9 miesięcy, ciąża

Jaka wyprawka dla malucha?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Blacky

Blacky

Nam wszystko powiedzieli na szkole rodzenia. Tak jak pisano wyżej - warto sprawdzić co ten konkretny szpital sobie życzy.

U nas najbardziej sprawdziły się body kopertowe - najłatwiej się zakłada. Ogromne ułatwienie na pierwsze tygodnie, więc gorąco polecam. Na to spioszki. Albo pajacyki też rozpinane z przodu.

Na Inflanckiej chcieli kocyk, a nie rożek, żeby móc dziecko okryć przy kangurowaniu. Potem mógł być już rożek.

--

Adam 01.07.2014
Łucja 05.05.2016

49641 blacky Kobieta, 32 lata, Warszawa
~Świeża_mama_1989

~Świeża_mama_1989

Hi,
Ja tez jestem zdania, że body kopertowe są najlepsze, szczególnie jak przewija mąż - łatwo się zakłada i nie denerwuje się przy tym. Jak chcecie zaangażować faceta w przewijanie to tylko ułatwiając je maksymalnie. Ja kompletowałam wyprawka bazując na informacjach na szkole rodzenia, od położnej, od koleżanek i szukając w Internecie. [reklama usunięta]
Mam nadzieję, że pomogłam
Alicja

~bingoss

~bingoss

Polecam ofertę pod adresem www.mlekolandia.pl, bo osobiście z niej skorzystałam i jestem zadowolona. W sklepie można kupić niemalże wszystko potrzebne niemowlakowi począwszy od jedzenia a na pieluchach kończąc. Ceny są dobre i można często trafić na promocje.

~rita22

~rita22

Mąż znalazł ciekawą ofertę produktów dla niemowlaków pod adresem http://www.mlekolandia.pl. Właśnie zrobiliśmy pierwsze zamówienie i czekamy na przesyłkę. Ceny są dobre, a dodatkowo trafiliśmy na promocję! Chyba będziemy zadowoleni!

~rita22

~rita22

Mąż znalazł ciekawą ofertę produktów dla niemowlaków pod adresem http://www.mlekolandia.pl. Właśnie zrobiliśmy pierwsze zamówienie i czekamy na przesyłkę. Ceny są dobre, a dodatkowo trafiliśmy na promocję! Chyba będziemy zadowoleni!

IndiaW

IndiaW

W sieci można znaleźć mnóstwo porad. Każda z nas musi sprawdzić na własnej skórze, czego rzeczywiście potrzebuje.
To co mogę doradzić z własnego doświadczenia to zakupy w sprawdzonych miejscach. Sama robiłam zakupy w sklepie 5-10-15. Źle się czułam, byłam na zwolnieniu, więc spokojnie przejrzałam ich ofertę. Zamówiłam to online.

53636 indiaw Kobieta, 48 lat, Warszawa