Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarnula5

Cześć, o ciąży dowiedziałam się 4 dni temu :) Termin mam na 5 kwietnia. Jak na razie nie mam zbyt wielu objawów, jedynie senność, ogromna senność, mogłabym spać 20h na dobę :) No i często mi się odbija ;P

Buziaki :*

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, fajnie ze juz nas kilka sie uzbieralo, opowiadajcie jak sie czujecie. Ja wlasciwie nie mam zadnych objawow oprocz lekko powiekszonych i lekko obolalych piersi, delikatnych zawrotow glowy i strasznie wzdetego brzucha. Oczywiscie denerwuje sie strasznie, czy z dzieckiem wszystko ok i chetnieposzlabym juz na usg, choc wiem, ze jeszcze niewiele bedzie widac..

Odnośnik do komentarza

Uli nek-ja niestety nie wiem.Pierwszą ciążę mialam w Uk,tam bylo calkiem inaczej.Dołaczylam sie do Was i mam nadzieję ze juz tu zostanę ale nie mam 100% pewnosci.Moja sytuacja jest nieco dziwna.W czerwcu skonczylam brac tabletki anty. i 10lipca zaczął się mój cykl.Dziś jest 25d,od 3 dni robię testy ciążowe i wychodzą blade cieniutkie kreski -te ciążowe.Z objawów mam: bardzo bolesne piersi,widoczne żyły idące az pod same pachy,temp z samego rana 37,bardzo dużo śluzu mlecznego,wzdęty brzuch-ogromny :D ,a do tego az trudno uwierzyc ale od kilku dni mam mdłości i okropne zawroty głowy i dusznosci.Wczoraj w sklepie na zakupach prawie zemdlalam.I teraz nie wiem czy jestem w ciąży i jakims cudem tak intensywnie ją odczuwam bo po tabletkach moglam miec owulacje znacznie wczesniej niz myslalam,czy moze jestem juz posiadaczką bliźniaków na przyklad i z tego powodu tak wszystko mocno czuje. Niestety na bete mogę się udac dopiero we wtorek.Opieram sie wiec na testach ciążowych póki co.Myslę ze do lekarza udam się w nast tyg.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg6iyet7yobk7w.png
http://www.suwaczki.com/tickers/k0kd6iyebenc7kgi.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...