9 miesięcy, ciąża

Wrzesień 2013

Odpowiedzi znajdują się poniżej

marcelinna

marcelinna

Dziewczyny ja po połówkowym, w brzuszku jest chłopczyk :)
Mam nadzieje, że u Was wszystkie niepokojące objawy miną.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

29787 marcelinna Kobieta, 32 lata, Poznań
Generał_Musztarda

Generał_Musztarda

gaga staram się być w tej kwestii optymistką, mama choć wylądowała z tego powodu w szpitalu urodziła mnie nawet tydzień po terminie bez jakichkolwiek komplikacji :) póki co no-spa zdaje się działać :)

marcelinna gratuluję chłopczyka :) ja to już w końcu nie wiem, kto sobie tam siedzi, bo nie było kompletnie nic widać na połówkowym, zasłonił się sprytnie pępowiną. A w 16 tyg. wszystko wskazywało na chłopca :P

--

http://www.suwaczki.com/tickers/5djysek2mwfnq9d8.png

31069 general-musztarda Kobieta, 31 lat, JG
gaga

gaga

Marcelinna- gratulacje synka!

Ja dziś byłam na tej dodatkowej wizycie, oczywiście okazało się, że wszystko ok i niepotrzebnie panikowałam, w dodatku dzidzia zasłoniła się nóżkami i nie dało się potwierdzić, że na pewno dziewczynka, więc trochę bez sensu ta wizyta, no ale trudno, najważniejsze, że wszystko dobrze.

Mi kolejne usg pokazują coraz bliższe terminy porodu, na samym początku, w pierwszych tygodniach pokazywało 30.09, potem 23, a dziś 18, a na jednym zdjęciu nawet 16.09! Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze w sierpniu urodzę ;), tfu, tfu, wolałabym nie.

Za ok 2 tyg. chcę się zapisać na 3D, zobaczę jak będą miejsca, moja lekarka mówi, że najlepiej w przedziale 18-24tyg, więc wybór spory ;)

30024 gaga Kobieta, 38 lat, W.
~IWA23

~IWA23

Ja czuję się źle,nie dość alergia męczy to mam taki ból krzyża że ledwo co chodzę,poprawka nie chodzę głównie leżę a jak muszę do wc to o matulu po ścianie.
Gaga dobrzeże ok,jesteś spokojniejsza :)

ma-mmi

ma-mmi

Hej dziewczyny...
Marcelina gratuluje synka, chlopaki sa fajne i zajebiscie wygladaja w rozowych koszulach:-)))
Mi juz wiekszosc dolegliwosci przeszla zostal tylko bol krzyza jak sie przepracuje...
Ruchy czuje zadko ale to wina lozyska ktore umiejscowione jest z przodu i maly tez spokojniejszy ( zbiera sily zeby matce dac w kosc po urodzeniu)... Teraz juz moge powoli zaopatrywac w ciuchy bo po mlodym wszystkie rozdalam... Za to mam w szufladzie kilka dziewczecych wiec trzeba bedzie sprzedac badz oddac....
Ja usg pewnie dopiero pod koniec ciazy zeby sprawdzic czy mlody lezy glowka w dol bo jak nie to trzeba bedzie go przekrecac jak ostatnio bylo...
Dobra smigam spac

--

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

27410 ma-mmi Kobieta, 40 lat, kraina snow
gaga

gaga

a na czym polega takie przekręcanie? moja pierwsza była przez jakiś czas nóżkami w dół i lekarka nie wspominała, że jest taka opcja, mówiła, że jak się sama nie przekręci, to cesarka, ostatecznie się obróciła w 8. miesiącu, więc dalej tematu nie zgłębiałam.

gaga

gaga

rany, Iwa, współczuję, a pomaga Ci ktoś przy Hani jak męża w domu nie ma?

~IWA23

~IWA23

Nie przy Hani mi nikt nie pomaga,teraz do poniedziałku jest mąż i mam nadzieję że do poniedziałku ból przejdzie,a jak nie to będę zdana na siebie i okropny ból ;(

ma-mmi

ma-mmi

Hej
Gaga w pl sie tego nie praktykuje, cesarka i juz. Tu natomiast wola naturalnie. Mlody byl ulozony posladkowo wiec w 37 tyg bylismy na przekrecaniu oczywiscie to nie jest mus i mozna nie wyrazic zgody. Wyglada to tak: dwie polozne rekoma uciskajac brzuch przesuwaja malego do odpowiedniej pozycji oczywiscie nie jest to ciach mach bo co chwila kontroluja usg czy okej... No i oczywiscie takie uciskanie nie jest przyjemne, ale znosne.

--

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

27410 ma-mmi Kobieta, 40 lat, kraina snow
~IWA23

~IWA23

Witam:)

Ja dalej połamana,jest gorzej niż bylo i prawie nie umię chodzić, do jutra jak nie puści nic to mama pójdzie do mojego gin aby mi coś przepisał bo wczoraj w aptece nic nie chcieli mężowi sprzedać i na razie kuruję się maścią rozgrzewającą dla dzieci i syropem p.bólowym panadolem ale to nic nie daje czasami coś puści ale to na chwilkę.

Miłego dnia.