Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyny z Cafe


Rekomendowane odpowiedzi

Anna, super!
Tantum, mojemu także brązowieją oczy.
Lea, zdrówka dla Mai.

Dziewczyny, uważajcie proszę na swoje dzieciaki... Wojtuś w środę wieczorem spadł mi z łóżka :(. W czwartek rano pojechaliśmy na obserwację do szpitala, zostaliśmy do soboty. Małemu nic nie jest. Spłakałam się jak bóbr, widziałam, jak leciał.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5enlo87bad.png

Odnośnik do komentarza

Malinka jejku jak to się stało??? Ja śpię z małym, on śpi na środku łóżka. Biedna wyobrażam sobie co musiałaś przeżyć. Dobrze, że z małym ok.
Malinka jak wygląda to brązowienie? Równomiernie?
A my dziś mieliśmy przygodę z wózkiem. odpadło kółko. Doślą nam do piątku nowe ale jestem uziemiona. Dziś poszedł w nosidełku z tata. Ale ja się boję bo piedoła jestem, żebym się nie wywaliła.

http://www.suwaczki.com/tickers/p655e6yd3lgr8r82.png

Odnośnik do komentarza

Malinka współczuję... straszne to musi być przeżycie, ale pamiętaj, że takie rzeczy się dzieją choćbyśmy nie wiem jak mocno pilnowały nasze maluchy.
Anna a to będzie grupa zamknięta? bo jesli tak to ja chętnie, tylko nie wiem jak do niej wejsc bo mi też znikneło zaproszenie i nie wiem gdzie tego szukać:/

Odnośnik do komentarza
Gość Kostewcia

Hej dziewczyny.
Jestem już, wróciłam z Polski. Mieszkamy od 29 w nowym mieszkaniu i już przeżyliśmy pożar na tarasie. Dziewczyny jak mam was szukać na fb, ja nie mam was w znajomych? Anna daj znać jak mam cię znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Gość Patisoon55

Witam. Od jakiegis czasu staramy sie o dziecko. Niestty mam kilka torbieli na jajnikach lecz gin jak najbardziej poleca zajscue w ciaze. Cykl mam 29 dniowy. Tym razen spoznil mi sie o 3 dni.. z czego mam jasnorozowa krew z duza iloscia sluzu. No i tylko pierwszy dzien bardzo mnie bolal brzuch i plecy na dole gdzie zawsze boli mnie 2 dni przed okresem i 2 pierwsze dni czasem tak ze chodzic nie moge.. tym razem az tak nie bolalo. Rano mam niska temperature czasem 36.1 do 36.6 a wieczorem 36.8 do 37.. nie mam zadnych innych objawow.. poza ciaglym zmeczeniem. No i nie ma skrzepow.. zawsze mam duzo skrzepow. Za 10 dni m planowana wizyte u gina. Myslicie ze to dzidzius?? Mam taka nadzieje...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...