Skocz do zawartości
Forum

Bóle miesiączkowe w pierwszych tygodniach ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, czy któreś z Was miały bóle miesiączkowe w pierwszych tygodniach ciąży ale bez krwawienia? Ja co prawda jeszcze testu nie zrobiłam, ale @ spóźnia mi się 3 dzień i mam te bóle bez krwawienia, jutro robię test a z wcześniejszych moich badań (2 tygodnie temu) wynika, że mam rozpulchnioną macicę bez innych znamion, polipów itp. więc prawdopodobnie to ciąża. Boję się, pomóżcie mi radą i doświadczeniem.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

ja zrobiłam test ciążowy po tygodniu od spodziewanej miesiączki, zwlekałam z nim ponieważ myślałam, że za chwilę dostanę okresu bo miałam typowe objawy - bóle podbrzusza tak jak bym juz za sekunde miała jej dostać no ale już jestem w 26 tygodniu i miesiączka dalej nie przyszła :) a bóle podobne do miesiączkowych towarzyszą mi i teraz ze względu na rozciąganie się więzadeł macicy, także nic się nie martw - to normalne i trzymam kciuki za 2 kreseczki :)

Odnośnik do komentarza

spragniona_życia ja też miałam takie bóle, generalnie coś jak skurcze przed okresem, tylko o krótszym natężeniu. i też nie robiłam testu, bo wydawało mi się że pewnie za chwilę dostanę. Ale jak się spóźniał 3 dzień to kupiłam test i od razu 2 krechy... dodam, że w poprzednich cyklach robiłam testy szybciutko, praktycznie po 1 dniu i był to najlepszy sposób na "przywołanie okresu"... po godzinie od zrobienia testu się pojawiał. Natomiast trzymam za Ciebie kciuki! Niech się spełni Twoje marzenie.

Odnośnik do komentarza

spragniona_życia ja tez miałam takie bole na początku i w dodatku w przeciwieństwie do wielu dziewczyn nie zwrocilam wogole uwagi na to ze spoznia mi się @ :)Dopiero jak dostałam wyniki tsh i okazało się ze strasznie się pogorszyly z niewiadomej przyczyny zaczelam myslec co może być nie tak spojrzałam w notes i okazało soe ze to już tydzień spóźnienia...następnego dnia rano zrobiłam test i po 30 sek.byly już dwie kreseczki:)Staralismy się o drogie dziecko 4 lata wiec bylam w szoku bo przez ta tarczyce miałam problemy z zajściem..wiele testow robiłam i wyrzucalm,ale tym razem zupełnie zapomniałam o @ i nie przyszla:)trzymam za ciebie kciuki daj rano znac jak u ciebie test.

Odnośnik do komentarza

Na 1 wizytę teoretycznie idzie się między 7 a 8 tygodniem jesli nic nie boli a w praktyce ja poszłam tydzień po tym jak @ nie przyszła i był pecherzyk i na pewno dobry gin da Ci skierowania na badania i powie o następnym terminie kiedy bedzie widać serce. Moim zdaniem powinnas iść jak ja i wiedzieć co i jak. Także trzymam kciukasy i powodzenia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

Drogie oczekujące mamusie mamtakie pytanie, chodzi mi o te bóle macicy. Jestem teraz w 9 tyg ciąży i strasznie się boję, dodam ze niestety jestem juz po poronieniach dlatego pewnie strach o każdy najmniejszy szczegół, każde odczucie jest 100 krotny. Jakie to ma być uczucie tych boli,wiem ze to głupie pytanie każda pewnie czuje inaczej,ale nie mam kogo spytać a strasznie się tym denerwuje? Nie mam plamienia, ale często czuje takie dziwne bóle niby rozpierania,nieraz zaklucie, czasem czuje taki krótki bol jak siadam,albo mam wrażenie ze nie mogę się wyprostować jak boli bo miłość pęknie. Proszę napiszcie czy i jakie macie odczucia w tej sprawie? To dla mnie dużą pomoc.

Odnośnik do komentarza

Monisia ja polecam tak min. za tydzień iść, bo możesz zobaczyć sam pęcherzyk.Ja wiem, że ciężko wytrzymać, bo sama poszłam w 5tc ale zobaczyłam sam pęcherzyk i tak musiałam przyjść za 2-3tygodnie. Ale życzę ci jak najbardziej zobaczenia fasolki jesli idziesz teraz do gin:)

SylwiaN Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości zgłoś się do lekarza, jeśli chodzisz prywatnie, zadzwoń i zapytaj, bo z doświadczenia wiem, że ból u jednej kobiety jest zwiastunem czegoś innego niż u drugiej. Dla porównania mnie kuje szyjka i jest OK, a inną dziewczynę kuje i musi leżeć, bo jej się szyjka skraca - więc to jest rożnie.Jeśli jestes po poronieniach może powinien ci gin przepisać np duphaston nie szkodzi ciazy a pomaga.Dużo lez i odpoczywaj, ból na początku jest normalny, bo rośnie macica , tworzy się łożysko itp. - ale jesli jest to tępy ból albo bardzo mocny skurcz to lepiej jak będziesz pod opieką lekarza.Mam nadzieję, że u ciebie wszystko będzie dobrze!!! no i życzę spokojnych 9 miesiecy:)

