9 miesięcy, ciąża

Jakie imię dla chłopca?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

monic87

monic87

Zu87. Jak na wrzesień to jeszcze masz czas na wybór. Koncepcja może się zmienić. Max to naprawdę fajne imię, ja bym walczyła :). Witold no nie w moim guście całkowicie , ale jak wiadomo każdy ma swoje upodobania.
Dziś byłam u lekarza i już jutro idę do szpitala. To mój pierwszy raz i stresik już mnie męczy . Trzymajcie kciuki :):)

45081 monic87 Kobieta, 32 lata, lublin
raika

raika

@Zu,
Podobnie jak u monic, Witold nie jest w moim guście całkowicie... Jakoś mi się kojarzy z klasykiem filmowym - Sami Swoi, hehe. Ale to wszystko kwestia gustu. :)
Za to Maksymilian, Antoni i Franciszek to przepiękne imiona i sama miałabym się ciężko zdecydować na tylko jedno z nich. ;-)

My mamy wybrane imię dla chłopca już od dawna - Gabriel. Bardzo nam się obojgu podoba, szczególnie mojemu partnerowi. Już teraz twierdzi, że to na bank będzie syn, jego Gabryś. :)

@wercia,
Remigiusz to śliczne imię, zawsze mi się podobało, ale niestety mojemu partnerowi nie. Remik. :)

--

http://www.suwaczek.pl/cache/4a66e6cd7b.png

45210 raika Kobieta, 28 lat, Warszawa/Szczecin
monic87

monic87

Witam ponownie ;). A jednak wcale nie chcą mnie w szpitalu. Dzieciaczki coś się nie pchają na ten świat. Ale nigdy nic nie wiadomo :)). Może jeszcze kilka dni dotrzymam Wam towarzystwa. :)

~Zu87

~Zu87

oo Monic, a ja byłam pewna,że Ty już tulisz do siebie swoich Chłopców,a Ty jeszcze w trzypaku;)
Wyobraź sobie, że zaczynamy rozważać też Aleksandra-Alka,Aleksa:P Tylko po żadnym pozorem Olka-nie lubię strasznie tego zdrobnienia. Meżowi i córce podoba się jeszcze Cezary, Czaruś, nie jest złe(i znamy świetnego chłopca Czarusia),ale nie jestem przekonana.Pewnie w końcu stanie na Antku albo Alku, chociaż moim faworytem i tak będzie zawsze Maksymilian...
Raika co do Witolda to już mi przeszło:P poza tym mężowi i tak się nie podoba. Gabriel mnie osobiście się średnio podoba,ale fajnie, że macie już wybrane imię i nie musicie się zastanawiać;)
Ja w poniedziałke mam usg połówkowe i zobaczymy czy potwierdzi się, ze to chłopak,raczej tak,bo Pan doktor wyraźnie widział i sprawdził,ze to nie pępowina,ale to było już kilka tygodni temu,wiec kto wie, może będę musiał zmienić wątek na imię dla dziewczynki;)

monic87

monic87

Jeszcze się nie spieszą. Ale w szpitalu mnie jednak wwczoraj zatrzymali do kontroli.
Jeśli chodzi o imię to właśnie dlatego nie będzie u mnie Aleksandra tylko Aleks bo wiem ze by mowili Olek, co mi się nie podoba. :)

~Zu87

~Zu87

Hej Monic-rozumiem, ze Twoje Dzieciaczki już są na świecie?;)
My po usg połówkowym-Chłopak potwierdzony;)I wreszcie wybraliśmy imię...będzie jednak Franek-podoba się całej naszej trójce,więc kończymy poszukiwania;)Pewnie najdą mnie jeszcze jakieś wątpliwości,ale myślę, ze zostanie już Franio, Franuś, w naszym otoczeniu tylko jeden mały Franek,mam wrażenie, ze kilka lat temu było to bardziej popularne imię teraz jakoś nie widuję tak dużo małych Franków,wiec jest szansa,ze nie będzie jednym z wielu:p Antek i Alek dalej mi się podobają,ale jakoś sporo się pojawiło w ostatnim czasie w okolicy. No i ciesze się, że wreszcie nasz Synuś ma imię,bo męczyło mnie to bardzo;)Dziś już zaczęłam mówić do Niego Franuś i fajnie się z tym czuje,a Córcia nawet wymyśliła już dla Niego własne zdrobnienie: Franulek:) Wiec teraz już tylko czekamy na Naszego Frania:)

jusiaaas

jusiaaas

Oliwier albo Oliwia, Mikołaj albo Lilianna typy męża i moje: )będzie wielka kłótnia pewnie

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/83kdyf7.png

45029 jusiaaas Kobieta, 28 lat, Lublin, Łęczna
~fajnamamakrzysia

~fajnamamakrzysia

My mamy synka Krzysia a teraz planujemy drugiego dzidziusia i jeszcze nie jestem w ciąży a już się nie możemy dogadać co do imion. W pierwszej ciąży było to samo ;)

~Silvia_92

~Silvia_92

Ja rowniez bede miec chlopca. Imie jakie wybralismy to Cyprian :) Sebastian to moj brat