9 miesięcy, ciąża

Jaki kwas foliowy wybrać?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~lidelka

~lidelka

Ja brałam taki kwas foliowy, który miał w tabletce i magnez i jod, a jeszcze sporo witaminy a, czyli mama dha premium. Po urodzeniu dziecka też miałam ten suplement.

~mnikka

~mnikka

Jeśli dopiero planujesz ciążę wystarczy ten najzwyklejszy, warto też zadbać o inne witaminy, mój lekarz polecił mi mama dha premium przed tym jak zaczęłam starać się o dziecko, potem brałam je przez całą ciąże i wszystkie wyniki były bardzo dobre. Nie zapominaj też o jedzeniu dużej ilości warzyw i owoców, gdyż to najlepsze źródło witaminek :)

~nenii

~nenii

folik ma niezbędną dzienną dawkę kwasu foliowego, 100 % przyswajalnego przez organizm, więc jest idealny dla każdej przyszłej mamy , ten z warzyw szybko się ulatnia

Agnielcia

Agnielcia

Mi lekarz przed Ciąża polecił actifolin 0,9 obecnie przyjmuje pregna plus :)

57156 agnielcia Kobieta, 28 lat, .
~martynkaulka1

~martynkaulka1

Może kwas dha z Prenatale. Ja brałam go w drugiej ciąży. Ma bardzo bogaty skład i wysoką przyswajalność. Dodatkowo dobrze wpływa na rozwój dziecka i nie jest drogi.

~fratka

~fratka

Ważny jest też kwas foliowy bo zapobiega powstawaniu wad układu nerwowego, a to bardzo ważne w pierwszych tygodniach rozwoju płodu.

~auroora

~auroora

folik ma niezbędną dzienną dawkę kwasu foliowego, 100 % przyswajalnego przez organizm, więc jest idealny dla każdej przyszłej mamy

~holka

~holka

folik jest dobrym wyborem, ponieważ zawiera zalecanad zienną dawkę kwasu foliowego, wiec warto go brać bo naprawdę wspomoże nasz organizm.

~papulka

~papulka

kwas foliowy to podstawa, do tego zdrowa dieta i zero używek, tak naprawdę te proste zasady mogą przyczynić się do urodzenia zdrowego dziecka.

~matrikka

~matrikka

Masz rację , zdrowe odżywianie to podstawa, zwłaszcza jeśli w naszej diecie znajdzie się dużo zielonych warzyw zawierających dużo kwasu foliowego