Odnośnik do komentarza

mamaali - biorę od początku duphaston,clean,acard i luteine dopochwo, wiec lekami jestem obstawiania od góry do dołu. Dzwonie tez na bieżąco do mojego giną,on zna całą historię poronien. Jutro idę na wizytę.. Przez ostatnie 3tyg leżę w łóżku bo miałam delikatne plamienia. Podobno coś się odklejanie lekko. Od tyg nie mam tych plamień. Strasznie wymiotuje byłam nawet pod kroplowka żeby się nie obwodnic. Gin mówi ze na usg jest oki bije serduszko nawet bardzo mocno. A o te bóle pytam bo wiem ze inna kobieta lepiej mi to wyjasni,?

Odnośnik do komentarza
Gość nieznajomy

Witam was . Widzę że piszecie tutaj o tych bólach . . Bo mam takie pytanie. . Tydzień temu 2 razy współżylam z chłopakiem I właśnie wtedy zapomniałam 3 tabletek anty pod rząd . . I na innym forum o tym pisałam i mi poradzili test ciążowy, który będę robić 1 lipca . . A teraz od 3 dni mam plamienia takiego śluzu brązowego i ból podbrzusza . A miesiączke już miałam 8. -13 czerwca. . Czy to możliwe że jestem w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytabie do was panie prosze o odp . Co prawda dostalam okres aczkolwiek zawsze mam 6-7 dni tym razem mialam tylko 2 dni jestem teraz 2 tygodnie przed nastepnym okresem a mam juz bole mestruacyjne jest mi czasem nie dobrze , zbiera mnie na wymioty lecz nie wymiotuje robilam test wykazal ze to nie jest ciaza lecz dostalam lekko brzuszek i bolą mnie jajniki czesto czy mozliwe ze test byl zly ?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny... ja rowniez mam problem z bolami menstruacyjnymi... jestem w 8 tyg ciazy i wczoraj bylam u mojego gin i wszystko jest w porzadku serduszko bije. Ale martwi mnie to ze poza bolami mam rowniez ciemnobrazowa wydzieline od 3 dni... mowilam o tym mojej gin mowila mi ze tak nieraz sie dzieje i przepisala mi progesteron i magnez. Kolejna wizyte mam za dwa tygodnie.. tylko ze boje sie bo mam wrazenie jakby tej wydzieliny bylo wiecej niz wczoraj... czy to jest normalne? Czy sa szanse ze bedzie wszystko dobrze? Prawie rok czekalam z mezem na to malenstwo... :( lekarz kazal mi sie nie przejmowac ale to nie takie proste...
M.

Odnośnik do komentarza

Mp1 a te bóle zaczęły Ci sie teraz w 8 tyg ? Bo ja mam takie od początku, klucia, pobolewania miesiączkowe, czasem takie rozpierające..jestem w 7 tyg i tez sie martwię bo juz poronilam ..
daj znać jak u Ciebie z samopoczuciem ..

Odnośnik do komentarza

Nie chce cie straszyc ... tego samego dnia odnioslam wrazenie ze razem z wydzielina poszlo tez troche krwii pojechalismy z mezem do szpitala i niestety... zaczelam mocno krwawic a na usg nic nie bylo juz widac... bole brzucha byly straszne ale gorsza byla wiadomosc ze nie ma tam juz naszego malenstwa... musialam zostac na noc w szpitalua nastepnego dnia mialam lyzeczkowanie (bylam pod narkoza) ... wczoraj wypuscili mnie do domu... czuje sie taka pusta.... mam 23 lata wiem ze mam czas ale bardzo pragnelismy tego malenstwa.. najgorsze jest ze jednego dnia slyszalam serduszko bylo wszystko dobrze a na drugi dzien szpital i poronienie.. do tego.mieszkamy w niemczech a jezyka nie umiem super... dobrze ze moj maz byl przy mnie....
A bole tak mialam delikatne lzejsze niz przed miesiaczka ale tego dnia ehh... moze gdybym szybciej zareagowala :(

Odnośnik do komentarza

Tzn mialam te bole co zawsze przed miesiaczka od czasu kiedy sie jej spodziewalam (no i nie przyszla bo zrobilam test i wynik pozytywny) i tak do srody bo w srode zaczal sie taki ostry rwacy bol... przepraszam pisze troche chaotycznie ciezko mi pozbierac mysli to byly najgorsze dni w moim zyciu i boje sie ze mogloby sie to ponownoe powtorzyc... a tobie radze odpoczywaj duzo i w razie niepokojacych boli idz do lekarza albo nawet szpitala.. nawet gdyby to by mialo byc codziennie... ja nastepnym razem cokolwiek bd sie dzialo pojde do lekarza...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...