Skocz do zawartości
Forum

Ruchy


Rekomendowane odpowiedzi

Ewelina - Powodzenia - niech Ci poród lekkim bedzie :)
julkaa - ja jestem aktualnie zachwycona ziołami na Regularne Cykle, bo moj lekarz powiedział, ze wyniki mi wyszły świetne i trzeba ise brać do roboty bo to najlepszy moment na dzidizusia! teraz napewno sie uda. Piłam te zioła od września i widze nawet sama po sobie zadziałały na moje zaburzenie hormonalne, bo mam ładniejszą cerę i regularne miesiączki. Także teraz jestem dobrej myśłi i może juz na swięta będę miała prezent od losu :)

Odnośnik do komentarza

O Basik, to pięknie! Widzę, ze Twoja opinia o Baby Mama Med jest jak najbardziej pozytywna...cieszę się i życzę Ci żebyś m iała się czym pochwalic na święta, byłoby super! Też piłama te zioła gdy strałam sie o dziecko i teraz już jestem w połowie ciąży :) Na pewno Ci się powiedzie - zwłaszcza, ze lekarz jest dobrej myśli :) Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

julkaa
no to tzrymaj się i pamietaj o oddychaniu :)
czyli na opinie o Przygotowaniu do Poroduj jeszce trzeba poczekać? A jak Ci podpasowały inne zioła z Baby Mama Med?
Bo mi na razie najbardziej odpowiada Dobre Trawienie :)

Podejrzewam, ze recenzja bedzie niedługo - o cały czas czuje sie tak jakbym miała urodzić, ale nadal to jeszcze nie to...
myślałąm, ze te zioła przyspiesza termin, ale jak widać tak sie nie dzieje - wszystko jest jakoś dobrze wymierzone i tylko sika i sikam nieustannie :)
Oby szybko było po wszystkim - jestem taka przejęta :)

Odnośnik do komentarza

Basik! Gratuluję! Same dobre nowiny! Ja tez mam dla Was! 28 listopada o 20:40 adaś przyszedł na swiat - cały zdrowy i rozwrzeszczany :)
Nie było to przyjemne, ale tez poszło bez komplikacji, to najważniejsze. Adaś głównie śpi w dzień i budzi się w nocy więc jakoś muszę się nauczyć tego nowego rytmu dnia - albo lepiej jego nauczyć mojego rytmu dnia ;) Poród - no cóż do przyjemności nie należy, ale mój był dość lekki i łatwy - miał swoje momenty, ale i tak to wszystko nie trwało zbyt długo - myślę, że to w jakims stopniu dzieki moim przygotowaniom i herbatkom z ziół Baby Mama Med i masażu, bo uniknęłam nacięcia i ćwiczeń, choć jakoś za nimi nie przepadałam i BASEN też, bo moje mięśnie były rozluźnione - jestem przekonana że poszło mi łatwiej bo do porodu odpowiednio zaczełam się przygotowywać juz wcześniej - bałam siękomplikacji ze względu na mój wiek, ale poszło dobrze i jestem szczęśliwa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...