9 miesięcy, ciąża

Zostane mama... Zapraszam "pierwsze mamusie".

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ola2710

ola2710

Opolszczyzna, ale bardzo blisko granicy z dolnośląskim

35411 ola2710 Kobieta, 31 lat, Brzeg
izzi098

izzi098

Witam nowe pierwsze mamusie :)
U mnie bol brzucha ustapil mdlosci niestety nadal trzymaja:(
Tylko szczerze teraz zaczynam sie obawiac czy czasem nic sie nie stalo bo nie mam bolow brzucha ktore zwykle mialam...
Gosia123- ja pochodze ze slaska , ale mieszkalam na dolnymslasku . A teraz wywialo mnie na Sri Lanke , tu mam meza .
Bardzo swoja droga ciekawi nas jak nasze dziecko bedzie wygladalo bo on ma ciemna karnacje to normalne dla ludzi stad ciemna brazowa skora a ja biala jak trup;) Wiec bedzie ciekawie .:)
paula9878- jak w tamtym czasie twoja siostra rozpoczela porod w autobusie? ciekawi mnie to bo to straszny bol i pewnie wszyscy sie domyslili o co chodzi? czy pomogl jej ktos?

--

http://suwaczki.maluchy.pl/li-67958.png
mój suwaczek

35713 izzi098 Kobieta, 24 lata, Sri Lanka
~Ewelina1212

~Ewelina1212

Dla wszystkich przyszłych mamuś, mam trochę ciążowych ubranek do sprzedania
allegro.pl/markowa-paczka-ciazowa-hm-ca-36-38-i3613372108.html
allegro.pl/modna-urocza-ciazowa-jeansowa-sukienka-indiska-40-i3620510826.html
allegro.pl/cudna-slodka-tunika-sukienka-kolnierzyk-george-40-i3620937567.html
allegro.pl/39-par-recznie-robionych-home-made-modne-kolczyki-i3635008930.html

Weronika123

Weronika123

Witam serdecznie, to także moja pierwsza ciąża, 21 tydzień. Termin mam na 28 lutego według ostatniej miesiączki. Chyba jak większość mam obawy mimo to, że nic co powinno mnie zaniepokoić nie występuje.
Mi nudności skończyły się definitywnie w połowie 4 miesiąca. Drugi miesiąc i pierwsza połowa trzeciego to była jakaś masakra. Dzień w dzień nudności od rana do wieczora i jedyne co mi pomagało to soczki Kubuś, jak sobie zjadłam coś niewielkiego co godzinę, a największą ulgę sprawiało mi leśne powietrze. Pół godzinny spacer po lesie, po płaskim terenie czułam się jak nowo narodzona.
Co do ciąż 35+ to ekspertem nie jestem, ale rozmawiałam na ten temat z moim ginekologiem kiedyś na wizycie i stwierdził, że wszystko zależy od stanu zdrowia matki. Jedyne co to trzeba bardziej kontrolować wszystko.W zeszłym roku znajoma mojej mamy w wieku 40 lat urodziła zdrowego synka, a ciąża była zagrożona przedwczesnym porodem.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kdcfjyqwu.png

34432 weronika123 Kobieta, 23 lata, Bielsko- Biała
Waniliowa

Waniliowa

Hej dziewczyny. Gratulacje dla Was mamusiek i przyszłych mamusiek również. :)
U mnie już 32 tydzień ciąży. Przewidywany termin na 7 września ale coś czuję, że malutka szybciej będzie tzn. pod koniec sierpnia. :D
Na szczęście u mnie odbywało się bez wymiotów (no, może przez tydzień mnie męczyły kiedy to się okropnie przeziębiłam w lutym lub kwietniu a po okresie choroby minęły), czułam się wręcz kwitnąco i seksownie i w sumie wciąż tak się czuję! Pomimo, że wyglądam już jak kula do kręgli i tak też się wytaczam z łóżka. :)
Chyba powoli przeraża mnie wizja obowiązków jeśli o wychowanie dziecka chodzi no i poród przeraża ale walczę z tymi obawami i niecierpliwie małej wyczekuję. Staraliśmy się o nią z narzeczonym jakieś 4 lata i wreszcie się doczekaliśmy. :)

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/axgy8zs.png

56428 waniliowa Kobieta, 23 lata, Austria