Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem w ciąży?


Gość Katatela

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam okres 10 Marca , już jest 16 i dalej go nie mam , Mam 17 lat , wczoraj skończył mi się lać dość wodnisty śluz ( pierwszy raz tak miałam) Dodam , że 1 dzień po okresie uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia. 14 Kwietnia robiłam test ciążowy wyszło negatywnie.
Strasznie Spuchły mi piersi ( od jakiś 10 dni i od jakiś 5 zaczęły boleć )
Możliwe że test się pomylił?
Śluz nie śmierdzi ! Przypominał wode , i w pewnych momentach tak się lał ze myślałam że dostałam okres

PS. Chłopak we mnie nie doszedł

Pomocy !

Odnośnik do komentarza

Myślę że może być to ciąża tylko bardzo wczesna i dlatego test wychodzi negatywny idz do analityki zrób test z krwi Bhcg on potwierdzi lub wykluczny na 100 % ciążę. Lub za kilka dni powtórz test z moczu ale na Twoim miejscu jak najszybciej bym zrobiła test z krwi wynik jest zaraz w ten sam dzień. A chłopak nie koniecznie musiał w Tobie dochodzić, powinnaś wiedzieć że w czasie podniecenia u mężczyzny jest produkowany Preejakulat który jest przeźroczystym śluzem i jest już to zbadane że on zawiera żywe plemniki po których może dojść do zapłodnienia. I powiem Ci że ja właśnie zaszłam w ciąże w taki sposób.

Odnośnik do komentarza

Jeśli dobrze liczę, to za tydzień minie około miesiąca od Twojej owulacji, więc test już powinien zdać egzamin. Przypuszczam, że chcesz uniknąć wizyty u lekarza, ale i też rozwiać wątpliwość jak najszybciej. Tak jak pisze moja poprzedniczka - zrób test beta-hcg w labolatorium (bez skierowania to koszt ok. 30zł). Jeśli oddasz krew rano, wynik powinien być tego samego dnia - poszukaj w necie informacji jak go przeanalizować. Lub po prostu za parę dni powtórz test ciążowy dostępny w aptece.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgem0lnxmn9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...