9 miesięcy, ciąża

Jakie imię dla chłopca?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Magdalena3395

~Magdalena3395

Mam pytanie jakie wam podoba się imię :
Nikodem
Julian
Dawid
Proszę piszcie

KatharinaI

KatharinaI

Ja to miałam z 10 imion na kartce , które mi się podobały ;) W końcu zdecydowaliśmy się na Igorka ;) ale z tych co wymieniłaś podoba mi się Julian ;)

58483 katharinai Kobieta, 26 lat, Poznan
~xyza

~xyza

~Magdalena3395
Nikodem
Julian
Dawid
Proszę piszcie

Z wyzej wymienionych postawilabym na Dawida. Na drugim miejscu Nikodem i ostatnie podium Julian.

~IreneNiezalogowana

~IreneNiezalogowana

~Magdalena3395
Nikodem
Julian
Dawid
Proszę piszcie

Wszystkie jednakowo ładne, ale Dawid obecnie najmniej popularne, więc postawiłabym na to imię :-)

~Akemi

~Akemi

Ja to wybredna jestem i mało męskich imion mi się podoba.Z tych powyższych jedynie Dawid ujdzie.

~Domi123

~Domi123

Jeśli u mnie będzie chłopczyk, to będzie Juliusz. Jak dotąd żadne inne imię męskie mi się nie podoba. No, poza Antosiem, ale tutaj to mój mąż broni się przed tym imieniem rękami i nogami.

~Akemi

~Akemi

U nas po burzliwej dyskusji jest Krystian albo Maksymilian.
Co sądzicie o tych 2 imionach? Które ładniejsze?Ja upieram się przy jednym a mąż przy 2.

~xyza

~xyza

Akemi moze Maksymilian ladniejsze ale Krystian bardziej funkcjonalne i w wiekszosci chyba bez zadnych skojarzen co np. Maks Maksiu ze pies itd. Nigdy nie wiesz czy w okolicy takiego nie bedzie na podworku i ty bys wolala syna a ktos inny np. Psa. ;)
Jestem za Krystianem.

~Akemi

~Akemi

Nom właśnie znajomi mają psa o imieniu Maks. Notabene mają też papugę która ma imię naszej córki :P
A Krystian to ich najstarszy syn:)