Skocz do zawartości
Forum

Wrzesień 2013


Gość IWA23

Rekomendowane odpowiedzi

Agilla spokojnie ... nie denerwuj się bo to tylko może zaszkodzić ;)
moja ciąża też wg OM powinna byc 2 tygodnie starsza ale ja mialam późno owulację (wiem kiedy dokładnie) i się zgadza ze mniejszy maluszek o te 2 tygodnie niz z terminu OM :)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Agilla, nie martw się- termin wg OM jest tylko przybliżony, uogólniony, przy wyliczaniu go zakłada się, że owulacja była w środku cyklu, a tak być nie musi, dlatego jaki już napisała Kaskasto- bardzo często termin wg OM jest inny niż wg USG, a tydzień to naprawdę nie jest duża różnica.

Iwa, zauważyłam, że moja córka jest prawie dokładnie w wieku Twojej Hani :), moja jest tylko niecały miesiąc starsza. Wysyłasz Hanię w przyszłym roku do przedszkola czy planujesz być w domu z dwójką maluchów?

Odnośnik do komentarza

dziękuję Wam za miłe słowa:* Strach jest wielki tym bardziej że w czerwcu miałam łyżeczkowanie (pusty pęcherzyk). Bardzo bym chciała mieć pewność że wszystko tym razem się uda a tu cały czas pod górkę... w 5 tyg usg pokazało pęcherzyk bez zarodka,po 10 dniach zarodek jest ale mniejszy i jeszcze nie widać serduszka-oszaleć można:( czekam z niecierpliwością do czwartku ale jakoś nie potrafię myśleć pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

gaga
Agilla, nie martw się- termin wg OM jest tylko przybliżony, uogólniony, przy wyliczaniu go zakłada się, że owulacja była w środku cyklu, a tak być nie musi, dlatego jaki już napisała Kaskasto- bardzo często termin wg OM jest inny niż wg USG, a tydzień to naprawdę nie jest duża różnica.

Iwa, zauważyłam, że moja córka jest prawie dokładnie w wieku Twojej Hani :), moja jest tylko niecały miesiąc starsza. Wysyłasz Hanię w przyszłym roku do przedszkola czy planujesz być w domu z dwójką maluchów?

Nie wiem jeszcze do końca marca mam czas,wszystko zależy gdzie mąż do pracy pójdzie jak na miejscu to chyba w domu zostanie a jak na wyjeździe to pójdzie do p-kola.

Odnośnik do komentarza

Skoro Świeżynka się odważyła i dołączyła, to ja też przełamałam strach i dołączyłam suwaczek i wpraszam się do Waszego wątku :)

W skrócie opowiem Wam o sobie :) Pierwszą ciąże poroniłam 4.11 to było puste jajo.
Teraz 18,01 byłam na pierwszym USG to był dokładnie 6 tydzień i biło już serducho :)
Zarodek miał 0,32cm.
Dzisiaj byłam u lekarza bo od wczoraj wieczorem miałam brązowe plamienia i dostałam L4, nakaz leżenia i duphaston. Dzidzi ma już 0,75cm :)

Obserwuje wasz wątek od 03.01 jak tylko test pokazał 2 kreski, także jestem na bieżąco :smile_jump:

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

marcelinna
Skoro Świeżynka się odważyła i dołączyła, to ja też przełamałam strach i dołączyłam suwaczek i wpraszam się do Waszego wątku :)

W skrócie opowiem Wam o sobie :) Pierwszą ciąże poroniłam 4.11 to było puste jajo.
Teraz 18,01 byłam na pierwszym USG to był dokładnie 6 tydzień i biło już serducho :)
Zarodek miał 0,32cm.
Dzisiaj byłam u lekarza bo od wczoraj wieczorem miałam brązowe plamienia i dostałam L4, nakaz leżenia i duphaston. Dzidzi ma już 0,75cm :)

Obserwuje wasz wątek od 03.01 jak tylko test pokazał 2 kreski, także jestem na bieżąco :smile_jump:

tu też ci pogratuluje :D

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmhny2jvje1.png
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia.
Poznaj swoją wartość i zacznij się doceniać!
http://www.suwaczki.com/tickers/relgio4ponynmp2l.png

Odnośnik do komentarza

Świeżak
Mogłam wcześniej wpaść na to, żeby tu zajrzeć. Jak minął szok po wiadomości że w ciąży jestem, zaczęłam panikować, że jeszcze zarodka nie było widać.
Pierwszą ciążę miałam bliźniaczą, z czego jedno puste jajo, a drugiemu przestało bić serduszko i teraz o lęki i paranoje łatwo.
Jak zobaczyłam, że na tym samym etapie jesteśmy i u Was też jeszcze nie było nic widać oprócz pęcherzyka, to się trochę uspokoiłam.

Gratki i dla ciebie mamo czerwcowego wątku :-)) Trzymam kciuki :-))) bardzo się cieszę!!

