Skocz do zawartości
Forum

Bóle miesiączkowe a poród


Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałam że kobiety które mają mało bolesne miesiączki mają łatwiejszy i dużo mniej bolesny poród. To prawda czy zwykła ściema? Nie wiem czy w to wierzyć? Moje miesiączki były mało bolesne teraz zbliżam się do rozwiązania zostało kilka, kilkanaście dni i strasznie się tego boję. A u was jak było?

Odnośnik do komentarza

Obalam tę "teorię":) miałam bardzo bolesne miesiączki,a poród był w miarę szybki (choć nie błyskawiczny) i relatywnie mało bolesny.Relatywnie,bo każda z nas ma inny próg bólu.Osobiście myślę,że bolesne miesiączki "pomogły"-na początku porodu były skurcze takie same jak podczas okresu,dlatego pewnie zniosłam to dzielnie:)
Nie bój się,będzie ok;)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Niestety teraz i ja mogę obalić tę teorię. Moje miesiączki zawsze były mało bolesne a poród był koszmarem na dodatek zakończył się po 3 godz męczarni cesarką. Między skurczami traciłam przytomność a rozwarcie stanęło 5 cm i dalej ani rusz. Lekarze mówią że może było by lepiej gdyby nie to że poród był wywoływany sztucznie przed terminem. No cóż nie było wyjścia bo miałam choleostazę. Teraz mam to już za sobą i w końcu mogę się cieszyć moim małym synkiem. Wiecie co za kilka lat powtórka. Warto wycierpieć swoje dla takiego maluszka.

Odnośnik do komentarza

Witam powiem wam szczerze ze ja rowniez mialam.strasznie bolesne miesiaczki tez zdazalo mi sie zemdlec w pierwsze dni i kregoslup mnie tak.strasznie bolal i. Brzuch mi gonekolog do ktorego chodzilam rowzniez powiedzial ze po porodzie przejdzie. Hmm nie prawda nie zgadzam sie z tym, a.porod hmm 14godzin meczarni w.skurczach z.kregoslupa i brzucha ale zakonczyl sie dobrze dalam rady.

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc nie wiem czy to może mieć jakieś związek. Ja od zawsze mam bolesne miesiączki, przed porodem i po nim też. Ostatnio biorę vemonis femi, bo działa rozkurczowo i przeciwbólowo, całkiem szybko pomaga. Ale porody miałam mimo wszystko bardzo szybkie i raczej łatwe 😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...