Skocz do zawartości
Forum

Okropny ból w lewym boku pleców


Rekomendowane odpowiedzi

Hej .

Mam wielki problem jutro idę dopiero do szpitala na pobranie krwi to się dopytam co mi jest ale stwierdziłam ze warto tu też napisać bo lekarze i położne tu w Londynie są straszne.
Jestem w 34 tygodniu od jakiegoś tygodnia może dłużej strasznie boli mnie lewy bok na dole w plecach szczególnie jak chodzę to boli okropnie z łóżka ledwo wstaje i dziwi mnie to że boli mnie tylko w tym lewym boku. Może wiecie od czego to i czy warto wspominać o tym położnej?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Pewnie maleństwu tak wygodnie, i cię tam w lewy boczek uciska :) Jeśli w szpitalu Ci nie powiedzą czym to może być spowodowane, to spróbuj wybrać się na Kinesiotaping :) Mój gin mi powiedział, że jak będą mnie boleć plecy, czy to w jednym miejscu czy na całości, to żebym poszła do jakiegoś fizjoterapeuty co stosuje są technikę, polega to na naklejaniu takich kolorowych, cienkich plastrów i nie wiem w sumie jak to działa, ale kiedyś miałam to przy kontuzji na kolanie i pomogło! :)

Odnośnik do komentarza

warto wspominać o tym, ponieważ może to być kolka lub rwa kulszowa albo czasem est tak, że dziecko uciska na nerkę, trzeba wykonać badanie moczu, ja miałam w ciąży prblem z nerkę, w ostatnich tygodniach po leżeniu wstawałam i czułam ból, czasem też leżąc, miałam małe zastoje w nerce, musiałam pić bardzo dużo wody, żeby filtrować nerki i po ciąży wszytsko wróciło do normy:)

Odnośnik do komentarza
Gość marta1988

Ja tez mialam tak tylko bol byl z prawej strony. Trudno ocenic czy bolaly mnie plecy czy noga a moze jeszcze kosc ogonowa. W kazdym razie w tych okolicach odczuwalam straszny bol. Bylo to w 9 mc ciazy. Nie moglam prawie chodzic, kulalam w zwiazku z tym na jedna noge. Okazalo sie ze to rwa kulszowa. Ginekolog to potwierdzil. U mnie trwalo to 2 tyg a potem samo przeszlo :-)

Odnośnik do komentarza

To moze być nerka. Też miałam tak z lewej strony. Na poczatku nie mogłam wstawać z łóżka, później bolało przy nie wielkim schylaniu, siadaniu, leżeniu, zmianie gwałtownie pozycji. Następnie doszły bóle krzyża. Po jakimś czasie nie mogłam stanąc na lewą nogę (jakby rwa kulszowa) promieniowało do kolana piety. Myślałam że to kręgosłup poniewaz mam z nim problemy od kilku lat. Następnie zaczęły mnie łapać coraz ostrzejsze, ściskające bóle: Pierwszy w nocy - w stawie bodrowym i lewym boku (łzy leciały) nadal myślałam że to kręgosłup. Chodziłam z tym do ortopedy. Drugi (po paru dniach) był jeszcze silniejszy doszły bóle w podbrzuszu, pachwinie - znów łzy. Trzeci był masakrą nie dośc że zaczęło się od tych wyżej wymienionych bóli to ból w podbrzuszu był taki silny, że mysląlam już że poronie, ból przechodził do lewej nogi kręgosłupa, szedł do łopatki, nie mogłam sie ruszyć w ogóle kiedy sie nasilał, chciało się już wymiotować z bólu nie tylko płakać. Po wizycie u lekarza musiałam duzo więcej pić i sikac nawet jak mi sie nei chciało, w żadnym wypadku nei trzymać moczu do konca az sie zachce. Teraz się przeziębiłam i piję mniej, gdyż zimna woda "odpada" i znów mam takie bóle jak na samym początku. Ale od jutra zaczynam wodną kuracje

Odnośnik do komentarza

Ja od 5 dni mam ból po lewej stronie na dole plecow/boku. Jestem w 35 tygodniu ciąży. Myślałam że to nerka ale lekarz w piątek wykluczył problemy z nerką (zrobił mi usg badanie z krwi) stwierdził że może to być problem z mięśniem. Przez weekend było wszystko tak samo. Ból był przy leżeniu , dotknięciu tego miejsca , ruchu . Przewrocenie się w łóżku było niemalże niemożliwe, wstanie z łóżka było koszmarem. Do tego towarzyszy mi od jakiegoś czasu kaszel i ból podczas kaszlu był ogromny. Dzisiaj rano podczas kaszlu coś mi w tym bolesnym miejscu chrupneło i praktycznie nie mogę się ruszać . Ból przy kaszlu jest aż piekący. Bóli mnie cały czas :( Nie wiem ci robić...

Odnośnik do komentarza

Ja jestem w 4 miesiacu ciazy I tez mam okropny bol plecow z lewej strony po srodku wczesniej bylo ok ale od kilku dni jak duzo siedze straszny bol ale jak leze jest w porzadku I jak chodze jest ok czy powinnam sie martwic

Odnośnik do komentarza

ja mam ból pachwin a teraz doszły bóle kręgosłupa, krzyża, lewego pośladka.Poruszam się na wózku.
Takie bóle lewego pośladka miewałam raz na rok-2 lata ale nigdy tak silne.
W przeszłości pomagało a to jakieś nastawienie a to diclofenac przez 2-3 tyg.
jeden lekarz twierdził że to pewnie rwa ale na rwę mi to nie pasuje bo ból nigdy mnie nie ciągnąl do nogi.
Tak więc ostatecznie nie wiem od czego był.
Teraz boli piekielnie.
Nerki mi sprawdzał urolog z uwagi że mam od pazdziernika mniejszy czy większy krwiomocz.Stwierdził tylko lekki zastój ale po prawej a nie po lewej stronie.
Nie wiadomo co robić...

Odnośnik do komentarza
Gość beata389

Witaj, co Ci pomogło na te bóle??? mam to samo i też ostatni miesiac ciąży i nagle mnie złapało

~olkcia
Ja od 5 dni mam ból po lewej stronie na dole plecow/boku. Jestem w 35 tygodniu ciąży. Myślałam że to nerka ale lekarz w piątek wykluczył problemy z nerką (zrobił mi usg badanie z krwi) stwierdził że może to być problem z mięśniem. Przez weekend było wszystko tak samo. Ból był przy leżeniu , dotknięciu tego miejsca , ruchu . Przewrocenie się w łóżku było niemalże niemożliwe, wstanie z łóżka było koszmarem. Do tego towarzyszy mi od jakiegoś czasu kaszel i ból podczas kaszlu był ogromny. Dzisiaj rano podczas kaszlu coś mi w tym bolesnym miejscu chrupneło i praktycznie nie mogę się ruszać . Ból przy kaszlu jest aż piekący. Bóli mnie cały czas :( Nie wiem ci robić...
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...