9 miesięcy, ciąża

Wrzesień 2013

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~IWA23

~IWA23

ollall
ja jestem w 15 tc tez bym juz chciala cos poczuc. jestem wsciekla bo stoczylam dzis walke z tesciowa i jej corka mloda mama nt karmienia piersia ze karmienie z puszki drogo wychodzi i mam karmic bezwzglednie piersia. jestem zalamana. choruje na atopie skorna i bez sterydow smarowanych miejscowo strasznie cierpie z bolu. w obecnej chwili nie moge smarowac sie niczym

I to jest przeciw wskazaniem do karmienia piersią ? Pytałaś lekarza,bo jeśli nie jest to może warto pokarmić chociazby z pierwsze 3m-ce aby twe dzieciątko nabrało jak najwiecej przeciw ciał.
A jeśli już ci lekarz zabronił bo to przenika przez skórę i wpływa na mleko to nie słuchaj teściów,bo odstawiając leki ty się będziesz męczyć będziesz poddenerowana i twój maluszek przejmi twoje emocje,nie ma co się zmuszać.

Jeśli chodzi o karmienie piersią to karmiłam tylko córkę bo z synami stan zdrowie mi nie pozwolił,karmienie piersią jak dla mnie jest to cudowna sprawa i jak już zauważyła twoja teściowa tania,ale nic na siłę nie może być ::):

~IWA23

~IWA23

ollall
a jak odroznic ruchy dziecka od ruchow jelit heh

Dziecko będziesz czuła jedynie w miejscu nad spojeniem łonowym a pod pępkiem,jeśli położysz się na wznak z nogami prostymi to może poczujesz już delikatne puknięcie maluszka pod ręką,jeśli coś czujesz wyżej to nie maluszek,bo ciąża jest jeszcze nisko.
A i jak pierwsza ciąża to ruchy możesz poczuć później np ok 20tc.

joasia1973

joasia1973

18 tydz nic nie czuje

--

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/MgxJSrQ.jpghttp://lbyf.lilypie.com/MgxJp1.png

15.03.2001:angel1: 26.02.2012 :angel1:

28102 joasia1973 Kobieta, 46 lat, Letterkenny, Irlandia
~IWA23

~IWA23

joasia1973
18 tydz nic nie czuje

Ja już czuję takie że pod ręką idzie wyczuć od 16tc,przedwczoraj tak wieczorem kopało że nawet moje dzieciaki się załapały aby poczuć ::): Ale te ruchy są jeszcze takie nie regularne,jest dzień że ładnie dużo kopie a jest że z ledowścią dostanę z jednego kopniaka ::):

~IWA23

~IWA23

Joasia a spróbuj zjeść czekolade i położyć się na plecach z nogami prostymi rozluźniona i połuż ręce na dole brzucha może akurat poczujesz lekkie stuknięcie.

marcelinna

marcelinna

Iwa jak tylko wrócę do domu to zjem cos słodkiego i wyprubuje ;)
Zazdroszcze że ty już poczułaś. Ja Pod pepkuem czesto czuje tammaluszka ale czuje taki lekki ucisk i jak poloze tam reke to wyraźnie czuje tam mojego maluszka, czasami go pokłuje paluchem delikatnie zeby dalo znak ze jest ale poki co zero oddzewu poza lekkim bąblowaniem ;)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

29787 marcelinna Kobieta, 32 lata, Poznań
ollall

ollall

leki sa niestety sterydowe. alergia wrocila w ciazy. rok mialam spokoju. zobaczymy co bedzie we wrzesniu

--

30443 ollall Kobieta, 0 lat
~IWA23

~IWA23

ollall
leki sa niestety sterydowe. alergia wrocila w ciazy. rok mialam spokoju. zobaczymy co bedzie we wrzesniu

A rozmawiałaś z lekarzem,może da ci na czas karmienia jakieś nie sterydowe co ci coś pomogą a na karmienie nie wpłyną? No chyba że ty zdecydowałaś się nie karmić ,to ja ci żadnych tu pomysłów podsuwać nie będę :Oczko:

Ja mam astmę i na czas ciąży i karmienia odstawiłam moje sterydy wziewne,na szczęście nie było źle ,ale mój gin wiedział i w razie co od razu by reagował ::):

kasiajas

kasiajas

Ja jestem takze za karmieniem piersia.Moj maly ma teraz rok i dwa miesiace i dopiero miesiac temu go odstawilam.Jeszcze mi dobrze nie zachorowal aby raz mial kaszel i syrop Flegamina mu pomogl.Narazie nie wiemy co to antybiotyk.I uwazam,ze to zasluga cycusia.
Ja.tez czuje ruchy czasami sie dziwie,ze ma tyle.sily juz
.A co dziwne jak glask sie po brzuszku to czuje je jako kuleczke a czasami tak fajnie ucieknie.Z Jaskiem to troche inaczej to odczuwalam.

--

30601 kasiajas Kobieta, 31 lat
kasiajas

kasiajas

Dziewczyny,a jak wasze brzuszki po swietach.Moj juz spory jest widac,ze ktos tam mieszka:36_3_1:

--

30601 kasiajas Kobieta, 31 lat