9 miesięcy, ciąża

Czy jestem w ciąży?

~Katatela

~Katatela

Miałam okres 10 Marca , już jest 16 i dalej go nie mam , Mam 17 lat , wczoraj skończył mi się lać dość wodnisty śluz ( pierwszy raz tak miałam) Dodam , że 1 dzień po okresie uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia. 14 Kwietnia robiłam test ciążowy wyszło negatywnie.
Strasznie Spuchły mi piersi ( od jakiś 10 dni i od jakiś 5 zaczęły boleć )
Możliwe że test się pomylił?
Śluz nie śmierdzi ! Przypominał wode , i w pewnych momentach tak się lał ze myślałam że dostałam okres

PS. Chłopak we mnie nie doszedł

Pomocy !

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~zibi2

~zibi2

Myślę że może być to ciąża tylko bardzo wczesna i dlatego test wychodzi negatywny idz do analityki zrób test z krwi Bhcg on potwierdzi lub wykluczny na 100 % ciążę. Lub za kilka dni powtórz test z moczu ale na Twoim miejscu jak najszybciej bym zrobiła test z krwi wynik jest zaraz w ten sam dzień. A chłopak nie koniecznie musiał w Tobie dochodzić, powinnaś wiedzieć że w czasie podniecenia u mężczyzny jest produkowany Preejakulat który jest przeźroczystym śluzem i jest już to zbadane że on zawiera żywe plemniki po których może dojść do zapłodnienia. I powiem Ci że ja właśnie zaszłam w ciąże w taki sposób.

fiadusia

fiadusia

Jeśli dobrze liczę, to za tydzień minie około miesiąca od Twojej owulacji, więc test już powinien zdać egzamin. Przypuszczam, że chcesz uniknąć wizyty u lekarza, ale i też rozwiać wątpliwość jak najszybciej. Tak jak pisze moja poprzedniczka - zrób test beta-hcg w labolatorium (bez skierowania to koszt ok. 30zł). Jeśli oddasz krew rano, wynik powinien być tego samego dnia - poszukaj w necie informacji jak go przeanalizować. Lub po prostu za parę dni powtórz test ciążowy dostępny w aptece.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgem0lnxmn9.png

37463 fiadusia Kobieta, 27 lat, Wrocław