9 miesięcy, ciąża

Wrzesień 2013

Odpowiedzi znajdują się poniżej

marcelinna

marcelinna wpis edytowany

ma-mmi gratuluje syna :)
ja nie mogę doczekać się czwartku, chciałabym już wiedzieć kim jest mój brzuszkowy ktoś :)
Iwa słodki brzuchaś:)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

29787 marcelinna Kobieta, 32 lata, Poznań
gaga

gaga

Ładne te Wasze brzuszki, widać, że ciążowe :), ja to wyglądam jakbym po prostu miała gruby... czasem, jak np, więcej chodzę, to bardziej go "wywala" i dopiero wtedy wygląda na ciążowy.

Za to dzidzia nieźle się wierci, moja poprzednia była oazą spokoju w porównaniu z tą :)

No to ma-mmi, faktycznie pewnie szybciej niż ja urodzisz mimo początkowo tego samego terminu, tym bardziej, że u mnie ma być planowa cesarka, chociaż... ja nie straciłam jeszcze nadziei, lekarka daje mi jakieś 10% szans na naturalny poród, więc kto wie :). To zależy jaki będzie stan blizny, bo jest nieciekawy, ale za to od początku ciąży się nie pogarsza.

30024 gaga Kobieta, 38 lat, W.
ma-mmi

ma-mmi

Gaga nie ma szans:-)
Ja cala trojke po terminie rodzilam pomimo mega aktywnosci.
Tak wiec nastawiam sie na sam koniec wrzesnia ewentualnie pierwsze dni pazdziernika

--

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

27410 ma-mmi Kobieta, 40 lat, kraina snow
gaga

gaga

jestem nieprzytomna i napisałam posta bez sensu ;), oczywiście zgadzam się i chodziło mi o to, że pewnie ja szybciej urodzę. Ech, chyba spać już lepiej pójdę.

~IWA23

~IWA23

Hej :) Jak wam minął dzionek,mi spokojnie ale czuję się źle męczy mnie alergia,boli krzyż i jeszcze zaczęła głowa,dobrze że już wieczór to po obmywam dzieciaki i spać :)

gaga

gaga

a mnie dziś przez cały dzień coś boli z boku, po lewej, tak jakby kolka, nie wiem czy się niepokoić czy to po prostu dzidzia uciska mi jakiś narząd...

~IWA23

~IWA23

gaga jak się dziś czujesz?
Ja oprócz bólu krzyża i alergii to może być ;)

Generał_Musztarda

Generał_Musztarda

Byłam wczoraj na połówkowym i o ile rozwój Małego przebiega prawidłowo, to z moim brzuchem jest coś nietak i muszę brać no-spę i magnez, a jeśli i to nie pomoże na "stawianie się" brzucha, dostałam receptę na fenoterol i isoptin :( Martwię się, bo moja mama miała ze mną podobne przeprawy i no-spa niewiele pomogła. Wylądowała w szpitalu, ale urodziłam się zdrowa i silna, więc jestem dobrej myśli :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/5djysek2mwfnq9d8.png

31069 general-musztarda Kobieta, 31 lat, JG
gaga

gaga

IWA23
gaga jak się dziś czujesz?
Ja oprócz bólu krzyża i alergii to może być ;)

zaczęło mnie boleć też z drugiej strony, więc spanikowałam, że to może ta moja nieszczęsna blizna, czasem jak ból promieniuje, to trudno dokładnie określić gdzie ma źródło, no i zapisałam się na jutro na przyspieszoną wizytę, na szczęście było miejsce. W sumie nie boli mnie to jakoś bardzo i normalnie bym to olała, ale boję się skąd się bierze i to mnie głównie martwi, no nic, jutro się okaże.

Generale_Musztarda, trzeba się pocieszać, że najważniejsze, że dziecku nic nie zagraża... A macie już imię dla synka?