9 miesięcy, ciąża

Clexane acard

Odpowiedzi znajdują się poniżej

iwa1987

iwa1987

Doriss super dziękuje Ci bardzo :)
Te hormony robiłam ale moja poprzednia gin słabo do nich podeszła niby były dobre a się okazało później u innego, że tsh za wysokie. Więc sobie to powtórze, chciałam w tym cyklu ale nie dało rady przez dłuższy weekend. Toksoplazmoze cytogamelie dzięki zapisuję do listy :)
Nasienie jest ok.
Rok się staramy
Jeszcze raz dziękuje :)

60308 iwa1987 Kobieta, 32 lata, łódzkie
Dorisss

Dorisss

Ja mam niedoczynność tarczycy. Biorę leki. Za nami 3 poronienia i za 4 razem cudowna córka która ma prawie 11 m. U nas praktycznie wszystkie badania ok łącznie z genetycznymi. Tylko tarczyca i prolaktyna do bani. Mocno trzymam kciuki. Musi się udać.

49414 dorisss Kobieta, 31 lat, Wroclaw
~Tysia90

~Tysia90

MadziaZ serdeczne gratulacje! Zdrowia dla Was :) Napisz prosze do kiedy bralas zastrzyki? Czy bralas rowniez acard?
Uwielbiam Wasze wpisy kolejnych narodzinach :) aż się łezka w oku kręci <3

MadziaZ

MadziaZ

Tysia90 dziękuję bardzo. Zastrzyki brałam do samego końca - 2 dni przed cc tylko były odstawione. Acard według zaleceń mojego gin. brałam w trakcie starań do momentu pozytywnego testu, później przeszłam na zastrzyki. Z synkiem postepowalam tak samo i również ciąża zakończyła się szczęśliwie, a mały ma już ponad 20 mc. Teraz po porodzie przez 2 tygodnie też biorę zastrzyki, ale mniejsza dawkę, bo zamiast 0,4 to 0,3.
Pozdrawiamy.

--

http://s3.suwaczek.com/20140614290223.png
http://s6.suwaczek.com/201601247244.png

41142 madziaz Kobieta, 34 lata, Poznań
iwa1987

iwa1987

Dorisss To super, że macie córę :) To jest najważniejsze. A reszta zawsze jakoś będzie :)

Dorisss

Dorisss

Iwa to jest nasz cud. Poprzedni lekarz rozkładal ręce. Nowa lekarka i nowe nadzieję. Pani Doroto tym razem się uda proszę się nie martwić. I się udało. Jestem jej wdzięczna. Teraz tylko starania o rodzeństwo i mogę zamykać interes, bo nie wiem ile moja macica wytrzyma...

iwa1987

iwa1987

Doris doczeka się mała rodzeństwa. Udało się raz uda się i drugi :)

~Julka83

~Julka83

Czytam Wasze komentarze od ponad 8 miesięcy. Muszę dodac coś od siebie: otóż 2 poronienia i udana ciąża na zestawie acesan i clexane (córka ma tersz 5 lat), potem kolejne poronienie i 5 ciąża znów udana (acesan +clexane) .Dodać chcę od siebie co dla mnie okazalo siebie bardzo ważne otóż acesan trzeba brac wcześniej nie jak się zajdzie w ciążę ale już podczas starań. Ja w 4 ciazy zaczęłam brac acesan w 5 tygodniu i okazalo sie za późno. W 5 bralam juz podczas starań i tak oto moja córka ma prawie 2 tygodniowego brata :)

Dorisss

Dorisss

Iwa też mam taką nadzieję.
Julka ciężka historia jak i nas wszystkich ale to zakończenie jest wspaniałe. Gratuluję dwóch skarbów.

~Ollaa

~Ollaa

Witam,
Jestem od samego początku ciąży na clexane i acard, teraz mamy 28tydzien ciąży. We wtorek dostałam krwawienia i wylądowała w szpitalu, dostałam kroplowki z magnezem i nospe, lekarz nie stwierdził dokładnej przyczyny, powiedział tylko, że możliwe wystąpienie krwawienia przez dźwiganie (chociaż staram się nic nie dźwigać ale dzień wcześniej trzymała rocznego bratanka dosłownie na minutę) czy któraś z was też miała krwawienia w tak wysokiej ciąży i czy wszytsko było dobrze?