Skocz do zawartości
Forum

Witaminy?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martyna23w

Kiedy zrobiłam test od razu poszłam do lekarz żeby potwierdzić ciążę i dowiedzieć się co dalej. Jestem wegetarianką więc zalecił mi przyjmowanie mama dha premium od samego początku ciąży. Powiedział, że nie muszę już brać kwasu foliowego bo jest w tych witaminach. Nie namawiał mnie do jedzenia mięsa powiedział, że w obecnych czasach dobre witaminy wystarczą

Odnośnik do komentarza

Jak komuś włosy nie wypadały po porodzie, to chyba nigdy nie był ciąży;) Mi co miało wypaść to wypadło, a teraz już rosną mocne i zdrowe. Na paznokciach też nie mam plamek, a to na pewno zasługa witamin mollersa (przed ciążą miałam ciągle).

Odnośnik do komentarza

jak sobie posprawdzałam składy to jednak mama dha premium wypada duzo lepiej, jest bardziej kompletny i ma więcej witamin, mi w ciązy też żadne niedobory sin ie pojawiały i nawet włosy po mi jakoś mocno nie wypadały awiem ze to zmora wielu dziewczyn

Odnośnik do komentarza
Gość Barbarsia

Ja podczas ciąży brałam mama dha premium. Każda z nas żyje teraz w biegu, nie mamy czasu na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków. Moja lekarka powiedziała mi, że warto brać witaminy bo z pożywienia mogę nie dostarczyć wszystkich niezbędnych. Na początku brałam sam kwas foliwy ale podobno kwas foliowy z witaminami to lepsza wersja :)

Odnośnik do komentarza

ja z kolei brałam mama dha premium + zawiera wszystkie niezbędne witaminy, potrzebne aby dziecko prawidłowo się rozwijało, ja nie jestem w stanie jeść codziennie kilku kg warzyw żeby uzupełnić braki witamin, dlatego taki kompleks witamin jest dla mnie idealnym rozwiązaniem. Mi też w czasie ciąży dokuczały skurcze, ze względu na brak żelaza a mama dha pomogła mi uspokoić te dolegliwości a moje dziecko dodatkowo rozwijało się prawidłowo.

Odnośnik do komentarza

Miałam z tym problem. Jednak wystarczyło wprowadzenie dodatkowej suplementacji magnezem. I skurcze znacznie się zmnijszyły. Widocznie nie dostarczałam odpowiedniej dawki z pożywieniem.

Z suplementow warto jest moim zdaniem zastanowić się nad Composita mama dha: https://compositamama.pl/ - szczególnie, ze jest to zestaw, który mozna przyjmować nie tylko w ciazy, ale warto jest kontynuować przyjmowanie równiez po porodzie. Wiele kobiet zapomina o tym i przez to wzmagają się u nich problemy z cerą czy problem z wypadaniem włosów. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...