Skocz do zawartości
Forum

Rogal do spania - używasz?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny ja w ciąży kupiłam rogala motherhood w połowie ciąży i od czasu jego zakupu do końca ciąży go używałam. Sanie na nim było ok, choć nie wszystko się w nim mi podobało - a mianowicie to, że ciężko było zmienić pozycję(ja się strasznie kręciłam) i poszewka mi się troszkę porwała przez to.
Po za tym mąż jak chciał w ciągu dnia odpocząć a ja akurat nie leżałam to pożyczał sobie mojego rogala :) .
A teraz czeka sobie na strychu aż znów będzie potrzebny (mam nadzieję, że już niedługo)

Odnośnik do komentarza

Czytam o tych rogalach i mam na nie chętkę. Tylko nie wiem do końca o jakim Wy mówicie. Bo wypatrzyłam trzy rozmiary: jeden taki na samą szyję (np.do samochodu), drugi do karmienia i trzeci taki dość spory do spania, co go można i pod szyję i pod nogi (czyli ma długość tak 3/4 długości ciała, a po rozprostowaniu jeszcze dłuższy zapewne). Coś takiego http://allegro.pl/poduszka-kojec-dla-kobiet-w-ciazy-do-karmienia-i3748848788.html

Który ułatwia Wam spanie? Średni czy największy?

Wiem, że dla każdego coś innego, ale nie chcę wydawać niepotrzebnie pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

Sama sobie jakiś czas temu kupiłam poduszkę z Empik Foto. Poduszka ze zdjęciem córki i naprawdę spoko się nam to sprawdziło. Czy rogal? Co kto lubi, dla mnie jest mało praktyczny, ale być może w wielu przypadkach się sprawdza. Ja wolę klasyczną poduszkę.

Odnośnik do komentarza
Gość kasiamoja

Polecam ten model:
https://sklep.gkpge.pl/poduszka-rogal - poduszka w dobrej cenie i z łatwej do czyszczenia tkaniny. Opinie na temat poduszek są rózne bo niektóre osoby twierdzą, ze warto kupić, niektóre ze jest to zbędny wydatek. Moim zdaniem jednak warto przynajmniej na początku kiedy nie ma się dużej wprawy w ułożeniu malucha do karmienia. Aby naszemu maluszkowi było wygodnie poduszka powinna być odpowiednio duża, dopasowana do wielkości malucha, a wypełnienie odpowiednio sprężyste. Dzięki temu w trakcie karmienia poduszka zagwarantuje wygodną i komfortową pozycję naszemu dziecku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...