Skocz do zawartości
Forum

Prezent pod choinkę


Rekomendowane odpowiedzi

Z takich bardzo praktycznych rzeczy to ja po raz kolejny mogę polecić poduszkę rogala do spania, gdyby nie ona to ja już na początku ciąży (musiałam 3 miesiące leżeć) nie spałabym z bólu kręgosłupa. http://www.smyk.com/motherhood-poduszka-kojec-dla-kobiet-w-ciazy-kolor-brazowy,p1044793006,swiat-niemowlaka-p na allegro też są. Mi nic innego do głowy nie przychodzi.

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdgexxj5t3ng.png

Odnośnik do komentarza

Detektora nie polecam. Koleżanka o mało zawałi nie dostała i o 22:00 jechała do lekarza, bo tętna nie słyszała. Oczywiście wszystko było z maleństwem dobrze. Następnego dnia detektor sprzedała na allegro...
Rogal jak najbardziej się przyda. Ja jeszcze polecam konika z fisher price. To jest zabawka, która po naciśnięciu bezuszka gra ładne, spokojne melodie przez ok. 8 minut. Świeci mu się brzuszek. Posiada funkcję, którą bardzo sobie cenie w zabawkach, a mianowicie możliwość ściszania (dwa poziomy głośny i cichy). Dostałam go bedąc w ciąży i przystawiałam do brzuszka. Do dziś moje dzieci się przy nim wyciszają. W szpitalu też go miałam :)

Odnośnik do komentarza

Tak sobie pomyślałam, że to bardzo młoda przyszła mama, więc pewnie chciałaby wyglądać ładnie. Pamiętam, że będąc w ciąży kupiłam sobie tuniczkę, którą później uwielbiałam. Może coś z ubranek dla maleństwa, ja bardzo się z tego ucieszyłam, jak ktoś kupił fajny komplecik dla dzidziusia. A może po prostu delikatnie nakierować rozmowę na przyszłe zakupy odnośnie dzidzi i wtedy ona sama coś podpowie.

Odnośnik do komentarza

oprócz praktycznych prezentów można przecież położyć pod choinkę jakiś miły drobiazg, który po prostu poprawi nastrój pani córce :) Ja sama sprezentowałam swojej kuzynce (też jest w ciąży) bardzo sympatyczną bransoletkę Shains. Wybrałam jej ulubiony kolor i zestaw literek, a potem sama ułożyłam z nich hasło "Dasz radę!" (kuzynka bardzo się bała porodu). Prezent jej się bardzo spodobał, bransoletkę nosi i spogląda na nią po kilkanaście razy dziennie :) Warto zajrzeć na stronę Shains. pl i wybrać coś ładnego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...