9 miesięcy, ciąża

Clexane acard

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Karola37

~Karola37

Doriss dziękuje Ci bardzo. Byłam u hematologa kazał mi brać jeszcze Clexan tylko 0,2 a za tydzień mam zrobić kontrolną morfologię i zobaczymy czy płytki nadal spadają. Mam nadzieje że nie będzie tak źle.

Dorisss

Dorisss

Sama bym się pewnie stresowala jakbym miała odstawić lek który czyni cuda. Ja przez to przy porodzie straciłam bardzo dużo krwi, bo w trakcie pękła mi szyjka i lala się krew. Po porodzie miałam przetaczane 3 jednostki krwi i dwie jednostki osocza. Nie było wesoło ale wszystko jest warte tego pierwszego widoku i kontaktu z dzieckiem.

49414 dorisss Kobieta, 30 lat, Wroclaw
~Tysia90

~Tysia90

Dziewczyny, czy w trakcie 2 trymestru plamilyscie? Kosmowska, łożysko jest ok, a od 4 dni skąpo plamie na brązowo... lekarze nie widzą przyczyny, zastanawiam się czy to nie zastrzyki..

Dorisss

Dorisss

Mi zdarzały się plamienia cała ciąże ale ja brałam dopochwowo cały czas 2 lub 3 razy dziennie luteine.

~karola37

~karola37

Właśnie boje się krwotoku bo mam strasznie rzadka krew..zreszta cala ciaza na zastrzykach to nie moze byc inaczej.

Ja plamilam w I trymestrze przez tydzien czasu ale sie uspokoilo. Cala ciaza na luteinie 2 razy dziennie dopochwowo. Dopiero od 4 dni mam odstawiona jak zaczelam 37 tydzien.

Dorisss

Dorisss

Karola szybkiego rozwiązania. Czekamy na wieści. Teraz można już rodzic.

~Aneczka88

~Aneczka88

Cześć dziewczynki. Gratuluję wszytkim szczęśliwego rozwiązania. A teraz moja historia... Jestem mam prawie już 9letniego chłopca, po nim 4 poronienia nie wiadomej przyczyny... Obecnie wg bthcg ok 6tydz wizyta dopiero w poniedziałek. Na poprzedniej (jakieś 2mce temu) lekarz zlecił po badaniach euthyrox witrum D3forte i magneB6 i jak test pokażą dwie krechy to luteine 2x1, duphaston 2x1 I clexane 0.4. Na razie poza wielkim siniakiem (po 3cim zastrzyku) nic mi nie jest... Żadnych objawów trochę się boję że to jak w poprzednich może być wielka radość przed końcem...

~Tysia90

~Tysia90

Parę stron do tyłu pisałam jak robić zastrzyki bez siniakow. Obecnie 4msc ciazy siniaki zdarzyły się może 4 razy. Warto poprobowac. Jeśli chodzi o clexane jestem w szoku że lekarz je zaleca bez stwierdzenia trombofilii badz innej choroby układu krwionośnego/immunologicznego. trochę sobie strzela w ciemno testujac lek? :/ Poproś o skierowanie na badanua w tym kierunku. Zapytaj rowniez o stosowanie leku Acard w trakcie ciazy, czy nie będzie również potrzebny. Jeśli lekarz powie że badania sa zbedne, ten lek nie zaszkodzi A jedynie pomoże, radzę zmienic lekarza na takiego który na chorobach się zna I chce współpracować.

~karola37

~karola37

Dorisss napewno się odezwie..teraz siedze jak na szpilkach. I nie moge sie doczekac kiedy zobacze malenstwo. Dużo kobiet bierze Clexan bez stwierdzonej choroby lub mutacji. Bo te leki daja nadzieje. Juz trafilam na kilku lekarzy, co nie byli zdziwieni ze biore taki zestaw lekow, bez zdiagnozowania przyczyn poronien. Nawet jeden powiedzial ze to jest staly zestaw lekow.