9 miesięcy, ciąża

Wrzesień 2013

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~IWA23

~IWA23

joasia1973
Oj , bardzo złe te forum. Aż głowa mnie od tego boli. A nie ma już opcji "za żywo"? Ja chciałam tylko tak nadmienić , bo długo nie pisałam, wracając do tematu pracy, to jak musisz leżeć to lekarz musi napisać zwolnienie, no a wtedy musiałabym starać się o ilness benefit , jakieś 150 euro tygodniowo zasiłku. No a to bardzo mało. Ja tylko sie zastanawiam jak to jest jak bede w powiedzmy 8 miesiącu i nie bedę chciała isc na zwolnienie, czy muszą mnie przenieść na inne stanowisko. No a teraz musze poczytać , co tam na temat wyprawki pisałyście, tylko przeraża mnie czytanie w tej nowej formie, jakos do mnie nie przemawia. No i chciałam powiedzieć ,że się martwie bo to już prawie 20 tydzień a nie czuje żadnych ruchów.

Nie martw się,pisałaś że masz większą wagę ,może to przyczyna,że dzieciątko jeszcze słabo kopie a ty nie czujesz,albo jest zwrócone kończynami do twych wnątrzności,może rusza się jak śpisz,jest wiele możliwości :)

marcelinna

marcelinna

Kurcze u mnie oprocz bablowania i codziennie jakby dzidzi sie prostowalo bo normalnie czułam kule w brzuchu to cisza, ale jakies 15min temu chyba poczułam kopniaki ;) 3szt aż męża obudzilam szybko przylozylam reke i zdażył jednego poczuć ;)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

29787 marcelinna Kobieta, 32 lata, Poznań
asiorek352

asiorek352

Cześć :)
Marcelinko gratuluję kopniaczków ...jupi .
Liduszko Sto Lat dla Oliviera. Samych pogodnych dni mu życzę.
Widzę,że mamy synów w jednym wieku-tylko mój we wrześniu skończy 7 lat :) Takze to będzie moje drugie wrześniowe dziecię. A i ja mam 21 września urodzinki-może akurat sobie prezencik sprawię? :)-marzenie :)

Joasiu - a może dzieciątko spokojniutkie jest? Nie rozrabiaka-nic tylko sie cieszyć :) Ja myslę że za kilka tyg. będziesz nam tu narzekac ,że Cię żebra od kopniaków bolą :)

My po sniadanku i teraz idę posprzątać,prysznic wziąc i obiadek szykować. A po poludniu może spacerek???

Miłego dnia :)

4527 asiorek352 Kobieta, 35 lat, Pomorze
~IWA23

~IWA23

Marcelinna gratuluję kopniaczków :)

Ja dzis dzień mam w kuchni muszę zrobić dwa ciasta i upiec udka ,to dla mamy bo jutro siora ma bierzmowanie i mama robi dla wszystkich dzieci uroczysty obiad :)
Krzyż mnie boli strasznie,jak za tydz będe u mojego gin to mu powiem to może mi coś podpowie ;)
Miłego dnia,odezwę się w poniedziałek :)

asiorek352

asiorek352

Iwa zatem udanego balu u siostry :)

Oj te krzyże...i jeszcze praca w kuchni.
Mam nadzieję,że odpoczniesz jak już wszystko przygotujesz.

A my juz po obiadku i słonko fajnie co rusz wychodzi. Zapowiadali u nas burze. Ciekawe ile w tym prawdy,bo chciałabym wyjść z dziećmi tak bez niespodzianek pogodowych :)

4527 asiorek352 Kobieta, 35 lat, Pomorze
~IWA23

~IWA23

Ja właśnie na chwilę usiadłam ale to mi nic nie da bo siedzenie tez źle wpływa na mój krzyż musiała bym się połozyć,a tego nie chcę bo się rozleniwię ;)
Ja chciałam męża wysłać na dwór z córą i kiedy ten ją szykował zaczęło padać ;)

~IWA23

~IWA23

Witam niedzielnie,jak u was pogoda,U mnie była dziś wiosna w pełni :)

joasia1973

joasia1973

Bardzo wietrznie ale 14 stopni. Ja tak sobie siedzę i przeglądam wózki i łóżeczka i przewijaki. Kurcze , jakbym była w Polsce to jest taki wybór. Tu będę albo starała sie uchwycić coś używanego albo kupię w Polsce i zamówię kuriera. Czy też to bedzie się opłacało. Z Patrykiem to wszystko dostałam a przewijak kupiłam super sosnowy u stolarza a teraz? Wchodziłam na stronę Dino i tam wysyłają ale kurcze jest taki wybór ,że nie wiem już ani jakie łóżeczko ani jaki wózek. I jak tu być mądrym?

--

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/MgxJSrQ.jpghttp://lbyf.lilypie.com/MgxJp1.png

15.03.2001:angel1: 26.02.2012 :angel1:

28102 joasia1973 Kobieta, 46 lat, Letterkenny, Irlandia
gaga

gaga

iwonek
marcelinna ja mam tez dondole osobno bo chciałam na paskach;)

gaga ja mam nadzieje, ze nasze wrzesniowe bobasy przejezdzą zimę w gondoli;)

Wracając jeszcze do tych wózków- ja też mam nadzieję, że zima nie będzie w przyszłym roku trwała do końca kwietnia ;), ale pamiętajcie, że dzieci przejeżdżą w tych spacerówkach jeszcze kolejną zimę, a niektóre jeszcze kolejną. Oczywiście się nie upieram, tylko zwracam uwagę :), zresztą kupowanie spacerówki później, osobno, jest fajne, bo po kilku miesiącach użytkowania wózka ma się większe pojecie czego się po nim oczekuje i lepiej można dobrać do swoich potrzeb- ja kupiłam 3w1 przed porodem i w zasadzie nie wiedziałam na co zwracać uwagę, w zasadzie patrzyłam tylko na kółka i wygląd :)

30024 gaga Kobieta, 38 lat, W.
~IWA23

~IWA23

joasia1973
Bardzo wietrznie ale 14 stopni. Ja tak sobie siedzę i przeglądam wózki i łóżeczka i przewijaki. Kurcze , jakbym była w Polsce to jest taki wybór. Tu będę albo starała sie uchwycić coś używanego albo kupię w Polsce i zamówię kuriera. Czy też to bedzie się opłacało. Z Patrykiem to wszystko dostałam a przewijak kupiłam super sosnowy u stolarza a teraz? Wchodziłam na stronę Dino i tam wysyłają ale kurcze jest taki wybór ,że nie wiem już ani jakie łóżeczko ani jaki wózek. I jak tu być mądrym?

A na ebaju (czy jak to się pisze ) patrzyłaś,słyszałam że tam idzie tanio kupić ;)
Fajnie by było jak by np ktoś w polsce kupił by ci i osobiście wyslał kurierem to taniej wychodzi niż na allegro czy w sklepach bo on i koszta zawyżają.