Skocz do zawartości
Forum

Plamienie zamiast okresu, czy ktoś miał na początku ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem młoda, okres spóźniał mi się 23 dni, odczuwam niekiedy kujący ból w prawej dolnej części brzucha, plamienie rozpoczęło się u mnie jakieś 2 dni temu jest już trochę bardziej intensywniejsze niż na początku. Nie zidentyfikowałam w nim ani kropli krwi tylko jasny śluz powieszany z tym czymś brązowym. zajście w ciąże w moim przypadku jest mało możliwe, ale jednak jest.. jestem nadal dziewicą, no ale różne pieszczoty były.. ostatnio o ile się nie mylę czułam rwący ból pod pachą, ale nie trwał długo. piersi mnie nie bolą i chyba nie urosły. brzuch oprócz tej prawej strony boli mnie czasem po całości . przed zeszłą miesiączką też bolała mnie prawa strona rzadko ale boleśnie. I jeszcze raz przed spaniem miałam ochotę zwymiotować. Co mi jest?..

Odnośnik do komentarza

Witam mam na imię Asia, jestem nowa. 2 dni po terminie @ zaczęłam plamic, nie krwia tylko brązową wydzieliną taką jak w ostatni dzień @, potem 2 dni przerwy i znowu plamienie. Wczoraj (10dzień opóźnienia @) weszłam na to forum i przeczytałam historię Marceliny, od razu pobiegłam do apteki, dzisiaj rano zobiłam test i ...... jestem w ciąży!!!! W końcu po dwóch latach starania się będę miała dzidziusia :) pozdrawiam wszystkie Kobiety :))

Janette:cherli3::cherli3::cherli3::

Odnośnik do komentarza

Witam

mam problem 4 dzien spoznia mi sie @ przez te dni pobolewalo mnie podbrzusze tak jak przy @ i bolaly sutki jak ich dotykalam.dzisiaj zrobilam test i wynik byl negatywny :( po paru godzinach od zrobienia testu starsznie zaczelo bolec mnie podbrzusze tak ze nie moglam wytrzymac i dostalam bardzo ubogiego brazowo-krwistego plamienia czy mozliwe jest ze jestem w ciazy ?? bardzo bym sie cieszyla bo z narzyczonym staramy sie o dzidzie :)

Odnośnik do komentarza

Witam

mam problem 4 dzien spoznia mi sie @ przez te dni pobolewalo mnie podbrzusze tak jak przy @ i bolaly sutki jak ich dotykalam.dzisiaj zrobilam test i wynik byl negatywny :( po paru godzinach od zrobienia testu starsznie zaczelo bolec mnie podbrzusze tak ze nie moglam wytrzymac i dostalam bardzo ubogiego brazowo-krwistego plamienia czy mozliwe jest ze jestem w ciazy ?? bardzo bym sie cieszyla bo z narzyczonym staramy sie o dzidzie :)

Odnośnik do komentarza

Witam,
szukałam, czytałam ale nie znalazłam podobnego przypadku do mojego. Otóż, w sobote powinnam dostac okres ale go nie bylo. W zamian przez sobote, niedziele i poniedzialek mialam lekkie brazowe plamienia. We wtorek rano zrobilam test i pojawila sie bardzo blada druga kreska po czym za kilka minut dostalam chyba okres. Zrobie kolejny test ale czekam az mi to minie. Dodam iz przed tym wszystkim strasznie bolaly mnie sutki co nidgy w zyciu mi sie nie zdazylo. Co o tym wszystkim myslicie?

http://www.suwaczki.com/tickers/2fwa43r8m71gs781.png

Odnośnik do komentarza

Kobieta może m plamić ( plamienia mogą przypominać krwawienia miesiączkowe) nawet do 4 miesiąca. Najlepiej powtórz test a jak będzie pozytywny udaj się do lekarza. Jeśli masz tkliwe sutki, możesz być w ciąży, chociaż przed miesiączką też mogą pojawić się tkliwości sutek...

Bo miłość jest jak drzewo, sama z siebie rośnie, głęboko zapuszcza korzenie w cał

Odnośnik do komentarza

Marcelina
Dairine
Witam! Przez 3 dni mialam wlasnie takie brazowe plamienia, a powinnam miec okres... Wczoraj ustalo, jest jak po okresie. Boje sie, ze to ciąża, ale w sumie używaliśmy z moim partnerem prezerwatyw... Boje się!

ja również w czasie kiedy powinnam dostać okres miałam tylko brązowe plamienie.. bardzo się boje, ponieważ nie mam jeszcze 15 lat a współżyłam ze swoim chłopakiem, wiem, ze to nie odpowiedzialne chociaz uzywalismy prezerwatywy. był to stosunek przerywany ale po chwili zdjelismy prezerwatywe, poniewaz byl to moj pierwszy raz wiec myslelismy, ze nic sie nie stanie.. BARDZO SIE BOJE, PONIEWAZ zauwazylam zaokrąglone podbrzusze a jestem juz miesiac po stosunku, w poniedziałek dostane wyniki badan moczu, ale bardzo źle mi z tym ze moge byc w ciazy.. pomozcie, co mam zrobic ? i czy mozna do ginekologa isc z siostra 21 letnia? czy koniecznie musi byc rodzic?

