Skocz do zawartości
Forum

Bóle miesiączkowe w pierwszych tygodniach ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Trzy miesiące i zaczęliśmy sie starać a udali sie po pól roku. Lekarz nic by nie zdzialal na tak wczesnym etapie , nie wyrzucaj sobie.. Ja leże biore nospe i duphaston , brzuch boli praktycznie non stop, pocieszające są te posty wyżej ..
trzymaj sie, czas przyniesie ukojenie..

Odnośnik do komentarza

~nieznajomy
Witam was . Widzę że piszecie tutaj o tych bólach . . Bo mam takie pytanie. . Tydzień temu 2 razy współżylam z chłopakiem I właśnie wtedy zapomniałam 3 tabletek anty pod rząd . . I na innym forum o tym pisałam i mi poradzili test ciążowy, który będę robić 1 lipca . . A teraz od 3 dni mam plamienia takiego śluzu brązowego i ból podbrzusza . A miesiączke już miałam 8. -13 czerwca. . Czy to możliwe że jestem w ciąży ?

Nie wierzeeeee w niektóre komentarze :) jeśli zaczyna sie brać tabletki to powinno sie wiedzieć, ze w trakcie ich brania nie ma czegos takiego jak okres tylko plamienie z odstawienia - tak wiec jeśli nie wzięłaś trzech tabletek (rany boskie TRZY DNI POD RZĄD) to oznacza ze jest to właśnie wspomniane krwawienie z odstawienia. Wiem ze juz teraz za późno na moj komentarz ale cholera KOBIETY
WSZYSTKO JEST DLA LUDZI ALE NIE WOLNO STOSOWAĆ NICZEGO BEZ ODPOWIEDNIEJ WIEDZY...

Odnośnik do komentarza

witam mam pytanie okres mialam 2 lipca trwal 7 dni dlugosc cyklu 31 dni.
kochalam sie z mezem 9,07, pełny wytrysk. test robiłam 12,07.wyszedł negatywnie dzisiaj od rana bardzo boli mnie podbrzusze jak by jajniki i robi mi sie slabo,oraz mam zatwardzenie bralam nospe i nic nie pomagasmutas.gif co moze mi dolegac bo ciaza raczej nie jezeli robilam testsmutas.gif prosze o pomoc bol jest jak przy miesiaccesmutas.gif

Odnośnik do komentarza

Mi się spóźnia prawie trzy tygodnie i mam bole przed miesiaczkowe więc myślałam że z dnia na dzień przyjdzie miesiączka mąż mówi zrób test a ja na to nie to ból na miesiączkeTekst linka ale zrobiłam 2 kreski kupiłam drugi 2 kreski we wtorek lekarz a brzuch jak bolał tak boli jak na miesiączka więc myślę że to normalne a tobie życzę szczęście my czekaliśmy rok

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie. Otoz jestem 8 dni po okresie cykle 26/27 dni. Od konca okresu bola mnie jajniki macica. Staramy sie z mezem o dziecko ale okres wydaje mi sie ze byl normalny. A bol mimo to nie ustepuje. Test zrobilam trzy dni temu ale byl negatywny. Przed okresem wizyta u gina ale wszystko jest ok. Co to moze byc. Moze byc ciaza czy cos innego ? Pomoze ktos?

Odnośnik do komentarza

Powodow moze byc bardzo duzo.
Nadwyrezone miesnie, choroby ukladu moczowego, rozrodczego. Moze ciebie przewialo jak to mowia tez bola jajniki. Albo kwestia hormonow za wysokie czy niskie to bola jajniki. Za ostry seks. Kobieta jest zmienna i czasem bardzo wrazliwa. Ciaze bym wykluczyla ale lekarzem nie jestem. Potwierdzic czy wykluczyć moze tylko lekarz. Moze udaj sie do ginekologa na przeglad?
Mnie kiedys przez prawie pol roku przez cale miesiace z kilkoma dniami przerw bolaly jajniki albo oba albo na zmiane. I mimo wielu badań u roznych specjalistow nie poznalam przyczyny a bol minal. Wszystko było prawidlowo.
Choc tez moze byc od stresu nerwów.

Odnośnik do komentarza

To sama widzisz byc moze masz tak samo jak bylo u mnie. Zadnej przyczyny i przeszlo. Pod kazdym wzgledem bylam.zdrowa. zero wytlumaczenia. Sprobuj moze jakies leki przeciwbólowe w kryzysowej sytuacji jesli bedzie. Nie ma co wiercic dziury jesli lekarze mowia ze ok i mialas robione badania usg przeswietlenia brzucha nerek usg ginekologiczne mocz krew hormony ok. Jesli nie masz jakis uplawow bolesnego oddawania moczu czy stolca oraz współżycia goraczki itd. To chyba trudno ale trzeba fakt przyjac jaki jest i obserwowac siebie. Jestes w wieku rozrodczym wiec jajniki pracuja tym bardziej mowisz ze przyszla miesiaczka. Nie kazdy cykl wyglada tak samo. Jeden na rok inny niz zwykle jest zupelna norma.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...