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmhny2jvje1.png
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia.
Poznaj swoją wartość i zacznij się doceniać!
http://www.suwaczki.com/tickers/relgio4ponynmp2l.png

Odnośnik do komentarza

Witaj marcelinna :):)

Ja wczoraj czułam się fatalnie,o matko w-c to był mój przyjaciel.
Dziś męża wydelegowałam z małą do lekarza jeszcze się zezłościłam bo dzwoniłam od rana i albo zajęte albo nikt nie odbiera a potem jak już mnie łaskawie połączyło to za dużo ludzi i o 13 do innego lekarza,no ale nie popuściłam nie po to sobie wybierałam lekarza aby teraz po innych konowałach chodzić.

Odnośnik do komentarza

agilla.r
ania0407 jest też nic nie rozumiem bo skoro 1 grudnia miałaś no to wychodzi teraz 8 tydzień:) ale to mało istotne, ważne że wszystko jest ok:) a co robisz w szpitalu? coś się dzieje??

no jeszcze nie 8tc,dopiero 7 i kilka dni i oni lekarze nie zaokrąglają tylko mówią 7tc,kak skoń cz 8 tc w tedy będą mówić że 8.

Odnośnik do komentarza

ania0407
Ale ja wlasciwie sama nie rozumiem bo ginekolog mi wyliczyl na 7 tydzien tak jak I ja sama sobie teraz leze w szpitalu to jedna polozna mowi, ze to 6 tydzien a w karcie maja wpisane 5 chociaz biorac pod uwage ze serduszko bije to pasuje wlasie na. 7 tydzien.

A kiedy położna powiedziała że 6tc ?Bo wg @ masz 7tc i 4dzień,dla tego ważne jest kiedy położna ci to mówiła bo jak dziś to może pomyliła a jak kilka dni temu to by pasowało.
A w karcie może być tc przyjęcia pacjentki lub wg usg.

Odnośnik do komentarza

IWA23
agilla.r
ania0407 jest też nic nie rozumiem bo skoro 1 grudnia miałaś no to wychodzi teraz 8 tydzień:) ale to mało istotne, ważne że wszystko jest ok:) a co robisz w szpitalu? coś się dzieje??

no jeszcze nie 8tc,dopiero 7 i kilka dni i oni lekarze nie zaokrąglają tylko mówią 7tc,kak skoń cz 8 tc w tedy będą mówić że 8.

człowiek się uczy całe życie:)

Odnośnik do komentarza

Jestem w szpitalu bo w poniedzialek dostalam takich boli brzucha, ze wstac z lozka nie moglam a dodatkowo zaczelam zwracac wszystko nawet herbate I wode. Takze mialam spacery z lazienki do lozka na czworaka. A piekne pielegnarki na izbie przyjec powiedzialy ze to normalne he... dopiero zauwazy ze cos nie tak jak im prawie z krzesa spadlam . Prawdopodobnie to przez zakazenie ale najwazniejsze ze z dzidzia wszystko dobrze. A mi ginekolog powiedzial ze to poczatek 6 tyg 12 stycznia

Odnośnik do komentarza

agilla.r
IWA23 dałaś mi do myślenia:) czyli jak ja miałam ostatnią @ 7.12. to teraz jest 6 tyg 5dni?

Tak masz 6tc i 5dni,i jak ktoś pyta to się mówi że jesteś w 6tc mimo że do siódmego brakuje tylko 2 dni nie zaokrągla się przynajmniej tak robią lekarze i położne jak ur np 38 i 5dniu to nie wpiszą w książeczce 38i 5dzień czy np 39 tylko poród w 38tc.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, ze dziwczyny sie boja dlatego dziela sie ze wszystkimi bolesciami i lekami. Ja powiem wam jedno, dlatego ze ostatnio tez taka bylam, siedzialam, czytalam, balam sie i poronilam. Dlatego teraz wole sie przygladac, nie pisac a jak juz bedzie okolo 10-12 tygodnia, po pierwszym USG to przyjde sie pochwalic. Za wczesnie teraz. No i w sumie nikt ani w pracy nie wie i tylko najblizsza rodzina ale narazie kazalam im tylko przyjac do wiadomosci, nie wypytywac i spokojnie poczekac.

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/MgxJSrQ.jpghttp://lbyf.lilypie.com/MgxJp1.png

15.03.2001:angel1: 26.02.2012 :angel1:

Odnośnik do komentarza

joasia1973
Ja wiem, ze dziwczyny sie boja dlatego dziela sie ze wszystkimi bolesciami i lekami. Ja powiem wam jedno, dlatego ze ostatnio tez taka bylam, siedzialam, czytalam, balam sie i poronilam. Dlatego teraz wole sie przygladac, nie pisac a jak juz bedzie okolo 10-12 tygodnia, po pierwszym USG to przyjde sie pochwalic. Za wczesnie teraz. No i w sumie nikt ani w pracy nie wie i tylko najblizsza rodzina ale narazie kazalam im tylko przyjac do wiadomosci, nie wypytywac i spokojnie poczekac.

Przepraszam ale nie zakumałam,co chcesz nam tu przekazać że mamy nie pisać,czytać bo poronimy?
Czy ty uważasz ze poroniłaś bo się balaś,czytałaś itp?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...