Skocz do zawartości
Forum

Jak się chronić przed rozstępami?


Rekomendowane odpowiedzi

Bephanten jest ogólnie do regeneracji skóry... Smaruje sie nim np.pupcie jak sie odparzy maluchom, ale jest też używany do smarowania skóry po tatuażu czy permanentnym, smarujesz nim też obolałe sutki od karmienia... Jego konsystencja i zapach jest prawie identyczny do Fissana... Jest nie do końca wygodny w stosowani(jak fissan) bardzo gęsty, ciężko się rozsmarowuje i wchłania ale skora po niczym innym nie jest tak nawilzona jak po tym:-) koniecznie sprobuj!! ;-)

Odnośnik do komentarza

Witajcie obecnie spofziewam sie 4 dzidziusia i moze was zdziwi ale nie mam zadnych rozstepow stosowalam balsam z ziaja lub zwyczajnie oliwke bambino balsamy silnie ujedrniajace,niekoniecznie dla ciezarnych jedynie pod koniec ciaxy inwestowalam wiecej zakupujac balsam pharmaceris.ale opracowalam wladna metode naprzemienne polewanie ciala podczas kapieli ciepla i zimna-ostatnia wrecz lodowata.to naprawde dziala i chociaz kazde z dzieci dosc dlugo karmilam nie mam obwislego biustu owszem nie jest super jedrny jak przed pierwsza ciaza ale jest ok....powodzenia

Odnośnik do komentarza

Urodziłam tydzień temu synka. Przez całą ciążę smarowalam brzuch bio oil, na zmianę z olejem migdalowym. Nie miałam żadnego rozstepu. Bardzo się cieszylam. Niestety po porodzie, jakieś 2dni temu zauważyłam 1 rozstep. Jest płytki, jasny. Poszedł od blizny.myślałam że po porodzie nie ma szans na pojawienie się rozstepow

Odnośnik do komentarza

Cześć ponownie,
więc tak... bielenda sexy mama nie pomogło tak samo pharmaceris. Zrobiły się rozstepy i po 2-3 dniach od razu zrobiły się białe. Strasznie szybko. No i na gwiazdkę mój chłop mi kupił ten elancyl. Zobaczymy czy coś da. Ten normalny co kupowałam bardzo mi pomógł jak przytylam po odchudzaniu bardzo duzo to pod piersiami miałam wręcz rany jakby mnie grabiami ktoś przejechal i tylko cieniutkie slady zostały takie ze trzeba sie mocno przyjrzec. Ale jego ponoc nie powinno sie uzywac w ciazy jest specjalna seria dla ciezarnych i wlasnie ten kupil mi luby 500ml. moze prezent gwiazdkowy malo romantyczny ale oby zadzialal, sama bym pewnie zalowala kasy

http://s2.suwaczek.com/201404304578.png

Odnośnik do komentarza
Gość Kostewcia

Hej dziewczyny. Jestem w 36 tyg, żadnych rozstępów jak dotąd. Od początku ciąży stosuję naturalną oliwkę z migdałów, zużyłam też jedno opakowanie bio oil, ale dla mnie oliwka jest lepsza. Do tego dużo piję wody przez całą ciąże, dobrze się odżywiam i przytyłam książkowo. Mam nadzieję, że rozstępy się nie pojawią.
Moja znajoma całą ciążę smarowała brzuch naturalną oliwą z oliwek i też obyło się bez rozstępów.

Odnośnik do komentarza

Ja cala ciaze stosuje oliwke minimum raz dziennie ale staram sie czesciej :) Kupowalam rozne firmy byle byla oliwka:P W 38tyg wyladowalam w szpitalu na obserwacji i cos zaczelo mi sie robic wokol pepka :( na poczatku myslalam ze to uczulenie od plynu ktorego polozne uzywaly do odsluchu tetna dziecka co 2 godz bo wyszlo mi podraznienienie i strasznie swedzialo ale jestem juz w domu i co tam nadal jest...nie wiem czy to rozstepy bo struktura skory sie nie zmienila widac tylko jakby pod skora lekkie przebarwienie i nie czerwone :) zobaczymy co do porodu i po porodzie bedzie sie z tym dzialo :) mam nadzieje ze zniknie :P ale mysle ze systematyczne stosowanie oliwki jakis tam skutek daje :)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsv3e5e1e5tf4um.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...