9 miesięcy, ciąża

Clexane acard

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Julka83

~Julka83

Ja tak miałam. W czasie całej ciąży 4 razy. Oczywiście nie wiadomo skąd krwawienie było...ale wszystko zakończyło się szczęśliwie:)

~Star

~Star

Witam. Potrzebuje, żeby mi ktoś doradził. Nie przeczytałam całego wątku, więc przepraszam jeśli się powtarzam. Nie będę wdawać się w szczegoly, generalnie jestem po kilku poronieniach , ciążach bio chem.. Lekarz zaproponował włączenie clexanu od owulacji, czyli od dziś. Nie wiem co robić. PatrE na te zastrzyki jak sroka w kość i bije się z myślami.. Jestem już zmęczona ta walka, jak bym była pewna, że to pomóże to nie wachała bym się. Wiem, że nikt nie jest lekarzem, ale chciałbym poznać zdanie innych..

Dorisss

Dorisss

Witaj Star. Za nami 3 poronienia. 4 ciąża na clexane, acard, luteina i kilka innych leków. 26 grudnia córka skończyła rok. Chyba nic więcej nie muszę dodawać. Teraz starania o kolejne dziecko i również zestaw leków ten sam. Wierzę w jego siłę choć nie miałam wskazań żeby go brać. Bardziej stosowany zapobiegawczo.

49414 dorisss Kobieta, 31 lat, Wroclaw
~Julka83

~Julka83

Clexane plus acesan czy acard to szansa na dziecko. Ja jestem kolejną osobą którą dzięki temu zestawie doczekała się potomstwa. Nie zastanawiaj się. WARTO!! Powodzenia

~Star

~Star

Dziekuje za odpowiedź i super,ze wam się udało gratuluję! A czy brakyscie ten clenax od owulacji czy od pozytywnego testu?

Dorisss

Dorisss

Ja brałam od pozytywnego testu. W czasie owulacji 15-25 dzień cyklu brałam luteine 2 razy dziennie. 26 dnia test i od razu clexane.

~Star

~Star

I właśnie się zastanawiam nad tym. Raczej bierze się od pozytywną, a ja powinnam od już wg moje lekarza. Chyba spróbuję, choć boje się tych zaszczykow, jak by miały być na marne to grrrrr...

~Ariana_Ariana

~Ariana_Ariana

Witam. Przeczytałam cały wątek i postanowiłam do was dołączyć . Powiem szczerze że dawno nic mi nie dało tyle nadzieji co przeczytanie waszych wpisów za co dziękuje . Jestem po trzech obumarciach ciąż. Teraz jestem w trakcie starania sie o zajście w ciąże . Badania genetyczne jak i wszystkie inne wyszły mi dobrze . Pomimo to lekarz genetyk powiedział ze od pierwszego potwierdzenia ciąży mam brać clexane. Leki które biorę teraz to acard 75, mama premium activ , oraz leki na obniżenie ciśnienia ( ostatnio mi sie przypałętało wysokie ciśnienie )

Dorisss

Dorisss

Ariana witaj. U nas dokładnie tak samo. A na clexane się udało. Życzę Ci powodzenia musi się udać.

~Adriana_Ariana

~Adriana_Ariana

Dorisss bardzo dziękuje . Dodam tylko że starania są z lekiem Clostilbegyt , bez niego nie udaje mi sie zajść w ciąże . Wieze w to że musi się w końcu udać. Niestety czas szybko płynie i najmłodsza już nie jestem