9 miesięcy, ciąża

Lekarze i różne zdania co do witamin w ciąży

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~krebska

~krebska

mój też mówił jak ważne jest dha, wiem ze najwięcej go jest w rybach ale jak jakoś nie mogłam się do ncih przekonac, bralam cąłą ciązę mama dha premium, tam jest najwięcej dha z tych wsystkich preparatów i tez oprócz tego magnez, który lekarze też zalecaja brac, nie musiałam juz nic dodatkow obrac

Lilianna

Lilianna

Ja zdałam się na opinię pani dietetyk, która jest cudowna i specjalizuje się w żywieniu kobietek w ciąży (namiary znajdziecie na jej stronce www.dietetyknawalizkach.pl). Ona jest zdania, że to co można trzeba dostarczyć w jak najbardziej naturalny sposób z dietą, a w suplementach jedynie brać to co konieczne i co ciężko będzie pokryć z jedzeniem. Ma super podejście do mamusiek także ją polecam gorąco ;)

58997 lilianna Kobieta, 21 lat, Warszawa
~sulejka

~sulejka

dieta w czasie ciaży powinna być odpowiednio skomponowana to rzeczywiście fakt, ale ważne jest to, żeby dostarczać odpowiednią ilośc witamin maluszkowi, więc moim zdaniem tutaj dodatkowe witaminy z kwasem foliowym w skąłdzie jest jak najabardziej wskazany, ja brałam mamam premium dha + i dla mnie było to idealne rozwiązanie.

~alinaqw

~alinaqw

Jeśli kobieta je dużo warzyw, owoców, ryb, kwasów czyli to wszystko co posiadają suplementy to owszem nie musi brać witamin. Jednak wydaje mi się że nikt aż tak bardzo się nie pilnuje z tym wszystkim, a wystarczy brak jakiejś witaminy żeby dziecko niestety, ale nie rozwijało się prawidłowo. Ja brałam całą ciążę mamaDHA i jestem bardzo zadowolona.

~autilka

~autilka

nie oszukujmy się, ale nie jesteśmy w stanie tylko z jedzenia przyswoić wszystkich niezbędnych witamin, ta suplemenacja jest naprawdę bardzo ważna, dobrze że zdecydowałaś się na mama dha premium bo to tabletki, które zwierają wszystkie niezbędne witaminy, wystarczy brać codziennie jedną tabletkę i nie martwić się o prawidłowy rozwój dziecka.

biedronek12

biedronek12

Moim zdaniem powinniśmy sięgać po witaminy ktorych znamy skład, producenta i oczywiscie opinie ludzi ;)
Na dzisiejszym rynku jest wiele roznych pseudo firm przez co ciężko jest nam znależć coś naprawdę wartego kupna.
natomiast dla chcącego nic trudnego, poszperac troszke w internecie i kazdy znajdzie cos dla siebie :)

59414 biedronek12 Mężczyzna, 29 lat, Zabrze
~skinasa

~skinasa

tak, sprawdzone witaminy to podstawa, jeszcze przed ciążą zaczęłam szukać czegoś dla siebie nigdy wszystko ładnie pieknie a jak się wczytala w składy to nie wiadomo było czy się śmiać czy płakać, bardzo małe porcje i dużo tabletek w ciągu dnia

~silonka

~silonka

ja brałam w czasie ciąży mama dha premium + w składzie poza podstawowym kwasem foliowym jest także magnez, kwasy omega, dha, witamian D wszystko co przyczynia się do prawidłowego rozwoju dziecka, brałam je regularnie i wyniki ciąży miałam bardzo dobre.

~tamaraszyk

~tamaraszyk

Mój lekarz mi zalecił mollers mama, mają bardzo dobry skład, to co niezbędne i zalecane przez ptg. Dla mnie tez fajne jest to, że nie pachniały rybą, bo tego bym chyba w ciązy nie zniosła

moniss90

moniss90

Wydaje mi się że jeden z najlepszych preparatow to mama premium+. Napewno nie polecam Olimpu!

60354 moniss90 Mężczyzna, 29 lat, olkusz