Skocz do zawartości
Forum

Usg połówkowe - Warszawa


Gość Bodzia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolla26

ja także polecam lekarza Grzybowskiego, ale jeśli nie uda ci się do niego trafić, to cały zespół ginekologów, którzy robią tam usg ma odpowiednie certyfikaty i sporą wiedzę. ja robiłam USG u Grzybowskiego, raz zrobiłam u Kozłowskiego i obu mogę polecić :)

Odnośnik do komentarza
Gość karma2345

Rozumiem że szukasz przychodni prywatnie tak? Jeśli tak to zapisz się do centrum medycznego Balumed, które znajduje się na Wilanowie
http://balumed.pl/uslugi/pracownia-usg-echo-serca/
Posiadają tam nowoczesny sprzęt usg tak wieć mozna wykonać u nich usg:
szyi
tarczycy
tkanek miękkich
piersi
jamy brzusznej
układu moczowego
narządu rodnego
jąder
węzłów chłonnych
Usg przezciemiączkowego
USG stawów biodrowych
echo serca dzieci

Odnośnik do komentarza
Gość Libia889

Tak na dobrą sprawę jeżeli chodzi o szeroko rozumiane badania tego typu, bez wątpienia warto odwiedzić Gabinet USG przy Białobrzeskiej http://www.gabinetusg.com.pl/ . Przede wszystkim jest on wyposażony w nowoczesny sprzęt, a o odpowiedni komfort najmłodszych pacjentów zawsze dba tam pediatra z Instytutu Matki i Dziecka. Od razu na miejscu możemy też skonsultować się ze specjalistami.

Odnośnik do komentarza
Gość Marcelina

Ja polecam Multimed. Miałam u nich w drugim trymestrze robione USG przez brzuszek. Poszłam do nich, bo u nich badanie wykonuje docent lub profesor (zależy na kogo się trafi). Zależało mi, żeby dobry specjalista od USG dokładnie obejrzał maluszka. Zapłaciłam 350 zł, także myślę, że jak na badanie u profesora to nie najgorzej. 

Odnośnik do komentarza

Też robiłam to Warszawie, w Multimedzie, mają kilka przychodni, więc kwestia taka, na jakiej konkretnie lokalizacji Wam zależy. Cena jak wyżej, ale ogólnie chciałam siłę wypowiedzieć o poziomie - wszystko zrealizowane profesjonalnie, od A do Z, bez żadnych komplikacji, tak, jak mi na tym zależało. Wizyta na godzinę, nowoczesne wyposażenie, pomoc na każdym etapie, ciągle jakieś pytania, podpowiedzi, od razu opis i konsultacja. Moim zdaniem tak właśnie powinno to wyglądać. 

Odnośnik do komentarza

Co do Multimedu - mogę potwierdzić, że wszystko przebiega tam tak, jak powinno. Fajnie, że wizyta na godzinę, ale żadnych opóźnień, z konkretnymi poradami. Bardzo mi się podobało, jak to było zorganizowane. Dobrze, że na miejscu mają specjalistów i jest opcja konsultacji. Jak dla mnie całość ogarnięta mega profesjonalnie i tak to powinno wyglądać. Jak to widzicie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...