Skocz do zawartości
Forum

Wyprawka - co jeszcze dopisać, bo jest przydatne? Co jest zbędne?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym nie szalała z ubrankami do szpitala, mój mały duży się urodził i prawie nic z tego nie założył. Na początek nie trzeba kupować pościeli, wystarczy rożek i śpiworek. Ja mam taki rożek - http://papillon-shop.pl/szaro-niebieski-rozek-z-kotkiem.html przydał mi się bardzo bo jest usztywniany a ja po cc średnio pewnie się czułam trzymając małego. Pościeli zaczęliśmy uzywać dopiero jak młody skończył pół roku, mamy z tej samej firmy

Odnośnik do komentarza

Ja po kilka sztuk body z krótkim i długim rękawem ze 3 pary półśpioch, 4 pajace i dwa kompleciki; dresik i śpioszki z kaftanikiem i cieplejszą kurteczkę resztę będę kupować na bieżąco, po za tym dużo ubranek dostałam od znajomych i rodziny także mam tego sporo. Oprócz ubranek zakupiłam tez kocyki jeden większy drugi mniejszy i 2 rożki. Na początek myślę że tyle starczy.

Odnośnik do komentarza

Po porodzie w szpitalu dają takie paczki z próbkami kosmetyków,dwoma,pampersami,smoczkami,gazetkami,próbkami plynu do prania itp (zależy co się dostanie i z tego co widzę - paczki różnią się w zależności od szpitala).
Nie ma jednak nic za darmo-aby dostać paczkę,trzeba wypełnić papierek ze swoimi danymi osobowymi.A po jakimś czasie ma się telefony,maile czy nawet przesyłki pocztowe od różnych firm...także zależy,czy Ci to bardzo przeszkadza,czy nie;)
Ja jeszcze dostałam paczkę od swojego lekarza prowadzącego,pod koniec ciąży - tu nic nie musiałam wypełniać;)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

No ja tez dostałam! :) I jak miałam zacząć od Szczęśliwej Ciąży ale jednak będę teraz piła Dobre Trawienie, bo mnie te zaparcia zaczynają prześladować - chyba po prostu się przejadam i źle odżywiam i tak muszę zmienić dietę, a to baby and mama med będę piła teraz cały czas nie tylko doraźnie, bo z ziołami to tak trzeba - pomału do celu

Odnośnik do komentarza

n.ewulcie - niedługo zacznę je pić i wtedy sie wypowiem, a na razie mogę podać swoją opinię o baby and mama med Dobrym Trawieniu - te zioła są bardzo skuteczne i polecam, bo zjadłam dzisiaj szarlotkę a wypiłam zioła i nie mam zgagi, a normalnie bez nich bym miała, także polecam :)
A w ogóle co tam u Was, bo ja zaraz ide na spacer - musze poprzebywać z naturą :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...