Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamusie 2013 :))


Rekomendowane odpowiedzi

witam .. Was
wreszcie dziś troszkę czasu tatuś pojechał na cały dzien więc jesteśmy z Syniem tylko we dwoje maluszek przysypia sobie ... w nocy budzi się 2-3 razy więc mamy spokój.... mam dużo pokarmu więc na noc odciągam i mż wstaje do małego daje mu moje mleczko a od 5 już ja wstaje i karmię tą śliczną kruszynkę ...
pije mleczko z cyca i tyle przy tym minek robi
wczoraj nam tak zwymiotował chyba za dużo zjadł... że musieliśmy go wykąpać aż włoski miał poklejone.
niby dzien jak codziej ale tak leci ten czas .
juz się dobrze czuje robie wszystko brzuch się goi moj .

kiedy odpada ten kikut ...???? maluszek go podrażnia rączkami czasem uderzy i troszki krwi na obranku silny malec

Odnośnik do komentarza

hej
ajjjjj'
moj pręzy się kupki zrobić nie może biedny pręzy sie aż siny oruta też ciężko
espumisan delicol mamy za sobą
teraz BioGaila po niedzieli
kropelki z NIemiec bedziemy próbować po Nowym Roku ... zobaczymy .

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie! Opowiem Wam troszkę o mojej kruszynie :) Patuśka ma już 8 tygodni i wazy 5.246 :) Byliśmy na pierwszym szczepieniu, niestety bezpłatnym i aż mnie serce bolało. Ale zniosła to dobrze. Nie było gorączki tylko była ospała i przespała cięgiem 6 godzin. Karmię ja piersią pomimo wcześniejszych jej protestów :) Mleczka mam dużo więc odciągam i zamrażam w woreczkach Canpolu na późniejsze czasy. Tuśka jest wesoła i ślicznie się uśmiecha jak się do niej mówi. W nocy ładnie śpi. Jak położymy jak kolo 21 to potrafi do 5 nad ranem przespać :) Także się wysypiamy. Niestety męczą ją kolki, ale przykładami jej ciepłe kompresy, masujemy brzuszek oliwką i kąpiemy w ciepłej wodzie i kupka ładnie się robi. Piję też herbatkę z kopru. Mogłabym jej podawać butelką ale boję się, że znowu nie będzie chciała piersi więc nie kuszę losu i sama zmagam się z ziołową herbatką ;p

Odnośnik do komentarza

Moj prezesik wczoraj skonczyl 11 tyg.Naszczescie nas kolki ominely ale dopadla skaza bialkowa i refluks ale i z tym sobie poradzilismy.Maly ma specjalne mleczko ktore pije bez problemu mimo ze jest paskudne i na dodatek smierdzi.Szeczpionkr tez zniosl dzielnie.Troszke plakal ale nie goraczkowal.Dziewczyny jakbyscie mialy problemy z ciemieniucha to polecam masc bepanthem.probowalismy wszystkiego i nic nie pomagalo.Dopiero ta masc zadzialala i to za pierwszym razem!!

Odnośnik do komentarza

hej a no cisz poświecenie się dziecku sprzatanie mąż obiadki uczelnia egzaminy. nasz mały ma kolkę od 16-20 ale czasami raz w tyg 2 razy , raz na 2 tyg
więc ok daje mu delicol3 krop i espumisan 3 kropelki i debridat.
chrzciny umówione na 2 marca o 12.30 40 osób plus 5 dzieci
szczepienie mamy we wtorek dopiero ;-) aż się boje
nasz skarb wazy 5 z czymś kg ;-))
ciemieniuchy nie mamy
je ładnie o 20 później północ i 3-4 rano

Odnośnik do komentarza

Witam :)
Pamiętacie mnie jeszcze? ;)
Chciałam do was już dawno napisać ale nie moglam się zalogować.
Po tej glośnej sprawie ze zmianą wygladu Parenting przenioslam się i dużo nnych osób do innego forum na MNZ :)

Urodziłam 3tyg wcześniej ale dzidzia była duża i donoszona
57cm i 3500g miała, teraz ładnie rośnie i zdrowo się chowa.

Pozdrawiam...Iza
:angel_star:

15tydź. 27.02.12http://s10.suwaczek.com/201311064859.png
http://s6.suwaczek.com/201005221774.png
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...