Skocz do zawartości
Forum

problemy z cisnieniem


MAMUSIA

Rekomendowane odpowiedzi

Agut ja na początku ciąży miałam różnice w ciśnieniu. Zdażało się że było za wysokie. Lekarz kazał mi łykać magnez, a ja jeszcze piłam sok z aroni. Aronia obniża ciśnienie. Tylko taki własnej roboty, albo kupiony w sklepie zielarskim, bo te w marketach to nie działaja. Rozcieńczałam sobie z ciepłą wodą i piłam jak kompot

Odnośnik do komentarza

Agut
Ależ macie dobrze, ja znowu mam problem w drugą stronę, bo moje cisnienie jest za wysokie :( Dziewczyny ma którą z Was może podobny problem? ja na razie łykam dopegyt i kamiren noo i mam nadzieje,ze nie będę miała żadnych komplikacji.
Pozdrawiam

Agut, bardzo polecam aronię - mój tato bierze ją na ciśnienie, a ja właśnie na stres, który zjada mnie w pracy od środka; jest już dużo dobrych soków z aronii również w sklepach ze zdrową żywnością, ja widziałam np. w Bacówce na KEN, albo w Cesarzu w centrum na Nowolipiu. Można je też kupić w necie - żeby nie dźwigać do domu. Zwróć tylko uwagę, żeby sok był nieklarowany=mętny, bo takie są najzdrowsze. A jak aronia będzie Ci za cierpka, próbuj w połączeniu z jabłkiem, bo to miła i słodsza odmiana.

Odnośnik do komentarza

Osobiscie mam niskie cisnienie i sa dni, w ktorych jestem obrazem chodzacych ludzkich zwlok, zalegam wtedy na sofie i usiluje przezyc. Kawe pije sporadycznie, w ciazy przestala mi smakowac, nadrabiam coca-cola.

Natomiast jezeli moge cos doradzic:
Mamusiu - moim zdaniem skoki takie sa niebezpieczne i nie wolno ich lekcewazyc. Moze sprobuj porozmawiac z innnym lekarzem?

Agut - pilnuj sie bardzo pod koniec ciazy, obserwuj kazdy objaw i zatruwaj tylek lekarzowi, szpitalowi i komu tam jeszcze. Przy nadcisnieniu latwo o zatrucie ciazowe. Moja przyjaciolka starcila coreczke w 9 miesiacu ciazy, wlasnie w wyniku zatrucia spowodowanego nadcisnieniem. W drugiej ciazy juz pilnowali, zwlaszcza pod koniec - w ostatnich tygodniach lezala juz w szpitalu i i badali jej krew rano i wieczorem, a cisnienie kilka razy dziennie. I udalo sie, urodzila piekne, zdrowe dziesiecioapgarowe blizniaczki.
Bron Boze nie chce Cie przestraszyc, ale namawiam szczerze do trucia wszystkim medykom wokolo, jezeli sami nie beda chcieli Cie dobrze pilnowac pod koniec ciazy!!!.

http://s2.pierwszezabki.pl/041/0414929a0.png?9507

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73l6r9nxfg.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...