u mnie wygląda:od samego początku nie regularne cykle od 26 do 180 dni
wrzesień 2011- stwierdzone PCO
04.01.2015- Aniołek Patusia 6tydzień :( okres zaczął się regulować od 29 do 34 dni,
05.10.2015- zabieg Hsg- obydwa jajowody niedrożne, podczas zabiegu prawy udrożniono, przez lewy kontrast przepływa z oporem, ból masakryczny, w tym cyklu odpuściliśmy starania
1 cykl po hsg stosowałam clo i miałam zastrzyk pregnylu- nie udało się
2 cykl(czyli obecny) okres 22 listopad, brałam clo, owulacja 13 dnia cyklu, 2 dni później powiedziałam do męża "zaskoczyło", 22 dc- pierwszy objaw, 25 dc beta 15,3 mlU/ml.
Wczoraj byłam u mojej ginekolog przepisała mi Luteinę dopochwowo 100 2x1tabletka, magnez B6 3x2tab, nospa 2x1tab i kontynuacja (biorę od września) kwas foliowy, acard i encorton po 1 tabletce.
Pierwsze usg 30 grudnia. Dodam że miałam 3 pęcherzyki, 2 pękły z jednego zrobiła się torbielka. Pobolewa mnie brzuch czasami bardziej, czasami nic nie czuję.

14.06.2019- 38tc Lenka
08.07.2016- 32tc Piotruś
05.01.2015- 6tc Aniołek

Odnośnik do komentarza
Gość Misia 19.07

Witajcie, niestety muszę się z wami pożegnać :-( W środę zaczęłam plamic trafiłam do szpitala i ku mojemu zaskoczeniu okazało się że to ciąża blizniacza jedno jajowa. Niestety było tylko jedno serduszko, w piątek kolejne usg i nic. Leki biorę nadal po świętach prawdopodobnie będzie zabieg, zdecydowałam się na badanie genetyczne mikromaciezy jest dosyć drogie ale to chyba da nam jedyny obraz co tak naprawdę było powodem niepowodzeń ciąż. Trzymam za Was Dziewczyny kciuki. Cały czas żyje nadzieja, ze może w końcu mi się uda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...