9 miesięcy, ciąża

Jaki kwas foliowy wybrać?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~lidelka

~lidelka

Ja brałam taki kwas foliowy, który miał w tabletce i magnez i jod, a jeszcze sporo witaminy a, czyli mama dha premium. Po urodzeniu dziecka też miałam ten suplement.

~mnikka

~mnikka

Jeśli dopiero planujesz ciążę wystarczy ten najzwyklejszy, warto też zadbać o inne witaminy, mój lekarz polecił mi mama dha premium przed tym jak zaczęłam starać się o dziecko, potem brałam je przez całą ciąże i wszystkie wyniki były bardzo dobre. Nie zapominaj też o jedzeniu dużej ilości warzyw i owoców, gdyż to najlepsze źródło witaminek :)

~nenii

~nenii

folik ma niezbędną dzienną dawkę kwasu foliowego, 100 % przyswajalnego przez organizm, więc jest idealny dla każdej przyszłej mamy , ten z warzyw szybko się ulatnia

Agnielcia

Agnielcia

Mi lekarz przed Ciąża polecił actifolin 0,9 obecnie przyjmuje pregna plus :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vyx8dwv86xncz.png

57156 agnielcia Kobieta, 27 lat, :)
~martynkaulka1

~martynkaulka1

Może kwas dha z Prenatale. Ja brałam go w drugiej ciąży. Ma bardzo bogaty skład i wysoką przyswajalność. Dodatkowo dobrze wpływa na rozwój dziecka i nie jest drogi.

~fratka

~fratka

Ważny jest też kwas foliowy bo zapobiega powstawaniu wad układu nerwowego, a to bardzo ważne w pierwszych tygodniach rozwoju płodu.

~auroora

~auroora

folik ma niezbędną dzienną dawkę kwasu foliowego, 100 % przyswajalnego przez organizm, więc jest idealny dla każdej przyszłej mamy