Odnośnik do komentarza

blablabla14
Marcelina
Dairine
Witam! Przez 3 dni mialam wlasnie takie brazowe plamienia, a powinnam miec okres... Wczoraj ustalo, jest jak po okresie. Boje sie, ze to ciąża, ale w sumie używaliśmy z moim partnerem prezerwatyw... Boje się!

ja również w czasie kiedy powinnam dostać okres miałam tylko brązowe plamienie.. bardzo się boje, ponieważ nie mam jeszcze 15 lat a współżyłam ze swoim chłopakiem, wiem, ze to nie odpowiedzialne chociaz uzywalismy prezerwatywy. był to stosunek przerywany ale po chwili zdjelismy prezerwatywe, poniewaz byl to moj pierwszy raz wiec myslelismy, ze nic sie nie stanie.. BARDZO SIE BOJE, PONIEWAZ zauwazylam zaokrąglone podbrzusze a jestem juz miesiac po stosunku, w poniedziałek dostane wyniki badan moczu, ale bardzo źle mi z tym ze moge byc w ciazy.. pomozcie, co mam zrobic ? i czy mozna do ginekologa isc z siostra 21 letnia? czy koniecznie musi byc rodzic?

Szkoda że wcześniej nie poczytałaś/nie popytałas o to czy przy pierwszym stosunku nie można zajść w ciążę.
O to z kim możesz przyjść musisz chyba zadzwonić do konkretnej przychodni/kliniki. Ja na przykład nawet z mężem nie mogłam wejść do gabinetu. No ale miałam 18/19lat. Więc w Twoim przypadku nie mam pojęcia.
Poczekaj na wyniki badań i wtedy będziesz się zastanawiać co robić.
Mam nadzieję że żadne głupie pomysły nie przychodzą Ci do głowy-typu usunięcie, ucieczka z domu itd.?
A następnym razem po prostu MYŚL...
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Hey ja w Twoim wieku byłam u lekarza ginekologa!!!! z ta różnica ze ja byłam jeszcze dziewica i nie miałam sie czego obawiac, nikt nie musiał byc ze mna chyba ze bym tego chciała, lekarz powinien Cie przyjąć bez zadnego problemu, najlepiej idz do szpitala tam przyjmuja lekarze na kase chorych i nie mowie tu teraz o izbie przyjęć!!! mam nadzieje ze pomogłam, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

A teraz moj wątek moze mi ktos pomoze bo niebardzo wiem co mam robic!!!!
Słuchajcie, wspołzyłam z chlopakiem w lipcu, bez zabezpieczenia oczywiscie nie wiem co on tam nakombinował, poniewaz nie wiem gdzie skonczył i czy skonczył zwłaszcza ze wydaje mi sie ze on doszedł za nim zaczelismy współżyć- mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi, a wiec do rzeczy poniewaz chodzi mi o to ze nastepna miesiaczka spozniła mi sie prawie 2 tygodnie, wydawała sie normalna trwajaca 7 dni przy 28 dniowym cyklu, natomiast ta 2-gą miałam normalnej tylko 2 dni a pozniej takie naprawde bardzo skape plamienia cos jakby brazowe upławy w sluzie!!! oczywiscie ta druga tez mi sie spozniła około tydzien, teraz dostałam kolejnej co do dnia dosłownie z zegarkiem w reku!!!!!! tylko nie bolały mnie piersi na tydzien przed i nadal nie bola, twarz mam jak nastolatka dosłownie jak nigdy zawsze pojawiał sie jeden syf a teraz cała twarz poprostu masakra, no i co z tym okresem poprostu jest jakby go nie bylo juz 4 dzien nic mnie nie boli a brzuch zwykle bolał tak ze nie dawałam rady, tym razem jak widzice jest inaczej no i ta krew- jest dosłownie taka jak w poprzedniej- czyli brazowa i jej naprawde bardzo malutko czasami rózowa ale nie widziałam jeszcze takiej prawdziwej krwi , wszystko jest jakby w takim gestym sluzie i na dodatek skrzepiki ale moze ze dwa i to wszystko, mam troszke nabrzmiały brzuch jesli ktoras z was miala taki przypadek bardzo prosze o wypowiedzi. z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza

ladyy
Z moim chłopakiem uprawiam seks przerywany. Ale tydzień temu się we mnie spuścił a po kliku dniach miałam dostać okres natomiast zamiast niego pojawiło się plamienie. Czy moge być w ciaży? proszę o szybką odpowiedź.

Jeśli jesteś zaniepokojona proponuje wizytę u ginekologa,a,albo proponuje zrobić test ciążowy,przy stosunku przerywanym też można zajść w ciążę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...