Skocz do zawartości
Forum

ciąża a wynik usg?


ola28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Moje drogie mam do Was pytanko:

26 października powinnam dostać @, do tej pory nie pojawiła się zrobiłam test ciążowy, wyszedł pozytywny w dniu spodziewanej @ i także w dniu dzisiejszym wyszedł pozytywny.

Na wczoraj miałam zaplanowane od dawna usg, oczywiście lekarzowi który robił usg powiedziałam jaki jest wynik testu, jednak usg nie wykazało ciąży,
I moje pytanko czy faktycznie może być jeszcze zbyt wcześniej na ujawnienie się ciąży na usg??, czy faktycznie nie jestem w ciąży i te dwa testy pomyliły się??

Opis usg wygląda tak:

„trzon macicy przodozgięty większy-wymiar 43mm dlg 59mm szerokość 45mm, echo struktura mięśniówki jednolita, jama maciny szersza-endometrium grubość w granicach 13mm- doczesna??, w czasie badania nie stwierdzono pęcherzyka ciążowego.
Prawy jajnik pojedyncze pęcherzyki, jajnik lewy niewielka torbiel wypełniona gęstszą treścią płynną wymiar 22mmx33mm”

Sama nie wiem co już o tym myśleć lekarz kazał usg powtórzyć za 2 tygodnie.

Pozdrawiam
Ola

Odnośnik do komentarza

Ja test zrobiłam 15 dni po spodziewanej @. Test był robiony u lekarza. Lekarz powidział, że nie widzi powodu żeby nie wierzyć w wynik testu, ale na USG kazał dopiero przyjść za 2 tygodnie. Oczywiście pierwszemu zrobionemu testowi niedowierzałam i zrobiłam drugi test (tym razem zakupiłam w aptece), który też wyszedł pozytywnie :)
Więc skoro u Ciebie dwa testy potwierdziły ciaże to odczekaj jeszcze z 2 tygodnie zanim pójdziesz na USG albo idż odrazu na bete i będziesz wszytko wiedziała :)
Powodzenia, trzymam kciuki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r84udf5lrs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3honre8ze.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...