9 miesięcy, ciąża

Wrzesień 2013

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Mademoiselle

~Mademoiselle

Iwa, idziemy łeb w łeb-właśnie 6 kg więcej do dzwigania ;) a to "przyszło dopiero od 4ego m-ąca, bo w 1 trymestrze troszke schudłam. ale ostatnie 2 m-ce to po 2,5 kg! póki co jednak nadal wyglądam szczupło. dużo poszlo w piersi, trochę pupa się powiększyła, ale na upartego nadal jestem w stanie dopiąć moje najniższe z najniższych biodrówki-tylko, że już bardzo ciasno ;)

Kobitki, normalnie instynkt wicia gniazda mi się uruchomil! Mam tyle energii i ogromna chęć na porządki pod kątem przygotowania mieszkania na dzidzię! dziś-pranie dzięcięcej pościeli, zaraz chyba ogarnę półki by zrobić maleństwu trochę miejsca... już dawno sprzatanie nie sprawialo mi takiej frajdy! :)

gorzej z pogodą-mam sporo rzeczy do wyprania najlepiej na ogrodzie-ale tu ciągle pada i pada i nie będzie jak wyschnąć :(

maruda83

maruda83

Witam wrześniowe ciężarówki :)

Będziemy mieć chłopczyka :) Na razie jakoś nie możemy wybrać imienia - ciągle coś nie pasuje... Ale mam nadzieję, że w końcu to się wyklaruje

33940 maruda83 Kobieta, 36 lat, Legionowo
~IWA23

~IWA23

maruda83
Witam wrześniowe ciężarówki :)

Będziemy mieć chłopczyka :) Na razie jakoś nie możemy wybrać imienia - ciągle coś nie pasuje... Ale mam nadzieję, że w końcu to się wyklaruje

Witaj i gratuluję synusia :)
Napisz coś więcej o sobie i podaj na priv datę porodu dopiszę cie do listy na pierwszej stronce :)

~Mademoiselle

~Mademoiselle

czesc Maruda! jak fajnie, że nas tu przybywa :) ja też ciągle nie zdecydowałam się na imię na mojego dziecka. jest tak duzo imion, które się podobają, że jakoś przy żadnym nie mam pewności :)

maruda83

maruda83

No właśnie o to chodzi :) Bo jak już mi się coś spodoba to nagle okazuje się połowa dzieciaczków już się tak ma na imię.
Tak troszkę z innej beczki - dzisiaj młody tak zaczął wyraźnie kopać, że pierwszy raz, gołym okiem zobaczyłam jak mi się brzuch rusza - niesamowite uczucie :)

33940 maruda83 Kobieta, 36 lat, Legionowo
~Mademoiselle

~Mademoiselle

ja tak kilka tygodni temu w czasie zebrania w pracy skupiałam uwagę na skaczącym brzuszku :D a że miałam obcisłe odzienie, to był mały show ;)

ania0407

ania0407

ojjj 6kg też bym chciała tylko tyle... dostałaam niedoczynności tarczycy i mam już 15kg na plusie no ale ze miałam niedowage przed ciaża to nie wygladam tragicznie. Na szczescie tabletki już działaja i od 3 tyg nawet pól kilo nie ma wiecej. A moja mała już ma tyle siły, że nie raz kwiczałam z bólu:D i na dodatek chyba tak arobacje sobie ćwiczy:)

--

30567 ania0407 Kobieta, 29 lat, chojnice
~Mademoiselle

~Mademoiselle

a ja dziś doświadczyłam, że w naszym polskim społeczeństwie jest sporo troski o ciężarne. Popołudniem wiozłam wózek komunikacja miejską do serwisu, i nieoczekiwanie zostałam kompleksowo zaopiekowana przez ludzi :) ktoś gotów był nawet się do pracy spóźnić gdybym miała sama ten wózek dźwigać! zrobiło mi się ciepło na sercu i się bardzo wzruszyłam :)

ania0407

ania0407

a no to musiałas trafić na jakis cudownych ludzi :D wogole dostałam jakies uczulenie na brzuchu po balsamach(ciagle te same używam) i wlasnie tylko na brzchu mimo, że używam ich na całe ciało. To normalne by skóra zrobiła mi się tk wrażliwa ?

--

30567 ania0407 Kobieta, 29 lat, chojnice