9 miesięcy, ciąża

Clexane acard

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dorisss

Dorisss

I ja nie miałam stwierdzonej choroby a leki brałam. Mój cud ma prawie 10 m. Teraz zaczęłam brac leki przed kolejna ciąża. Zestaw leków mam już w domu gdy tylko pojawi sie dodatni test ciążowy. Wszystko tak samo jak w szczęśliwej ciąży

49414 dorisss Kobieta, 31 lat, Wroclaw
~karola37

~karola37

Cześć dziewczyny..oswiadczam ze 19.10.2018 urodzilam w 38 tyg ciąży (przez cc spowodowane niskimi plytkami krwi i malowodziem).. zdrowego syna. Do konca ciąży na Clexan 0,4. Nie wiem czy to leki zdzialaly cuda czy ta ciaza trzecia miala byc szczesliwa. Dziewczyny probujcie bo warto. Ja juz stracilam nadzieje ze zostane mama a tu taki cud.

Dorisss

Dorisss

Karola37 GRATULACJE. Dużo zdrówka dla Was i wszystkiego najlepszego.

~Tysia90

~Tysia90

Karola37 gratulacje! Cudowna informacja! Życzę Wam dużo zdrówka i miłości :) te leki na prawde dzialaja! Jestem w połowie 18tc dzidzia rosnie zdrowie i daje o sobie codziennie znać <3 za 3 tyg badanie połówkowe i podejrzymy jak Maluszek się rozwija oraz w jakim stanie jest moja macica i łożysko! Jestem dobrej myśli <3

Dorisss

Dorisss

Tysia90 pewnie ze działają. Wspaniałe że i u Ciebie wszystko dobrze. My szykujemy się na kolejne starania. Dla rodzeństwo dla młodej. Zestaw leków oczywiście taki sam. Wszystko już w domku czeka na dwie kreski. A resztę biorę już ponad miesiąc. Miejmy nadzieje ze i tym razem się uda.

MadziaZ

MadziaZ

Dziewczyny, pragnę się pochwalić, że 02.11. Na świat przyszła moja córeczka Zuzanka. Poród w 38+5 przez cc - stan po 2 CC. Maleńka ważyła 3480 i mierzyła 54 cm, otrzymała 10 pkt. Cała ciąża na Clexane 0,4.
Powodzenia Wam wszystkim.

--

http://s3.suwaczek.com/20140614290223.png
http://s6.suwaczek.com/201601247244.png

41142 madziaz Kobieta, 34 lata, Poznań
iwa1987

iwa1987

Witajcie,
Mam do Was pytanie. Wiem, że to wątek dla Kobiet, które są już w ciąży. Mi na razie nie wychodzi :(. Może poradzicie mi czy mogę zrobić jeszcze jakieś badania i co dalej z wiedzą którą mam czyli:
1) Czynnik V (R2) -> FV R2_4070A-G Układ heterozygotyczny nieprawidłowy
2) MTHFR_677C-T Układ heterozygotyczny nieprawidłowy.

Czy jakieś badania mogę zrobić zanim się zapiszę do ginekologa z tą wiedzą? Mam już prawie 32 lata a tu dzidzi nie ma i nie wychodzi. Dodatkowo endometrioza. Wyczytałam, że przed wizytą powtórzyć kwas foliowy, homocysteina i b 12 (mam wynik zanim zaczęłam brać metylowany b complex) oraz zrobić białko typu c i s oraz pakiet na zespół antyfosfolipidowy. Coś możecie mi doradzić? Czy cierpliwe czekać na gina?

Pozdrawiam gorąco :)

60308 iwa1987 Kobieta, 32 lata, łódzkie
Dorisss

Dorisss

Witaj. Polecam zrobić badania na tarczyce TSH, FT3, FT4, ANTY - TPO, ANTY - TG. Hormony prolaktyna, FSH, LH. Tak na szybko co wpadło mi do głowy. Niektórzy lekarze sprawdzają też przed ciąża toksoplazmoze i cytomegalie. Koleżanka teraz dostała od gina radę żeby spr różyczke.

Dorisss

Dorisss

I progesteron. Ale też poczekalabym na wizytę u lekarza co on zaleci. To wszystko zależy od jakiego czasu się staracie. Jedni lekarze zalecają głębsza diagnostyke po pół roku a inni po roku. Grunt to trafić na lekarza który ma doświadczenie w temacie. Życzę powodzenia.