9 miesięcy, ciąża

Jakie imię dla chłopca?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Nicolle20

Nicolle20

Hej. Jestem obecnie w 16 tyg ciąży, ale płeć poznam (jeżeli sie dzidzia ładnie ułoży) dopiero na wizycie w kwietniu. Jeśli u mnie będzie chłopiec to Fabian lub Olaf.

44439 nicolle20 Kobieta, 24 lata, Warszawa / Łódź
expirate

expirate

Ja nie znam płci, ale dużo o tym myślałam. Dziewczynka na pewno będzie Milena, a chłopiec miał być Wojtek, ale mieszkam w Anglii i nie chcę małemu utrudniać życia, wszędzie dyktować imię itd. Szukam ładnych imion, które nie będą łamały języków Brytyjczyków. Zastanawiam się np nad Arturem, Sebastianem.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqv4xghmbg2.png

44457 expirate Kobieta, 27 lat, UK
Mari

Mari

expirate takimi uniwersalnymi męskim imionami może być Daniel lub Aleksander. I polskie, i angielskie :) Ewentualnie Anthony - Tony...

--

http://www.suwaczki.com/tickers/uannxzkr1zq23rgd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/43kthdge3hmnk8e8.png
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42339

28342 mari Kobieta, 34 lata, Zielona Góra
Ninusiia

Ninusiia

A co myślicie o imieniu Miłosz?
Mam córkę Ninkę. A z imieniem dla chłopca problem. Zostanie chyba Miłosz choć nie jestem pewna bo Miłek juz mi sie nie podoba

44828 ninusiia Kobieta, 35 lat, szczecin
~Angelika 1169

~Angelika 1169

Ja mam dwóch synów Patryczek i Brajanek teraz czekam czekamy na kolejne dzieciątko i jak sie okazało też chłopczyk a imie dla niego brzmi Marcel

Ela88

Ela88

Ja mam synka Alexandra, Erica a teraz czekam na Angelo ;)

43916 ela88 Kobieta, 31 lat, Corby
~Zochan

~Zochan

Hej,
doradzcie mi proszę. Ja jestem wielbicielką raczej klasycznych imion. Zdecydowanie nie gustuje w imionach typu Dominik, Brajan czy Patryk.
Z męzem zastanawialismy sie nad Antonim, Jankiem, lub Frankiem, mimo że bardzo ładne, uwazam jednak ze teraz są to zbyt popularne imiona. Nie chce żeby na starcie moje dziecko było jednym z... 5 chłopców w klasie o tym samym imieniu?
Podobał mi się również Julian/Juliusz - niestety zdyskwalifikowany przez rzekomo damski wydzwięk :(
Teraz mąż zaproponował Henryka.. ja na początku dość sceptycznie podeszłam do tej propozycji, jednak teraz oswajam się z tym i podoba mi się to imię:)
PYTANIE do Was, czy nie uwazacie.. ze nawet teraz w dobie powrotu do tradycyjnych imion, to imię nadal kojarzy się tylko staroświecko?
Czy nie skrzywdzę tym syna?:)
Oczywiście pytanie raczej do osób gustujących w tradycji. Wielbicielki Krystianków na pewno uznają że to porażka:)

amy89

amy89

U nas prawdopodobnie będzie chłopiec - Julian :) Jakoś nie kojarzy mi się z damskim wydźwiękiem,poza tym najważniejsze żeby imię podobało się przyszłym rodzicom, no i nie skrzywdziło dziecka :)

45037 amy89 Kobieta, 30 lat, W