9 miesięcy, ciąża

Clexane acard

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dorisss

Dorisss

Chodziłam do dwóch ginekologow prywatnie i każdy z nich bez problemu wypisywal refundację. Może faktycznie poradzić się rodzinnego albo zmienić lekarza bo koszty są ogromne. Ja oddałam swoje dwa opakowania które mi zostały więc niestety nie pomogę.

49414 dorisss Kobieta, 30 lat, Wroclaw
~karola37

~karola37

Ja mam Clexan na refundacje ale nie mam do tego przeciwskazan..i moja ginekolog przepisala mi tylko dlatego ze juz dlugo do niej chodze i nie znalazla przyczyn wczesniejszych poronien. Pewnie gdyby mnie tak dlugo nie znala to by mi nie dala bo nie chca pisac na refundacje.

Narazie ciezko mi powiedziec cokolwiek na temat steryd troche dziwne ze jak wszystko oki to chca podac..ale z drugiej strony jak to nie zaszkodzi a moze pomoc to pewnie bym sluchala lekarza.

Jadzkaa

Jadzkaa

Mi odstawil w 38 tygodniu i tak się chyba obstawia. Ale pewnie lekarz decyduje

--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wlp07w522hu293.png

55585 jadzkaa Kobieta, 34 lata, Za 7 górogrodem
~Anielka1234

~Anielka1234

Hej, jestem właśnie po 3 poronieniu. Ostatnia ciąża z aspiryną i clexanem też szybko zakończyła się niepowodzeniem.
Czy, któraś była w takiej sytuacji, że pomimo tego, że z zastrzykami się nie udało w jednej ciąży, przy kolejnych próbach na tych lekach było już ok.?

Szukam jakiejś nadzieji...

~Fajerwerek

~Fajerwerek

Przeczytaj cały temat, z ja czytałam i dało mi to forum nadzieje- jak dobrze pamiętam to były dziewczyny w podobnej sytuacji a pare miesięcy pózniej kolejna ciąża i sukces. Ja pierwszy raz Ba zastrzykach i acardzie i juz 25t skończony, ale zapowiadało sie jak zawsze- plamienia bóle itd... Od którego tygodnia brałaś zastrzyki? Od początku ?

~Anielka1234

~Anielka1234

Acard od owulacji, zastrzyki od pozytywnego testu (tzn.dzień spodziewanej miesiączki).
Lekarz mówi, że to przez dodatnie ana, że tak bywa i żeby dalej się starać...

Dorisss

Dorisss

Witaj Anielka. U nas 3 poronienia. Dwa pierwsze bez leków 12 tc i 19 tc. Przy trzeciej ciąży acard 75 i clexane 0,4 branie leków od potwierdzenia ciąży przez gina 6/7 tc. Niestety się nie udało poronienie 11 tc. 4 ciąża acard 150 pół roku przed i clexane 0,4 po pierwszym dniu spodziewanej miesiączki. Do tego Actifolin 2 mg pół roku przed, luteina od owulacji No i jeszcze witaminy plus eutyrox bo mam niedoczynność tarczycy i teraz koło mnie leży już prawie 4 miesięczna córka. Po rozmowie z lekarzem o kolejnej ciąży postępowanie będzie takie same. Życzę powodzenia, bo jak widać leki czynią cuda.

49414 dorisss Kobieta, 30 lat, Wroclaw